آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک Amiric تکشو

بحث در مورد مشکل بيرون نيامدن درب انواع سي دي رام و رايتر

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

bita_1th

Banned
2008-12-19
370
1,195
45
Esfahan
تا چقدر چسب بزنیم؟ یعنی کلاً خاصیت آهن ربایی آهن ربا رو بگیریم که به هم نچسبن ؟

با سلام
دوست من چرا اینقدر یک موضوع ساده را میپیچونید؟؟؟
شما درب سی دی رام را باز کن و دور موتور رار با مقداری برچسب بچسبان.همین.خیلی ساده

novinco

کاربر vip
vip
کاربر
2009-02-21
151
243
با سلام من يك دي وي دي رايتر سوني دارم كه دكمه اجكت اون بد كار ميكنه يعني عمل ميكنه ولي در باز نميشه و فكر ميكنم به جايي گير ميكنه چون چند بار سعي ميكنه كه باز بشه ولي باز نميشه و بايد چند بار اين كار رو انجام بدم تا باز بشه ايا راهي داره؟

bita_1th

Banned
2008-12-19
370
1,195
45
Esfahan
با سلام من يك دي وي دي رايتر سوني دارم كه دكمه اجكت اون بد كار ميكنه يعني عمل ميكنه ولي در باز نميشه و فكر ميكنم به جايي گير ميكنه چون چند بار سعي ميكنه كه باز بشه ولي باز نميشه و بايد چند بار اين كار رو انجام بدم تا باز بشه ايا راهي داره؟
با سلام
دوست من جواب شما را شاید حدود 8 بار دوستان تکرار کردن.لطفا تایپیکهای قبلی را بخوان بعد سوال بپرس.شما باید با همان برچسب که من نیز شخصا در تایپیک قبل اعلام کردم مشکلتو حل کنید
موفق وپیروز باشید

joojoo0065

کاربر
2007-08-12
75
298
bojnord
تسمه رو تعویض و یک شماره کوچکتر بزارید-چرخدنده ها رو در بیارید جاشو تمیز کنید و کمی پماد لیز کننده بزنید. زیر در 2ترفش دوتا شیار هست که تو اونارو هم کمی چرب کنید.حواستون باشه دستاتون اگه با اون پماده چرب شده به تسمه وقرقره هاش نزنید.

bita_1th

Banned
2008-12-19
370
1,195
45
Esfahan
تسمه رو تعویض و یک شماره کوچکتر بزارید-چرخدنده ها رو در بیارید جاشو تمیز کنید و کمی پماد لیز کننده بزنید. زیر در 2ترفش دوتا شیار هست که تو اونارو هم کمی چرب کنید.حواستون باشه دستاتون اگه با اون پماده چرب شده به تسمه وقرقره هاش نزنید.
با سلام
دوست من آیا خود شما از این روش استفاده کردی و نتیجه گرفتی ؟؟؟؟ شما تعمیرکار هستین ؟؟؟ پماد؟؟؟ درست خوندم؟؟؟ دوستان اگر مطمئن به جواب نیستین لطفا جواب تایپیک را ندهید تا هم وقت دیگر دوستان را نگیرید هم سوتال کننده را دو به شک نکنید
با تشکر فراوان از دوستان

joojoo0065

کاربر
2007-08-12
75
298
bojnord
بله-2ساله كه تو مجتمع تك1 طبقه منهاي1 مشهد تعميرات درايو و جدیدا blu-ray ميكنم.:eek:k:
روشي كه گفتم بهترين و كاملترين و استانداردترين روشه.
اگر سواد خوندن داشته بوده باشید درست خوندید ¸بله پماد چرب كننده يا نرم كننده مكانيك-به وفور پيدا ميشه دونه اي500تومان.اگر تابحال به بازار قطعات الکترونیک رفته بودید میدید.
اون برچسبي هم كه شما ميزني حدود10 تا ایراد داره: اول اینکه روشت یک روشه من در آوردی بود و اصلا امکان پذیر نیست!!!!!!-دوم باعث ميشه تو سرعت بالا cd رها بشه
و داخل درايو خورد بشه و لنز رو غير قابل استفاده كنه-سوم بالانس cd بهم میخوره-چهارم بین پولی و آهن رو بای قفل کننده فاصله میفته-پنجم........ .

شما وقتي از استاندارد بودن روشي اطمينان نداري و تابحال دست به پیچای درایو نزدی اينجا مطرح نكن.:shalagh:

آخرین ویرایش:

error2009

کاربر
2009-05-18
6
14
با سلام
درب سی دی رام را باز کن و دور موتور رار با مقداری برچسب بچسبان.همین.خیلی ساده

وقتی کاری رو انجام ندادید اینجا بیان نکنید به خاطر این روش الکی شما خیلی از دوستان درایوهای سالمشون که فقط درب اون مشکل داشته رو بلااستفاده کردن:shalagh:.
اون پماد هم که آقای joojoo0065 گفتن رو خودم تابحال بیش از 10بار خریدم و استفاده کردم.
-وقتی برچسب بزنید بالانس cd به هم میخوره و همون مشکلی که آقای joojoo0065 گفتن پیش میاد-اصلا زمانی که چسب بزنبد دیگه نمیشه از درایو استفاده کرد.

بنده هم با روش آقای joojoo0065 موافقم و این تنها و بهترین و استانداردترین روشه.

آخرین ویرایش:

bita_1th

Banned
2008-12-19
370
1,195
45
Esfahan
وقتی کاری رو انجام ندادید اینجا بیان نکنید به خاطر این روش الکی شما خیلی از دوستان درایوهای سالمشون که فقط درب اون مشکل داشته رو بلااستفاده کردن:shalagh:.
اون پماد هم که آقای joojoo0065 گفتن رو خودم تابحال بیش از 10بار خریدم و استفاده کردم.
-وقتی برچسب بزنید بالانس cd به هم میخوره و همون مشکلی که آقای joojoo0065 گفتن پیش میاد-اصلا زمانی که چسب بزنبد دیگه نمیشه از درایو استفاده کرد.

بنده هم با روش آقای joojoo0065 موافقم و این تنها و بهترین و استانداردترین روشه.

با سلام
دوستان ساده ترین راه برای افراد آماتور راحتترین راهه.پس شما به حرف دوستان گوش بده.نیازی نیست از تجربیات افراد حرفه ای استفاده کنی.اینجوری ما تعمیرکاران حرفه ا ی خیالمان راحت میشود که افراد آماتور شما را راهنمایی کردند.پس از افرادی مثله من توقعی نداشته باش.فقط اگر کمک خواستی شخصا برای من پیام خصوصی بزار
موفق وپیروز باشید

sara62

Banned
2009-03-05
48
75
سلام
فرمایش استاد اکبری ( Bita_1th) کاملا صحیح میباشد.چرا که من شخصا بارها طبق سفارش استاد در ای زمینه مشکل سی دی رامها چه در دانشگاه در کلاس ایشان و چه در دفتر ایشان عمل کردم و جالب اینجاست که نتیجه گرفته ام.اتفاقا استاد همیشه پماد را نشانه آماتورها میدانست.
با تشکر از ایشان

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا