آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

آموزشی: تاپیک منابع تغذیه dc 2 dc

Masoud_Y

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2007-05-30
1,379
7,185
در خواست مدار مبدل 24 به 12 ولت

با سلام
من درخواست خودم رو در ادرس http://www.irantk.ir/showthread.php?t=4258
در قسمت مدارات برای این مدار را دادم و بعد از اون این قسمت را دیدم لطفا اقای رجبی اون درخواست را اینجا منتقل کنید و یا هر کدوم از دوستان جواب مدار من را در اینجا یا در اون ادرس بدند ممنون میشم

gadraj

معاون مدیر کل
معاونت انجمن
2007-05-09
5,023
106,554
با سلام
من درخواست خودم رو در ادرس http://www.irantk.ir/showthread.php?t=4258
در قسمت مدارات برای این مدار را دادم و بعد از اون این قسمت را دیدم لطفا اقای رجبی اون درخواست را اینجا منتقل کنید و یا هر کدوم از دوستان جواب مدار من را در اینجا یا در اون ادرس بدند ممنون میشم
با سلام :
برفي جان بنده نميدونم كدوم نقشه را مونتاژ كردين ودليل كم اوردن ان .........
ولي اين نقشه كه تقديم ميكنم تست شده و مخصوص همين كاربرد دارد كه درخواست نموده ايد {13.2 ولت از 24 ولت با 20 امپر !!!!! } .
توسط يك شركت خارجي توليد انبوه و اماده ان در بازار ايران سابقا 35 هزار تومان بفروش ميرفت .
ولتاژ ورودي حداقل بايد 19 ولت و حداكثر 29 ميتواند باشد .
قطعات را سعي كنيد با مارك اصلي و خوب تهيه كنيد .
درخواست قبلي {لينك اشاره شده } به علت پست بلامحل حذف گرديد .
با تشكر .
موفق باشيد .

پیوست‌ها

آخرین ویرایش:

mirzagasemi

کاربر
2009-06-27
60
77
با سلام :
اين هم مداري براي تبديل 12 ولت باتري به 24 ولت از نوع سويچينگ .
با تشكر .
موفق باشيد .

با سلام!
من یه مبدل 12 به 24 دی سی میخوام که 20 آمپر قدرت خروجی داشته باشه.لطفا کمکم کنید. با تشکر

gadraj

معاون مدیر کل
معاونت انجمن
2007-05-09
5,023
106,554
با سلام!
من یه مبدل 12 به 24 دی سی میخوام که 20 آمپر قدرت خروجی داشته باشه.لطفا کمکم کنید. با تشکر
با سلام :
دوست عزيز در همين تاپيك و پست قبلي كه پيام گذاشتيد موجود هست فايل ضميمه را دانلود كنيد .
با تشكر .
موفق باشيد .
اين هم مداري براي تبديل 12 ولت باتري به 24 ولت از نوع سويچينگ

gadraj

معاون مدیر کل
معاونت انجمن
2007-05-09
5,023
106,554
يست قطعات 12به24 باخروجي 1 امپركجاست؟
با سلام :
عزيزم پست درخواست تان هنوز موجود است شما 20 امپر درخواست كردين پاسخ گذاشتم نه اينكه 1 امپر !!!!
لطفا درخواست خود را دقيقتر بيان كنيد تا در خدمت باشيم .
با تشكر .
موفق باشيد .

gadraj

معاون مدیر کل
معاونت انجمن
2007-05-09
5,023
106,554
باسلام من عرفان هستتم مثل اينكه منو با دوستمون اشتباه گرفتي من ليست وشماره قطعات12به24 باخروجي 1 امپر موجود در صفحه اول رو ميخام-با تشكراز لطف شما منتظرم
با سلام :
عرفان عزيز حق با شماست اشتباه يوزر در پست .... با عرض معذرت با توجه به تاريخ اپلود ارشيو فوق را پيدا نكردم ميتونيد از مدارات مشابه ديگري استفاده كنيد هم چنين ساير مدارات در رنج درخواست شما نيز در اسرع وقت اپلود ميكنم .
با تشكر .
موفق باشيد .

mihanlab

کاربر
2009-11-25
3
6
با سلام من دنبال مداری مگردم که برق باطری ماشین رو به ولتاژ مود نیاز مادربرد کامپیوتر تبدیل کنه
سپاس گذار میشم اگه کسی کمک کنه

gadraj

معاون مدیر کل
معاونت انجمن
2007-05-09
5,023
106,554
با سلام من دنبال مداری مگردم که برق باطری ماشین رو به ولتاژ مود نیاز مادربرد کامپیوتر تبدیل کنه
سپاس گذار میشم اگه کسی کمک کنه
با سلام :
دوست عزيز به مانيتور مورد استفاده اشاره نكردين كه چند ولتيه ؟
به هر حال مدارات متنوعي از تبديل كننده هاي dc2dc در همين بخش و همچنين در بخش ارشيو مدارات الكترونيك در همين سايت ميتونيد پيدا كنيد دنبال مداراتي باشيد كه 12 ولت را به ولتاژهاي -5 ولت و +5ولت و -12 ولت و +12 ولت و +3.3 ولت تبديل كند در اسرع وقت سعي ميكنم مداري كامل و يكپارچه كه شامل اين ولتاژ هاي تبديلي باشد را ارايه ميدهم .
موفق باشيد .

بالا