آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک Amiric تکشو

تعمیر تلفن های آلمانی

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

farah676

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2007-08-22
4,692
62,051
اصفهان
با درود.
مطابق فرمایشتون سیم قرمز را به 5 ولت رگولاتور روی برد کمتر از یک ثانیه زدم.تغییری نکرد.
هر دکمه ای را میزنید (دکمه های غیر از شماره و منشی کار میکنن) روی ال سی دی مینویسه aus
سه تا خط هم سمت چپ هست.
احتمال نمیدین کد قفل کیبرد را داده باشن؟
یکی از دوستان گفت 84 بهش بده اما تاثیری مکرد.
ضمنا رمز 4 تایی را اگه فراموش کرده باشیم راهی داره؟!
سپاس
پیروزباشید.
با سلام
با پوزش از اینکه دیگر نمی توانم به سرعت مشگل دوستان را رفع کنم بزرودی یک نقشه مراه با نوع اتصال برای پاک کردن تمام حافظه و برگشت به پیش فرض اصلی برایتان بازگو خواهم کرد
موفق باشید

farah676

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2007-08-22
4,692
62,051
اصفهان
باسلام تلفن سينوس 53تايمري شده وبردش كمه مشكل چيه
ممنون ميشم
با سلام احتمال زیاد تایمری شدن در اثر جابجا شدن پایه به دستگاه دیگر که 53 swiscom و telekom نیست بروز کرده و در مورد کم شدن بردن آن باید کوشی را با یک پایه سلام هم کانال کرده و ببینید که عیب از کم قسمت است گوشی یا پایه و در صورت در داخل مدار خراب یک قطعه چهار گوش طلایی رنگ وجود دارد و باید تعویض گردد

farah676

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2007-08-22
4,692
62,051
اصفهان
فايل ايپرام تلفن آلماني 511روميخواستم
#$V^86
با سلام
اپیرام گوشی یا پایه در ضمن دو ورژن دارد و باید تست کنید که کدام یک پاسخ می دهد چون در صورت درست نبودن ورژن اپیرام گوشی بوق بوق میکند و پایه نیز با گوشی ست نمی شود

sovietiran

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
vip افتخاری
کاربر
2010-06-24
1,879
9,767
خراسان بزرگ!
با درود.
دوستان سینوس 511 عیبی دارد به شرح زیر:
گوشی با گذاشتن باطری روشن نمیشود اما دکمه ای را که میزنیم اعداد بیربط میاید و بیزر صداهای نامعین میدهد.
در مجموع عمل درستی ندارد.
ایا طریقی دارد برای تعمیر؟

ضمنا سپاسگزارم اگر راهی برای باز کردن قفل کیبرد telly ab بفرمایید.

سپاس-بدود.

armanhaddadi

کاربر
2008-08-31
9
10
باسلام خدمت مديران محترم . من يك گوشي سينوس 53 آلماني دارم كه مدتهاست دهني اون از روز اول تا حالا ضعيفه . كپسول دهني رو عوض كردم ولي تعيير نكرده . ميدونم كه اين گوشي كدهاي مخفي زيادي ميگيره .. كسي لطفا مي تونه كمك كنه؟؟
واقعا حيفشه بي استفاده شده
بايد از كپسول مدل خاصي استفاده ميكردم؟/ راستي كد 4+p هم بهش ميدم ولي بي فايدس ............ كمكم كنين ممنونم:smilie_help::smilie_help::smilie_help::smilie_help:

farah676

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2007-08-22
4,692
62,051
اصفهان
باسلام خدمت مديران محترم . من يك گوشي سينوس 53 آلماني دارم كه مدتهاست دهني اون از روز اول تا حالا ضعيفه . كپسول دهني رو عوض كردم ولي تعيير نكرده . ميدونم كه اين گوشي كدهاي مخفي زيادي ميگيره .. كسي لطفا مي تونه كمك كنه؟؟
واقعا حيفشه بي استفاده شده
بايد از كپسول مدل خاصي استفاده ميكردم؟/ راستي كد 4+p هم بهش ميدم ولي بي فايدس ............ كمكم كنين ممنونم:smilie_help::smilie_help::smilie_help::smilie_help:
با عرض سلام
شما حتما از میکروفون های خوب ( داخل تلفن های آلمانی ) استفاده کنید احتمال بسیار زیاد مشکل تان حل خواهد شد ، در غیر این صورت که بسیار احتمال کمی دارد آی سی شماره AMS 9547WAE گوشی خراب شده که باید تعویض گردد .
کدی که فرمودید مربوط به افزایش صدای گوشی میباشد و میکروفون کد ندارد

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا