آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک Amiric تکشو

اموزش استفاده از ledtools در برنامه corel draw

sky_man847

VIP+ افتخاری
کاربر
2012-07-23
390
5,227
تبریز
متن رو نوشتم و متن رو انتخاب کردم اما تو قسمت تولز ماکرو رو کلیک می کنم Run Macro هیدنه و نمیشه اجراش کنم.ال ای دی تولز رو نصب کردم. اما مشکلم اینجاشه
خوشحال میشدم کمکتون کنم ولی هم کمبود حجم adslدارم وهم وقتم کمه والا کامل توضیح میدادم شما از کسای که دانلود کردن بخواین تا تو خود سایت اپلود کنند این بهترین راهه
فقط اگه ledtoolsتون اکتیو خواست idشو بزاری شاید بتونم اکتیو کنم بازم شرمنده امتحانم نزدیکه:212:
راستی اقای رسولی که استادمونن اون بهترین راهها رو واستون نشون میدن

آخرین ویرایش:

محمد موسوی

کاربر
2012-09-04
21
39
اصفهان
خوشحال میشدم کمکتون کنم ولی هم کمبود حجم adslدارم وهم وقتم کمه والا کامل توضیح میدادم شما از کسای که دانلود کردن بخواین تا تو خود سایت اپلود کنند این بهترین راهه فقط اگه ledtoolsتون اکتیو خواست idشو بزاری شاید بتونم اکتیو کنم بازم شرمنده امتحانم نزدیکه:212:راستی اقای رسولی که استادمونن اون بهترین راهها رو واستون نشون میدن
ممنون که جواب دادی. من وقتی led tool6 رو میخوام run کنم خطای زیر رو میده:you havn't installed update 1 for corel draw ماجرایی داریم با این نرم افزارا

آخرین ویرایش:

sky_man847

VIP+ افتخاری
کاربر
2012-07-23
390
5,227
تبریز
ممنون که جواب دادی. من وقتی led tool6 رو میخوام run کنم خطای زیر رو میده:you havn't installed update 1 for corel draw ماجرایی داریم با این نرم افزارا

شما برید قسمت آپدیت برنامه رو آپدیت کنین اپدیت فک کنم حلش کنه اگه نشد باز اطلاع بدین:ghost:

محمد موسوی

کاربر
2012-09-04
21
39
اصفهان
سلامآپدیت نمی شه. از هلپ اپدیت رو میزنم اما نمی تونه اپدیت کنه. لینکی داری که ورژنش بالا باشه؟ راستی اون کورلی که تو سایته corel.com هست همونو دانلود کنم درست میشه؟ اون رو ننوشته بود ورژنش چنده.

jfrras

مدير انجمن تخصصی الکترونیک
مدیر تالار
2007-04-13
3,101
74,094
48
ایران
سلامآپدیت نمی شه. از هلپ اپدیت رو میزنم اما نمی تونه اپدیت کنه. لینکی داری که ورژنش بالا باشه؟ راستی اون کورلی که تو سایته corel.com هست همونو دانلود کنم درست میشه؟ اون رو ننوشته بود ورژنش چنده.

سلام
آقای موسوی آپدیت نمی شه . ورژن آخری که تو سایتش هست X6 ورژن 6 اگه بخوای از این ورژن استفاده کنی باید رم کامپیوترت 2 گیگ بالاتر باشه و سی پی یو هم همینطور . اگه بخوای اینو دانلود کنی باید سریال نامبرش رو هم تهیه کنی.

موفق باشید.

اقای مهندس

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2011-08-02
533
2,463
اقای مهندس ببین این کار کمکت میکنه
قبل از اینکه ماکرو رو اجرا کنی رو edit کلیک کن و hidden content may not be quoted

سلام
اقا واقعا ممنونم .کاری رو گفتید انجام دادم .جواب گرفتم .واقعا ازتون ممنونم
:32000000:

اقای مهندس

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2011-08-02
533
2,463
فقط اگه ledtoolsتون اکتیو خواست idشو بزاری شاید بتونم اکتیو کنم

سلام
دوست عزیز من LED TOOL رو نصب کردم و نیاز به کد اکتیو دارم .خاستم قبلا از اینکه TOOL رو حک کنم ببینم شما کد اکتیو ID من رو ندارید؟؟اگر دوستان سا اساتید دیگه هم می توند در این زمینه راهنمایی بفرمائیند.ممنون میشم که دریغی در این رابطه نکنند.

کد 44BCDE2D

با تشکر از شما دوستان عزیز

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: DPS12

Sina_Browser

کاربر vip
کاربر
2012-10-20
140
531
سلام
دوست عزیز من LED TOOL رو نصب کردم و نیاز به کد اکتیو دارم .خاستم قبلا از اینکه TOOL رو حک کنم ببینم شما کد اکتیو ID من رو ندارید؟؟اگر دوستان سا اساتید دیگه هم می توند در این زمینه راهنمایی بفرمائیند.ممنون میشم که دریغی در این رابطه نکنند.

کد 44BCDE2D

با تشکر از شما دوستان عزیز
سلام
بفرما آق مهندس
بزن حالشو ببر
AE484161-070B3AF9-6599CCBA-0C9ED4C1

اقای مهندس

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2011-08-02
533
2,463
سلامی دوباره
اینبار میخوام یه اموزش خوب و بهتر و کاملتر از بقیه بزارم میدونم قبلیا خوب نبودن پیشنهاد من اینه ببینید ضرر نمیکنید از مدیر بخش هم تقاضا میکنم اینو تو خود سایت اپلود کنه این آموزش فقط مخصوص این سایت میباشد و خواهد بود با تشکر راستی پسوردش هم بالا گفتم
hidden content may not be quoted
سلام
این فایل مورد داره .ممنون میشم که اپلود کننده درستش کنه .ضمنا اموزش LED TOOL هست ؟؟

• Like

اقای مهندس

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2011-08-02
533
2,463
سلام وقت بخیر
من 6 led tool رو کرک کردم و جواب داد الان که ویندوزم رو عوض کردم مجداد کرل رو نصب کردم و LED TOOL 5 رو نصب کردم و همون کد رو زدم اصلا جواب نمیده مشکل از کجاست؟؟ تو یکی از انجمن ها خواندم یکی از بچه ها هر وقت ویندوز عوض میکرد دقیقا همون کد رو میزد و جواب میگرفت ولی من جواب نگرفتم .ضمن اینکه خاستم مجداد کرکش کنم ولی چون قبلا کرکش کردم دوباره جواب نمیده .

آخرین ویرایش:
  • Like
بالا