آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک Amiric تکشو

اموزش استفاده از ledtools در برنامه corel draw

اقای مهندس

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2011-08-02
533
2,463
سلام
من از کرل دراو X5 استفاده میکنم از اسنترنت نرم افزار ((LEDTool6_X5)) رو گرفتم و نصب کردم وقتی که نصب میکنم خطا میده که شما باید سرویس پک 3 رو برای کرل دراو 5 نصب کنید

خطا اینه:
You havent Installed service pack 3 for corel draw x5
قبلا یکبار نصب کردم جواب میداد ولی حالا که ویندوز و کرل دروا رو جدیدا نصب کردم خطا میده .ممنونم دوستان راهنمایی بفرمائید

jfrras

مدير انجمن تخصصی الکترونیک
مدیر تالار
2007-04-13
3,101
74,093
48
ایران
سلام
من از کرل دراو X5 استفاده میکنم از اسنترنت نرم افزار ((LEDTool6_X5)) رو گرفتم و نصب کردم وقتی که نصب میکنم خطا میده که شما باید سرویس پک 3 رو برای کرل دراو 5 نصب کنید

خطا اینه:
قبلا یکبار نصب کردم جواب میداد ولی حالا که ویندوز و کرل دروا رو جدیدا نصب کردم خطا میده .ممنونم دوستان راهنمایی بفرمائید

سلام
من هم نتونستم روی X5 نصب کنم . توسایت LED TOOLS هم به مشکل اشاره شده بود . گفته بود X5 رو آپدیت کنید .متاسفانه سایت کرول درو چون نسخه 6 رو ارائه داده نسخه 5 رو از روی سرورش برداشته.
موفق باشید.

sky_man847

VIP+ افتخاری
کاربر
2012-07-23
390
5,227
تبریز
سلام

خطا اینه:
اقای مهندس ببین این کار کمکت میکنه
قبل از اینکه ماکرو رو اجرا کنی رو edit کلیک کن و [hide]اروری رو که برات میده رو ازش حذف کن و ذخیره کن دیگه فک نکنم مشکلی داشته باشی
یادت باشه کل دستورو حذف کنی مثلا
If Application.VersionMajor = 14 And Application.VersionBuild < 701 Then
MsgBox "You haven't installed Service Pak 2 for CorelDRAW X4.", vbInformation, "LEDTool5"
Exit Sub
End If
کل دستورو از اول if تا پایان end if پاک کن و ذخیره و بعدش اجراش کن
:blush:[/hide]

آخرین ویرایش:

محمد موسوی

کاربر
2012-09-04
21
39
اصفهان
سلامی دوباره اینبار میخوام یه اموزش خوب و بهتر و کاملتر از بقیه بزارم میدونم قبلیا خوب نبودن پیشنهاد من اینه ببینید ضرر نمیکنید از مدیر بخش هم تقاضا میکنم اینو تو خود سایت اپلود کنه این آموزش فقط مخصوص این سایت میباشد و خواهد بود با تشکر راستی پسوردش هم بالا گفتمhidden content may not be quoted
سلام مهندس
فایله حذف شده. نمی شه دانلود کرد. لطفا دوباره آپلود کنید.ممنون

آخرین ویرایش:

محمد موسوی

کاربر
2012-09-04
21
39
اصفهان
با سلام به همه دوستان و مدیران اینم یه اموزش کامل از مکعب ال ای دی که میتوان فرم های جدید و بخصوصی داد اگر مشتاق باشین اموزشهای دیگری از این مکعبها واستون اپلود کنم.خدا کنه بتونین دانلود کنین hidden content may not be quoted
پست های 7و8 رو اصلاحشون کنید ممنون میشم

محمد موسوی

کاربر
2012-09-04
21
39
اصفهان
من کورل x6 و led tools x6 رو دانلود کردم و نصب کردمشون. حالا نمی دونم وقتی کورل رو اجرا کردم و یه پروژه جدید ساختم ( متنی نوشتم) چطوری led tools رو با کورل مرتبط کنم که بخوام کرکش کنم. دوستان ممنون میشم راهنماییم کنید.

jfrras

مدیر تالار
2007-04-13
3,101
74,093
48
ایران
سلام مهندس
فایله حذف شده. نمی شه دانلود کرد. لطفا دوباره آپلود کنید.ممنون

پست های 7و8 رو اصلاحشون کنید ممنون میشم

من کورل x6 و led tools x6 رو دانلود کردم و نصب کردمشون. حالا نمی دونم وقتی کورل رو اجرا کردم و یه پروژه جدید ساختم ( متنی نوشتم) چطوری led tools رو با کورل مرتبط کنم که بخوام کرکش کنم. دوستان ممنون میشم راهنماییم کنید.

سلام دوست عزیز
شما میتونید این سه تا پست رو در یک پست رسال کنید.
پست 7 از رپیدشر پاک شده ولی پست 8 دانلود میشه.

محمد موسوی

کاربر
2012-09-04
21
39
اصفهان
سلام جناب مدیر
من دیشب همینطور که تاپیک ها رو می خوندم و سوال میشد مطرح کردم. برای ویرایش خواستم همه رو یه جا جمع کنم و اونارو حذف کنم اما حذف رو پیدا نکردم. نبود.ببخشید.
حالا کمکم می کنید منم راه بیوفتم؟؟؟مرسی

آخرین ویرایش:

jfrras

مدیر تالار
2007-04-13
3,101
74,093
48
ایران
سلام جناب مدیر
من دیشب همینطور که تاپیک ها رو می خوندم و سوال میشد مطرح کردم. برای ویرایش خواستم همه رو یه جا جمع کنم و اونارو حذف کنم اما حذف رو پیدا نکردم. نبود.ببخشید.
حالا کمکم می کنید منم راه بیوفتم؟؟؟مرسی

سلام آقای موسوی
ابتدا متن رو مینویسی بعد اندازه صفحه که می خوای در بیاری رو در قسمت پایین نوار وظیفه وارد میکنی بعد فونت مورد نظر رو انتخاب میکنی و مینویسی . بعد متن رو انتخاب می کنی. اگه قبل ال ای دی تولز رو
نصب کرده باشی در قسمت تولز کرول ->ماکرو بعد اونجا ال ای دی تولز رو می بینی اجرا می کنی . دیگه بقیه اش مشخصه . بعد از چند بار اجرا کردن سریال می خواد .متاسفانه برای کرک کردنش من نمی تونم کمکی کنم.

محمد موسوی

کاربر
2012-09-04
21
39
اصفهان
سلام آقای موسوی ابتدا متن رو مینویسی بعد اندازه صفحه که می خوای در بیاری رو در قسمت پایین نوار وظیفه وارد میکنی بعد فونت مورد نظر رو انتخاب میکنی و مینویسی . بعد متن رو انتخاب می کنی. اگه قبل ال ای دی تولز رو نصب کرده باشی در قسمت تولز کرول ->ماکرو بعد اونجا ال ای دی تولز رو می بینی اجرا می کنی . دیگه بقیه اش مشخصه . بعد از چند بار اجرا کردن سریال می خواد .متاسفانه برای کرک کردنش من نمی تونم کمکی کنم.
متن رو نوشتم و متن رو انتخاب کردم اما تو قسمت تولز ماکرو رو کلیک می کنم Run Macro هیدنه و نمیشه اجراش کنم.ال ای دی تولز رو نصب کردم. اما مشکلم اینجاشه

آخرین ویرایش:
بالا