آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

حل مشکلات ، بحث و تبادل نظر در مورد ویندوز 8

elnino909

VIP+ افتخاری
کاربر
2007-12-03
960
4,809
با سلام
آقای نکویی امکان داره ویندوز 8 را در کنار ویندوز 7 نصب کنیم و هر دو هر زمان داشته باشیم؟

pouyadaraee

کاربر
2012-10-04
2
4
خوب نصب شد ولی توصیه میکنم شما فعلا نصب نکنید. اولا که با درایور خیلی دستگاه ها مشکل داره. مثلا خودم DVB داشتم که روی این نصب نمیشه همینطور پرینتر HP 1200 داشتم روی این به بدبختی نصبش کردم که یک کاربر معمولی فکر نمیکنم بتونه نصب کنه.
با بعضی نرم افزارها مشگل داره و یک ایراد جالب میگیره و میگه hash این برنامه ها درست نیست! خلاصه یک سری از برنامه هام از کار افتاد و نمیتونم استفاده کنم. و ورژن جدیدتر اون برنامه ها هم که روی 8 کار کنه هنوز نیامده.

مشکل بعد و اصلی ترین مشکل اون کرک نشدنش هست. هر کرکی که میاد بیرون مایکروسافت سریعا جلوی اون رو میگیریه و از دیشب تا به حال هر نوع کرکی که بود تست کردم و متاسفانه کرک نشد که نشد وپایین سمت راست بزرگ روی همه چیز یک نوشته بزرگ می ندازه که چند روز دیگه برنامه شما از کار میفته.
جای کاید پ هم عوض شده و همزه به جاش پ میزنه!!
از منوی استارت هم خبری نیست و استارت اون یک صفحه مثل دسکتاپ هست که از اندروپید تقلید کرده یک جورایی. اگر نتونم کرکش کنم شاید مجبور بشم برگردم فعلا به 7

البته خوبیهاش خیلی زیاده اما هنوز زوده که بیایم روی 8 باید صبر کنیم درایورها و نرم افزارها خودشون رو با این ویندوز تطابق بدن

من مخالف شما ام
اولا حتما شما این ویندوز رو خریداری کردین که اگه این کارو کردین که معلومه مشکل داره.
دوما شاید ویندوز شما اکتیو نیست
بعدش من همین الان ویندوز 8 دارم و ازش کاملا راضی ام.
بعدشم ما که نباید مردم رو از پیشرفت تکنولوژی دور کنیم ، بر عکس ، مردم را باید با پیشرفت تکنولوژی آشنا کنیم نه اینکه بگیم هنوز زوده!!!!

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,828
ایران

nekooee

مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,828
ایران
من مخالف شما ام
اولا حتما شما این ویندوز رو خریداری کردین که اگه این کارو کردین که معلومه مشکل داره.
دوما شاید ویندوز شما اکتیو نیست
بعدش من همین الان ویندوز 8 دارم و ازش کاملا راضی ام.
بعدشم ما که نباید مردم رو از پیشرفت تکنولوژی دور کنیم ، بر عکس ، مردم را باید با پیشرفت تکنولوژی آشنا کنیم نه اینکه بگیم هنوز زوده!!!!

من آخرین ورژن ویندوز رو دانلود کردم و زمانی من نصب کردم هنوز در مغازه ها حداقل در استان ما نبود.

من کی گفتم تکنولوژی جدید رو استفاده نکنن؟؟ اتفاقا من همیشه به کسایی که از ویندوز xp استفاده میکردند خورده میگرفتم و تشویق میکردم از ویندوز 7 استفاده کنند اما دلیلی که در این مورد گفتم یکم هنوز صبر کنند عدم تطابق بسیاری از نرم افزارها و سخت افزارها با این ویندوز هست که به زودی نرم افزارهای اصلاحی اونها میاد.
بسیاری از کارتهای dVB دیگه قابل نصب روی ویندوز 8 هنوز نیستند به دلیل فقدان درایور. بسیاری از اسکنرها و پرینترها همین مشکل رو دارند. که من مجبور شدم با نصب ویندوز مجازی مشکل رو موقت مرتفع کنم تا درایورهای اونها بیاد. البته اگر بیاد!

مشکل دیگر اینکه حتی Access 2010 روی این ویندوز مشکل داره و بعد از بسته شدن نرم افزار Error میده.
کارتهای گرافیک ATI هنوز حتی با وجود آپدیت جدید این کارت گرافیک هنوز با این نرم افزار مشکل دارند و در نرم افز های گرافیکی منجمله فتوشاپ منجر به سیاه و چهار خونه شدن پی در پی تصویر میشه.
اجرا نشدن برنامه های portable که با virtual spoon ساخته شدند بر روی این ویندوز
و ...
و ....

اینها مشکلاتی هست که مطمئنا به زودی یکی یکی حل میشه ولی یکم زمان نیاز داره.

درضمن حرف زدنتون به گونه ای بود که انگار با یک آدم مبتدی طرف هستید! یعنی من فرق ویندوز سالم و خراب رو نمیفهمم؟؟ من حتی از طریق بررسی hash سعی کردم فقط نسخه نهایی و اورژینال رو تهیه کنم!

elnino909

VIP+ افتخاری
کاربر
2007-12-03
960
4,809
با سلام
من 15 روز قبل ویندوز 8 را نصب کردم و مشکلی باهاش نداشتم اما بعد از چند روز نتونستم با یاهو مسنجر کانکت بشم
هرکاری کردم نشد و فقط بخاطر همین دوباره ویندوز 7 نصب کردم اما دوباره دیروز ویندوز 8 نصب کردم باز هم همین مشکل وجود داره
درخواست راهنمایی دارم

پیوست‌ها

• 32.1 کیلوبایت بازدیدها: 127

nekooee

مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,828
ایران
سلام
فقط با یاهو مشکل دارید یا با بقیه نرم افزارها هم مشکل دارید؟ این مشکل فکر نمیکنم ربطی به ویندوز 8 بودن داشته باشه. ت تنظیمات یاهو همه چیز درسته؟
تست کنید ببینید با فیلتــر شکن هم وارد میشه یا نه

elnino909

VIP+ افتخاری
کاربر
2007-12-03
960
4,809
سلام
بله فقط یاهو مشکل دارم بقیه نرم افزارها مشکلی نداره خودم هم اول فکر نمیکردم از ویندوز باشه اما وقتی دوباره ویندوز 7 را نصب کردم وصل میشدم مشکلی نداشت اما وقتی 8 نصب کردم باز وصل نشد.با فیلتــر شکن تست نکردم تست میکنم و اعلام میکنم

بالا