آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

حل مشکلات ، بحث و تبادل نظر در مورد ویندوز 8

MAHMOODI

موسس انجمن
پرسنل مدیریت
مدیرکل
2006-10-02
9,706
40,618
هرمزگان
www.irantk.ir
برای من این مشکل زیاد پیش میاد در یاهو مسینجر
معمولا مشکل از اینترنت هست
از تنظیمات یاهو مسینجر قسمت کانکشن تیک via a p**oxi server را انتخاب کن مشکل حل میشود
اگر هم از یک نسخه قدیمی تر یاهو مسینجر استفاده کنی دیگه این مشکل پیش نمیاد

Yek.Doost

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-04-07
1,976
32,478
اهواز
فایرفاکس سرانجام با ویندوز ۸ سازگار شد
%D9%85%D9%88%D8%B2%DB%8C%D9%84%D8%A7-%D9%81%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D9%81%D8%A7%DA%A9%D8%B3.jpeg

به گزارش سافت‌گذر به نقل از فارس، این نسخه از فایرفاکس به گونه ای طراحی شده که هم بر روی رایانه های رومیزی عادی به سیستم عامل های کلاسیک قابل اجرا باشد و هم با محیط کاربری تازه ویندوز ۸ موسوم به مترو هماهنگ باشد.
در حال حاضر کاربران در حال تست و بررسی این نسخه از مرورگر فایرفاکس هستند تا نقاط ضعف و قوت آن مشخص شود. هر چند برخی کاربران معتقدند نسخه تازه فایرفاکس آسیب پذیری های قابل توجهی دارد.
مهم ترین ویژگی این مرورگر پشتیبانی از قابلیت لمسی ویندوز و امکان دریافت دستورات با استفاده از حرکات دست است. موزیلا رابط کاربری تازه این مرورگر را Australis توصیف کرده و می گوید برای بهینه سازی آن هنوز راه درازی در پیش است. اولین نسخه از فایرفاکس برای ویندوز ۸ در ماه مارس عرضه شده بود. این مرورگر باید با نسخه ۱۰ مرورگر IE خود مایکروسافت رقابت کند

mahfel

کاربر
2012-10-12
7
1
سلام من تازه ویندوز 8 خریدم من این ویندوز رو روی لپ تاپ نصب کردم ولی خواستم روی pc نصبش کنم وقتی که ریست میکردم و میرفتم قسمت بوت روی عکس پنجره آبی میموند و کار نمیکرد حالا موندم مشکل از کجاست چون که من ویندوز 7 رو راحت نصب کردم و مشکلی نبود ممنون میشم راهنماییم کنید.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: akbarof

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,828
ایران
سلام. گاهی پنجره آبی خیلی طول میکشه که رد بشه شاید حدود 10 تا 15 دقیقه! شما صبر کردید درست؟

و بعد اینکه شاید سی دی رام کامپیوترتون چشمش ضعیف تر باشه و درست نمیخونه سی دی ویندوز رو. از کیفیت DVD و دستگاه dvdrom خودتون مطمئنید؟

mahfel

کاربر
2012-10-12
7
1
دوباره سلام من یه بار گذاشتم بمونه و رفتم غذا خوردم و بعد از مدتی که فکر کنم یه 20 دقیقه ای هم طول کشید برگشتم ولی اتفاقی نیفتاده بود و اما درمورد dvdrom من وقتی ویندوز 7 میزارم جواب میده و درست عمل میکنه فقط ویندوز 8 که اذیت میکنه تازه من از چندتا dvd ویندوز 8 استفاده کردم ولی هیچ کدوم جواب نداد و اینکه من حتی از فلش هم استفاده کردم و از روی فلش ویندوز 8 رو خواستم بریزم ولی باز جواب نداد ممکن هست که اشکال از جای دیگه ای باشه؟

MAHMOODI

موسس انجمن
پرسنل مدیریت
مدیرکل
2006-10-02
9,706
40,618
هرمزگان
www.irantk.ir
سلام دوست عزیز دیویدی رم لپ تاب من هم همینطوره و از طریق DVD نتونستم ویندوز نصب کنم
و از طریق فلش این کار را انجام دادم
باید از روش خاصی فایل را روی فلش کپی کنید و مستقیم کپی کنید جواب نمیده در تاپیک زیر روش ساخت فلش بوتیبل برای نصب ویندوز مینویسم
http://www.irantk.ir/irantk29162/#post153592

mahfel

کاربر
2012-10-12
7
1
سلام علیکم دوست عزیز حرف شما درست هست من اتفاقا از همین روش استفاده کردم البته من لپ تاپ هم دارم و با این روش روی اون ویندوز 8 رو ریختم ولی نمیدونم چرا روی کامپیوترم جواب نداد نه با dvd و نه با فلش هیچ کدوم جواب نداد ولی روی لپ تاپ راحت جواب میده نمیدونم دیگه چکار کنم.

MAHMOODI

موسس انجمن
پرسنل مدیریت
مدیرکل
2006-10-02
9,706
40,618
هرمزگان
www.irantk.ir
دوست عزیز از منو setup تنظیم کن که با فلش بوت بشه سیستم و اگر گزینه ای برای انتخاب فلش نداشت باید بایوس را به اخرین نسخه ارتقا بدید اگر جدید باشه مادربردتون

mahfel

کاربر
2012-10-12
7
1
از روی فلش سیستم رو بوت کردم نشد مادربردم جدید هست مدل asrock a75 pro4

بالا