آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

سوال: بخار شوی دلونگی مدل XVT3000

habbib

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2014-08-02
1,689
10,177
گنبد کاووس
بوبین قیمت بالایی داره
جهت اطمینان از سلامت بوبین میتونی[hide] مستقیما به برق متصل کنید و توسط پیچگوشتی که دسته آن عایق باشد به داخل بوبین هدایت نمایید اگر هنگام اتصال به برق پیچگوشتی هیچگونه عکس العمل از خود نشان نداد [/hide]
بوبین سوخته و درغیر این صورت سالم میباشد
شیر برقی رو هم [hide] فقط باز و سرویس کن [/hide]
نیازی به تعویض و هزینه اضافی نیست

amolpana

مدیر بخش تخصصی LED و LCD
مدیر تالار
2010-10-26
2,016
13,710
(تبرستان) آمل
با سلام خدمت دوستان .
من دلونگی xvt3000 دارم بازش کردم اوراقش کردم .ولی موقع جمع کردن عکسهایی که گرفته بودم رو ندارم و یادم رفت کجا به کجا بود ‌
اگر زحمت بکشید از شیلنگها عکس بزارید ،ورودی و خروجی ها به بوبین شیر برقی و پمپ ممنون میشم

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: yaserhoo

hani1234

کاربر
2013-05-28
9
5
سلام من بخارشو دلونگی همین مدل رسوب زدایی کردم خیلی سخت هم وردی اب هم خود بیلر و هم محل خروجی بخار به شیر سه راهی مشکل اینجاست روشن که میکنم از خروجی شیر که فکر کنم خروجی اطمینان است که به محل چرخ وصل میشه بخار میاد ولی نازل کار میکنه؟ البته اب از چکه هم میکنه؟

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: amookhteh

amookhteh

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2015-01-17
815
1,024
یا نازل یا شیلنگش انسداد داره یا برد خرابه یا شیربرقی که باید بررسی کنید عکس از قطعات بزارید

hani1234

کاربر
2013-05-28
9
5
از نازل بخار میاد ولی به نظر خودم کمه ولی از پشت چرخ بخار زیاد میاد که نباید بیاد. حالا میرم عکس میزارم اخه این کارای تعمیرات که کلی وقت گیر هست و زحمت زیاد داره چقدر از مشتری بگیرم که بهش برنخوره

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: amookhteh

amookhteh

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2015-01-17
815
1,024
شاید ترک یا سوراخی یا نشته از مخزن بخار یا اتصالاتش داره که باعث میشه فشار بخار از نازل کم‌بشه همون قسمت چرخ رو دوربرشو خلوت کن تا عیبش معلوم بشه

hani1234

کاربر
2013-05-28
9
5
شیر برقی که سالمه هم صدا میده هم بازکردم تمیزش کردم یعنی قطع وصل انجام میشه

آخرین ویرایش:

Bbalighi

کاربر vip
vip
کاربر
2020-07-17
40
42
مشهد
سلام ، در رابطه با این مدل بخارشوی دلونگی باید عرض کنم بدلیل دوتکه بودن بویلر(دیگ بخار) و جنس آلیاژ قسمت المنت دیگ که استیل نیست و چدن هست بخاطر استفاده از آب غیر مقطر و وجود املاح، دیگ به شدت رسوب میکنه و این رسوب املاح باعث خورندگی دیگ از داخل میشه و همین جرم داخل دیگ باعث ۹۹ درصد خرابی این مدل دلونگی هست. اولا باید درب دیگ بخار باز کنید و کاملا داخلش جرمگیری و اسیدشویی بشه با جوهرنمک و مجرای ورودی و خروجی کاملا باز بشه، دوما شیر برقی روهم از دیگ جدا کنید بوبینش رو در بیارید و خود مجموعه برنجی شیر برقی هم اسیدشویی کنید، برای دراوردن بوبین بعد از باز کردن مهره کمی ب چپ و راست بچرخونید و به سمت خودتون بیرون بکشید هرچقدر هم محکم بکشید ایرادی نداره

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: hp1974
بالا