آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

تاپيك سؤالات و پاسخ ها ي اموزش گام به گام

gadraj

معاون مدیر کل
معاونت انجمن
2007-05-09
5,023
106,558
يه سوال ؟؟
آيا نصب يك رم با مگابايت بالاتر .. در رسيورها ، باعث افزايش سرعت در كار آنها ميشود ؟؟
توضيح بيشتر اين كه ما در بعضي از لوازم مثل رسيور ،، درايور cd , dvd و چند دستگاه ديگر يك آي سي داريم كه رم دستگاه هست و حجمش مثلآ 8 مگ هست ... حالا چون در سيستم هاي كامپيوتري با افزايش رم سرعت دستگاه بالاتر ميره و بهتر كار ميكنه .. آيا در اين گونه دستگاه ها ، مثل رسيور با افزايش رم به 16 مگ ميشه همين انتظار رو داشت يا خير ..
ممنون از زحمت پاسخ .. :boos:
سلام :
پست بي محل !!!!!
دوست عزيز لينك زير را باز كرده و در تاپيك مربوطه مطرح نماييد :
http://www.ir3at.biz
موفق باشيد .

gadraj

معاون مدیر کل
معاونت انجمن
2007-05-09
5,023
106,558
سلام
ايپرام چيست.كارش چيست و در دستگاه چطور شناسايي ميشود
با تشكر
سلام :
دوست عزيز در بخش تعميرات تلويزيون مباحث عمومی و مشترک تلويزيون ها بطور مفصل توضيح داده شده است براي استفاده از تمامي امكانات سايت بايد عضو رسمي سايت باشيد :
با تشكر .
موفق باشيد .

jenansemir

کاربر
2010-01-01
1
0
باسلام خدمت شما
من نتوانستم فايل هاي فشرده را دانلود كنم لطفا بگوييد مشكل چيه چون وقتي براي دانلود كليك ميكنم صفحه سايت پايين مي ايد .
ضمنا مطالب الكترونيك شما خيلي خوب است اما چون رشته من كامپيوتر است درخواستم اينكه با عكس تصوير آموزشهايي درباره پاورومدارمين بردبنويسيد
باتشكر منتظر پاسخ شما هستم

gadraj

معاون مدیر کل
معاونت انجمن
2007-05-09
5,023
106,558
باسلام خدمت شما
من نتوانستم فايل هاي فشرده را دانلود كنم لطفا بگوييد مشكل چيه چون وقتي براي دانلود كليك ميكنم صفحه سايت پايين مي ايد .
ضمنا مطالب الكترونيك شما خيلي خوب است اما چون رشته من كامپيوتر است درخواستم اينكه با عكس تصوير آموزشهايي درباره پاورومدارمين بردبنويسيد
باتشكر منتظر پاسخ شما هستم
سلام :
1- دوست عزيز لينك فايل هاي فشرده كه نتونستيد دان كنيد بزاريد تا بررسي كنم .
2 - در مورد پاور و مين تاپيك مستقلي در بخش كامپيوتر داريم كه خواسته هاي شما در همون تاپيك موجود ميباشند مشكلي داريد در همون تاپيك اعلام كنيد .
موفق باشيد .

sharokni

کاربر
2009-05-20
75
323
با سلام
لطفا معني قطعه str و بفرماييد كه اين حروف مخخف چه جمله اي مي باشند
با تشكر

sharokni

کاربر
2009-05-20
75
323
با سلام
لطفا معني قطعه str بگوييد و بفرماييد كه اين حروف مخفف چه جمله اي مي باشند
با تشكر

gadraj

معاون مدیر کل
معاونت انجمن
2007-05-09
5,023
106,558
با سلام
لطفا معني قطعه str بگوييد و بفرماييد كه اين حروف مخفف چه جمله اي مي باشند
با تشكر
سلام :
دوست عزيز سه حرف پشت سر هم STR ابرويشن { abbreviations} يا خلاصه اي از سه كلمه نيست و هر حرف ان معني و مفهوم خاصي داره كه احتمال دارد در چند جمله بتوان بيان كرد كه بايد اصول كد گذاري و شماره قطعه خواني را مطالعه كنيد در همين تاپيك به تفصيل شرح داده شده است .
فرضا حرف ابتدايي S در علم كد گذاري قطعات الكترونيك مفهومي دارد كه به معني قطعه سويچينگ بودن {كاربرد ان در همون تاپيك تشريح شده است } و حرف T اشاره به خانواده نيمه هادي بودن ان و حرف R رگولاتور نقش كاربردي ان دارد .
توصيه ميكنم حتما تاپيك كد و شماره گذاري قطعات را مطالعه كنيد .
موفق باشيد .

reza1559

کاربر
2008-02-15
89
221
آیا سنسوری وجود داره که بتونه خطوط رو بشماره؟! مثلا وقتی از روی خطوط(||||||||||||||||) رد میشه تشخیص بده به بعدی رسیده البته با یه مدار!
در کل من میخوام شیب یک جرثقیل رو نسبت به سطح صاف یا همون صفر درجه تشخیص بده یعنی اگه جرثقیل رفت توی یه سطح شیب دار، شیب رو تشخیص بده

راستگار

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2006-10-03
1,289
11,197
آیا سنسوری وجود داره که بتونه خطوط رو بشماره؟! مثلا وقتی از روی خطوط(||||||||||||||||) رد میشه تشخیص بده به بعدی رسیده البته با یه مدار!
در کل من میخوام شیب یک جرثقیل رو نسبت به سطح صاف یا همون صفر درجه تشخیص بده یعنی اگه جرثقیل رفت توی یه سطح شیب دار، شیب رو تشخیص بده
با سلام : دوست عزیز درمورد درخواستتون بیشتر توضیح بدید چه نوع جرثقیلی و چکاری انجام میده آیا در حال حرکت هم کار می کند حجم دستگاه چقدر است و نوع کارش چیست ؟ چون برای تشخیص سطح شیب دار روشهای مختلفی رو میشه پیشنهاد کرد به همین منظور بیشتر توضیح بدید تا برای توضیحات بهتری در خدمت باشیم . با تشکر

gadraj

معاون مدیر کل
معاونت انجمن
2007-05-09
5,023
106,558
درباره خرید و چگونگی کارکرد دیباگر های PC & لب تاب توضیح بدین ممنون می شم
با سلام :
درخواست شما چه ربطی داره به اموزش گام به گام ؟؟؟
در بخش کامپیوتر اطلاعات لازم درخواستی شما موجود هست .
موفق باشید .

بالا