آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک Amiric تکشو

تغییر mac address دوربین تحت شبکه با پروگرامر

mehrdad cctv

کاربر vip
کاربر
2021-12-27
95
61
خواهشا پست بالا را با لبخند بخوان

بد دوربینی به تورت خورده .این دوربین به تنهایی انتقال تصویر روی xmeye دارد یعنی بدونه nvr میشه انتقال تصویر گرفت و شماره مک ان
منحصر به فرد است هر شماره مک غیر قابل تغییر و خود شرکت پروگرام میکند و هر شماره مک حدود 10 دلار میفروشند البته زیر میزی

من هم یک مک مجانی به شما تقدیم کردم
خیلی ممنونم مهندس از لطفتون در همین حدشم توقع نداشتم وقت بذارید لطف کردین واقعا
من در واقع دنبال راهی هستم که سوادم رو تو این دست نرم افزارها بالا ببرم و بتونم درکی از کدهای نرم افزار داشته باشم و همون طور که قبلا گفتم خدمتتون من دنبال تعمیر این دوربین نبودم از ابتدای کار و همین که متوجه شدم شدنیه برام کافیه و سعی میکنم راهش رو پیدا بکنم چون فلش کردن و تعمیر سخت افزاری واقعا پیچیدگی کمتری نسبت به کد نویسی و تعمیرات نرم افزاری داره هر کسی میتونه با کمتر از یک روز وقت گذاشتن فلش کردن رو یاد بگیره ولی ترمیم فایل و تغییر اون کاریه که اموزشش شاید سالها طول بکشه و از متخصصی مثل شما بر میاد
بازم ممنون که اینقدر وقت گذاشتین و با حوصله مشکل رو حل کردین

poya22

مدیر بخش های دوربین مداربسته و پروگرامرهای متفرقه
مدیر تالار
2011-07-25
1,221
2,995
خواهش میکنم شما مشتری من هم هستید اینجا تشریف اوردید

اگه دوربینی بود که انتقال تصویر نداشت هر چندتا مک میخواستید تقدیم میکردم ولی این مک ها فرق میکند

mehrdad cctv

کاربر vip
کاربر
2021-12-27
95
61
خواهش میکنم شما مشتری من هم هستید اینجا تشریف اوردید

اگه دوربینی بود که انتقال تصویر نداشت هر چندتا مک میخواستید تقدیم میکردم ولی این مک ها فرق میکند
ممنون مهندس مشکلی نیست این دوربینا برای مشتری مرده بود حالا یکی دیگش هم تعمیر شد که چه بهتر خیلی ممنون

poya22

مدیر تالار
2011-07-25
1,221
2,995
خیلی نیاز هست فایل خرابش را روی دوربین پروگرام کنید و دوربین را بیارید حضوری براتون نرم افزارشو درست میکنم اینطوری خیلی راحتر میتونم درست کنم
مک خودش هم بر می گردونم حدود یک ساعت هم وقت میبره با فایل خالی خیلی زمان میبره.
موفق باشید

ibm5894

کاربر vip
vip
کاربر
2018-08-22
78
34
پس نیاز به اپدیت ندارد درست شد .
شماره مک ندارم متاسفانه همان یکی را داشتم
وقت بخیر، امکان داره بنده رو راهنمایی کنید برای تغییر مک آدرس دوربین هایک ویژن با دستورات به RS232(البته با هزینه)...

poya22

مدیر تالار
2011-07-25
1,221
2,995
درود
من دوربین کار نمیکنم ولی در dvr های هاک ویژن مدلهای قدیمی را با ادیت فایل فلش می شد تغییر داد ولی در مدل های جدید نمی شود crypt شده یا همان کد شده است .احتمالا در دوربین ها هم از همین روش استفاده کردند .شاید هم در دوربینها بشود با ادیت فایل فلش مک را تغییر داد باید تست کنم

ibm5894

کاربر vip
vip
کاربر
2018-08-22
78
34
سلام، خب پس اگه یکی توو یه جایی ۱۶ تا دوربین داشت و مثلا"۵ تاش نیاز داشت به فایل فلش تا راه بیوفته، اینجا تکلیف چیه، طرف از فایل فلش سالم برای همشون کپی زده و راه افتاده ولی مک یکیه؟(منظورم اینه که میفرمایید قفل هست)

mehrdad cctv

کاربر vip
کاربر
2021-12-27
95
61
سلام، خب پس اگه یکی توو یه جایی ۱۶ تا دوربین داشت و مثلا"۵ تاش نیاز داشت به فایل فلش تا راه بیوفته، اینجا تکلیف چیه، طرف از فایل فلش سالم برای همشون کپی زده و راه افتاده ولی مک یکیه؟(منظورم اینه که میفرمایید قفل هست)
درود بر شما قابل انجام هست ولی خیلی پیچیده و مشکله مهندس ایرانی قبلا برای من انجام دادن کاربر poya22 نیاز هست که به برنامه نویسی لینوکس مسلط باشید که بعید میدونم تو زمان کم بتونید این کارو انجام بدید به نظرم برای مشکل دوربیناتون با مهندس ایرانی هماهنگ بشید که اگر شد حضوری تشریف ببرید خودشون براتون انجام بدن

ibm5894

کاربر vip
vip
کاربر
2018-08-22
78
34
سلام،ممنون از جوابتون🌺 کسی اطلاعات داشته باشه فکر نکنم کار سختی باشه، بنده داهوا رو خیلی راحت انجام میدم چون بهش مسلط هستم و کار سختی نیست،پس اینم بی شک سخت نیست!فقط دستورش و داشته باشم انجام میدم بی شک...

بالا