آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک Amiric تکشو

تغییر mac address دوربین تحت شبکه با پروگرامر

poya22

مدیر بخش های دوربین مداربسته و پروگرامرهای متفرقه
مدیر تالار
2011-07-25
1,221
2,995
پس اجازه دهید فردا عمیق تر روش کار کنم ممکن است یک چیزی از قلم انداخته باشم .
من دوربین کار نمی کنم و از همه مهمتر دوربین پیش من نیست کمی سخت شده برام .فردا سریالش هم عوض میکنم .شاید از روی سریال مک درست میشود

شما یک کاری کنید وقتی دوربین را روشن کردید با اخرین فایل من .ان را خاموش کنید و فایلش را بخوانید برایم بفرستید.میخواهم بدانم چه تغییراتی در فایل من ایجاد شده است

mehrdad cctv

کاربر vip
کاربر
2021-12-27
95
61
خیلی ممنون مهندس واقعا خیلی وقتتون رو گرفتم فردا مجدد مزاحمتون میشم برای ادامه کار اصلا تعمیر شدن این دوربین برام مهم نیست فقط میخوام بدونم چرا این اتفاق میوفته بازم ممنون مهندس جان
پس اجازه دهید فردا عمیق تر روش کار کنم ممکن است یک چیزی از قلم انداخته باشم .
من دوربین کار نمی کنم و از همه مهمتر دوربین پیش من نیست کمی سخت شده برام .فردا سریالش هم عوض میکنم .شاید از روی سریال مک درست میشود

poya22

مدیر تالار
2011-07-25
1,221
2,995
شما یک کاری کنید وقتی دوربین را روشن کردید با اخرین فایل من .ان را خاموش کنید و فایلش را بخوانید برایم بفرستید.میخواهم بدانم چه تغییراتی در فایل من ایجاد شده است

بعد امکانش هست یک دوربین دیگر از صاحبش بگیرید که شماره مک با این دوربین که دست شما هست فرق داشته باشد .این کمک زیادی میکند

آخرین ویرایش:

mehrdad cctv

کاربر vip
کاربر
2021-12-27
95
61
درود بر شما مهندس ایرانی عزیز
صبحتون بخیر
فایلی که طبق فرمایش شما از روی دوربین برداشتم و متوجه شدم فایل تا زمانی که دوربین رو روشن نکردیم هیچ تغییری نمیکنه و دقیقا مطابق با تغییرات شماست ولی بعد از این که دوربین روشن میشه بازنویسی میشه و برمیگرده به حالت اول که آخر مک ادرسش 28 بود

پیوست‌ها

آخرین ویرایش:

mehrdad cctv

کاربر vip
کاربر
2021-12-27
95
61
مهندس فایل های خود دوربین ها هست که مشکل داره و بالا نمیاد خودم که چک کردم با این فایلی که براتون فرستادم متفاوته ولی براتون میفرستم شاید کمک کنه

پیوست‌ها

poya22

مدیر تالار
2011-07-25
1,221
2,995
درود
این را تست کنید.
اگر بوت شد مک عوض میشود

پیوست‌ها

• 8 مگابایت بازدیدها: 6

poya22

مدیر تالار
2011-07-25
1,221
2,995
انقدر مراحل زیاد دارد که یک موضوع را فراموش کردم تغییر بدم فایل بالا را تست کنید

poya22

مدیر تالار
2011-07-25
1,221
2,995
نشد؟

بالا