آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک Amiric تکشو

تاپيك سؤالات وپاسخها

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

mehdi8320000

کاربر
2009-07-08
100
585
شیراز - گناوه
با سلام
بنده یک کارت DVB اکسترنال مدل SKYstar2 خریدم که متاسفانه در اثر اتفاقی آداپتورش رو گم کردم.
راهنمایی بفرمایید با توجه به اینکه نه از ولتاژ و آمپر مصرفی دستگاه فوق اطلاعی ندارم،چطور می تونم آداپتور یه حداقل نقشه آداپتور رو گیر بیارم که بتونم خودم بسازمش.
با تشکر

fk_digital

کاربر
2009-08-03
1
1
45
با سلام خدمت اساتيد عزيز
من يه پاور كامپيوتر دارم كه خط اند و كاتد يكي از ديود دوبلهاي طبقه خروجي از روي مدار شورت هست.البته با دراوردن ترانسهايه حلقوي طبقه خروجي اين شرتي از بين ميرود.در ضمن تمام ديودها و ترانزيستورها تست شده و سالم هستند.اكثر خازنها رو هم تست كردم ....لطفا منو راهنمايي كنيد .

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: farhad11

darivand

کاربر
2009-09-09
5
40
مشورت

با سلام
من مي خوام يه يه منبع تغذيه بسازم و اين اولين كار مداريه كه انجام ميدم .به نظر شما كدوم مدار رو بسازم كه هم يه چيز حسابي باشه ، هم اينكه من كه آماتورم بتونم از پسش بر بيام؟ راستش دلم مي خواد نشانگر ولتاژ و جريان هم داشته باشه ولي تا حالا با ميكرو كار نكردم ولي يه اطلاعاتي دربارشون دارم . لطفا راهنمايي كنيد ...
با تشكر فراوان.
مويد باشيد.

roohollah

کاربر
2009-02-04
214
684
با سلام من يك فايل اموزش صحيح لحيم كاري وابزار ووسايل لازم براي يك لحيم كاري يا تعويض قطعات به طور تميز ميخام البته فايل فارسي باشه با تشكر

gadraj

معاون مدیر کل
معاونت انجمن
2007-05-09
5,023
106,569
با سلام
من مي خوام يه يه منبع تغذيه بسازم و اين اولين كار مداريه كه انجام ميدم .به نظر شما كدوم مدار رو بسازم كه هم يه چيز حسابي باشه ، هم اينكه من كه آماتورم بتونم از پسش بر بيام؟ راستش دلم مي خواد نشانگر ولتاژ و جريان هم داشته باشه ولي تا حالا با ميكرو كار نكردم ولي يه اطلاعاتي دربارشون دارم . لطفا راهنمايي كنيد ...
با تشكر فراوان.
مويد باشيد.
با سلام:
دوست عزيز از تاپيك لينك زير استفاده و براي كسب و ارتقاي مهارت شروع كنيد :
http://www.irantk.ir/showthread.php?t=743
با تشكر .
موفق باشيد .

gadraj

معاون مدیر کل
معاونت انجمن
2007-05-09
5,023
106,569
با سلام من يك فايل اموزش صحيح لحيم كاري وابزار ووسايل لازم براي يك لحيم كاري يا تعويض قطعات به طور تميز ميخام البته فايل فارسي باشه با تشكر
با سلام :
دوست عزيز كليك كنيد :
http://www.irantk.ir/showthread.php?t=1038

با تشكر .#$V686
موفق باشيد .

آخرین ویرایش:

jstdyx

کاربر
2008-01-11
16
49
سلام
استاد عزیز لطفا درباره منع تغذیه سوئیچینگ و منبع تغذیه ای که با avr و منبعی که معمولی ، که چه تفاوتها و مزیتهایی نسبت به هم دارند توضیحاتی بدید
متشکر

abbasmha

کاربر
2009-08-12
12
13
سلام :
من به نقشه مدار داخلی ترانس لامپ زنون احتیاج دارم 8000بوش؟ می خواستم بدونم راهی برای تعمیر این ترانس ها هست یانه یا کسی این لامپ هارو تعمیر می کنه باتشکر فراوان.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: daniyal18

abbasmha

کاربر
2009-08-12
12
13
:smilie_help:سلام پس چی شد حداقل جواب بنده رو بدهید با تشکر؟

gadraj

معاون مدیر کل
معاونت انجمن
2007-05-09
5,023
106,569
سلام :
من به نقشه مدار داخلی ترانس لامپ زنون احتیاج دارم 8000بوش؟ می خواستم بدونم راهی برای تعمیر این ترانس ها هست یانه یا کسی این لامپ هارو تعمیر می کنه باتشکر فراوان.
با سلام :
دوست عزيز براي دريافت نقشه مشخص مدل فوق بايد با شركت سازنده تماس بگيريد ادرس اينترنتي شركت در كاتالوگ دستگاه درج شده است .{البته اين شركت در صورت تاييد فقط به خدمات پس از فروش مجاز خود اين اطلاعات را خواهند داد }.
در مورد تعمير ... شما بايد منطقه يا شهر خود را بزاريد تا دوستانيكه اطلاع دارند براتون اطلاع دهند .
با تشكر .
موفق باشيد .

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا