آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک Amiric تکشو

تغییر mac address دوربین تحت شبکه با پروگرامر

ibm5894

کاربر vip
vip
کاربر
2018-08-22
73
34
تا یه ربع دیگه باز میکنم عکس میزارم

ibm5894

کاربر vip
vip
کاربر
2018-08-22
73
34
دیدم مهندس، ۴ تا ic هست sop8 ولی فلش نیست

poya22

مدیر بخش های دوربین مداربسته و پروگرامرهای متفرقه
مدیر تالار
2011-07-25
1,221
2,993
ای سی فلش را اگر روی برد لحیم نکردید همان طور جایش خالی باشد
کابل rx و tx را به برد وصل کنید با نرم افزار putty ببیند دوربین بوت میشود و چند تا خط ببینید در لوگ هست یا نه
نشان میدهد که بوت لودر در یک ای سی فلش دیگر است .اگر هیچ چیزی در لوگ نبود بوت لودر در همین ایسی فلش 48 پایه است

ولی من بوت لودر را ندیدم در فایلی که فرستادید .احتمالا در یک فلش دیگر است

ibm5894

کاربر vip
vip
کاربر
2018-08-22
73
34
کابل rx و tx را به برد وصل کنید با نرم افزار putty ببیند دوربین بوت میشود و چند تا خط ببینید در لوگ هست یا نه
نشان میدهد که بوت لودر در یک ای سی فلش دیگر است .اگر هیچ چیزی در لوگ نبود بوت لودر در همین ایسی فلش 48 پایه است
نه لحیم کردم به برد، آخه یه چیزیه مهندس غیر از این ۴ تا icوقتی icدیگه ای نیست پس قاعدتا" همین flash هست

Service Manual

D e b u g g e R
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-06-19
13,705
176,935
iRanTK.iR

درود بر شما

دوست عزیز من این فایل رو بررسی کردم تمام فایل تشکل شده از فایل های gzip و Lzma از نوع سیسم عامل Unix هست .

یکی رو باز کردم و ضمیمه کردم ...

حالا ممکنه مک در یکی از این فایل ها باشه و فشرده شده باشه و ممکن هم هست نباشه و طور دیگه ای محافظت شده باشه یا به گفته استاد عزیزم جناب ایرانی داخل یک آی سی دیگه باشه ... اینو نمیدونم ...

شاید راحت ترین راه لود کردن برنامه داخل یک شبیه ساز و دیباگ کردن اون باشه ، باید با توجه به نوع پردازنده سعی کنید فایل رو با IDA Pro دیباگ کنید .

اگر دو عدد دستگاه مثل هم دارید آی سی ها رو جابه جا کنید و ببینید مک تغییر میکنه یا نه ؟

با سپاس فراوان

پیوست‌ها

ibm5894

کاربر vip
vip
کاربر
2018-08-22
73
34
درود بر شما

دوست عزیز من این فایل رو بررسی کردم تمام فایل تشکل شده از فایل های gzip و Lzma از نوع سیسم عامل Unix هست .

حالا ممکنه مک در یکی از این فایل ها باشه و فشرده شده باشه و ممکن هم هست نباشه و طور دیگه ای محافظت شده باشه یا به گفته استاد عزیزم جناب ایرانی داخل یک آی سی دیگه باشه ... اینو نمیدونم ...

شاید راحت ترین راه لود کردن برنامه داخل یک شبیه ساز و دیباگ کردن اون باشه ، باید با توجه به نوع پردازنده سعی کنید فایل رو با IDA Pro دیباگ کنید .

اگر دو عدد دستگاه مثل هم دارید آی سی ها رو جابه جا کنید و ببینید مک تغییر میکنه یا نه ؟

با سپاس فراوان
ممنون از شما🌹 ولی مهندس جان یک فایل و مک سالم از دوربین سالم کپی کردیم، ما این فایل و مثلا"برای ۱۰ تا دوربین writeمیکنیم باید همه ۱۰ تا دوربین یک مک داشته باشه، خوده به خود که مک تغییر نمیکنه چون فقط از یک فایل کپی شده و رایت شده

ibm5894

کاربر vip
vip
کاربر
2018-08-22
73
34
درود بر شما

با سپاس فراوان
من ۳ تا ic دیگه از بازار گرفتم رو اونا هم writeکردم ولی..

ibm5894

کاربر vip
vip
کاربر
2018-08-22
73
34

ولی من بوت لودر را ندیدم در فایلی که فرستادید .احتمالا در یک فلش دیگر است
این اسم ic هاس
2376H#vs16 1620#BGDAB FDS 88242#2845B

poya22

مدیر بخش های دوربین مداربسته و پروگرامرهای متفرقه
مدیر تالار
2011-07-25
1,221
2,993
اگر این فایل روی دوربین های دیگر پروگرام کردید و همه یک مک شد پس مک ادرس داخل همین فایل فلش هست.

ولی در dvr ها مک و بوت لودر جدا هست
من در این مورد تجربه ای ندارم شرمنده

بالا