آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک Amiric تکشو

بازی موش و ترکیدن K3878

darabi81

VIP+ افتخاری
کاربر
2012-04-10
1,043
5,388
قیمت این ترانس 7 هزار تومانه ایا ارزش این همه زحمت رو داره واقعا ؟
سلام
بله فرمایش شما کاملا درست است و من قبلا کمتر از 5 تومان هم خریده ام. اما الان دیگه نمی توان به راحتی تهیه کرد مگر از کارخانه سازنده تهیه شود.
همچنین این مدل ترانس در دستگاه های مختلفی که در ایران تولید می شود و همچنین سایر برد های الکترونیکی مثل برد اسپیلت هم استفاده می شود ولی با اندکی اختلاف .بنابراین آموختن بازسازی این ترانس که وقت چندانی هم نمی گیرد بسیار بسیار راحت تر از تهیه آن برای دوستان شهرستانی میباشد.
با این وجود اگر شما جایی را اطلاع دارید که می توان این ترانس را و همچنین ترانس جوش دستگاه های اینورتر را تهیه کرد بسیار لطف می فرمایید معرفی نمایید.
سپاس

mmelecom

کاربر
2014-11-07
153
435
اراک
درود.تعمیرکارواقعی....مرحبا.
استادگرامی جهت پیچش سیم لاکی,چپگرد,راستگرد وبنظرشماتأثیرش.[emoji93]

mmelecom

کاربر
2014-11-07
153
435
اراک
با سلام
استاد دارابی عزیز خیییییییلی ممنون از راهنمائی و انرژی مضاعف توصیه هاتون.
استاد یه سوال تمام اتصالات بررسی شده و هیچ اثر اتصالی وجود ندارد حال این مسئله به نظر شما بی ربط به ورود موش به دستگاه نیست یا ارتباط با مسئله ی مهم دیگه ای داره که باعث ترکیدن3878 و ترانس و قطعات دیگه شده؟ ؟با تشکر
سلام.سوسک در دستگاه تلویزیون شاهدبودم تغذیه رامنحل کرده.درمحل خازن سرامیکی.خودشم خشکیده بود.

بهبود 68

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2015-03-31
517
1,180
سلام.سوسک در دستگاه تلویزیون شاهدبودم تغذیه رامنحل کرده.درمحل خازن سرامیکی.خودشم خشکیده بود.
با سلام
ممنون نظر لطف شماست
فکر نمیکنم جهت پیچش تاثیری داشته باشه فقط برای استاندارد شدن کار و مشابه شدن نمونه ی اصلی این کار رو کردم.سپاس

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: hosein-es

بهبود 68

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2015-03-31
517
1,180
قیمت این ترانس 7 هزار تومانه ایا ارزش این همه زحمت رو داره واقعا ؟
با سلام
دوست عزیز اون کسائی که ماهی دست ما دادن بهمون خیانت کردن!سعی کن یاد بگیری ماهی گیر باشی،اگه ماهی گرفتن بلد شی چه در بندر عباس باشی چه در قلب جمهوری ،دیگه منتظر ماهی نمیمونی و گلیم خودتو از آب میکشی بیرون.بنده تا این ترانس رو پیداش بکنم تا بیاد دستم برسه 2 روز طول میکشه.شکوندن اتم یا در آوردن شاخ گاو زنده نیستش که!نیم ساعت هم زمان نمیبره.اونقد هم حال میده به آدم که اگه صد تا ترانس رو تعویض کنی این حس بهت دست نمیده
پیروز و سلامت باشید

hosein-es

کاربر
2014-02-02
16
15
با سلام
ادریس جان درسته قیمتی نداره اما مهم تجربه ای است که به ما منتقل میشه
صد در صد این تجربه یه جایی خیلی بدردمون میخوره.
موفق باشی.

hosein-es

کاربر
2014-02-02
16
15
سلام آقا بهبود
ممنون که تجربیاتت رو در میون میذاری.
منم یکی از همین دستگاه سه برد ها دارم
که ولتاژ هاش خیلی میزونه یعنی 310 و 24 درسته
ولی هیچ ولتاژی روی انبرها ندارم
میشه راهنماییم کنی؟

بهبود 68

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2015-03-31
517
1,180
سلام آقا بهبود
ممنون که تجربیاتت رو در میون میذاری.
منم یکی از همین دستگاه سه برد ها دارم
که ولتاژ هاش خیلی میزونه یعنی 310 و 24 درسته
ولی هیچ ولتاژی روی انبرها ندارم
میشه راهنماییم کنی؟
با سلام
شالوده ی این انجمن بر انتقال اطلاعات و تجربیات اعضا استوار هستش،کسی که عضو این سایت هستش باید خالصانه و صادقانه اطلاعات خودش رو انتقال بده تا گره از مشکل همکاری در دورترین نقطه ی کشور باز شه
مشکل دستگاهت رو با تشریح عیب مراجعه شده_برند و عکس دستگاه_اقدامات انجام شده و نتایج بعمل آمده تو تاپیک مجزایی قرار بده انشالله به کمک اساتید عزیز و دوستان گل انجمن مشکلت بر طرف شه
سلامت و پیروز باشین

edris.azize

کاربر
2015-04-16
35
56
سلام خسته نباشد
حرف شما رو قبول اقای بهبود ماهیو گیر نیستم ولی ماهیو دو ستی میارن واسم
اگه روزی حدود8 الی 10 تا دستگاه جوش برای تعمیر براتون بیاورند بازم میای ترانس ها رو سیم پیچی کنی؟؟ که حدقل نصف روز تو تلف میکنی شایدم بیشتر واسه یک دستگاه جوش ؟؟در روز بتونی 8 تا دستگاه جوش درست کنی جای تحصین داره یا نه ؟؟
شغل اصلی خودم سیم پیچی الکترو موتور است ترانس که شما میپیچید واسه من مث اب خوردنه ولی ارزش تلف کردن دقیقه ها زندگی رو نداره
وقتی میخای تعمیرر کار باشی باید کل قطعات تعمیرات دستگاه های که انجام میدید رو داشته باشد

بالا