آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک Amiric تکشو

اموزش استفاده از ledtools در برنامه corel draw

farah676

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2007-08-22
4,691
62,039
اصفهان
سه نسخه از نرم افزار
LEDTOOLS
[hide]:p:[/hide]

پیوست‌ها

صابری

کنترل کل سایت
ناظم انجمن
2009-05-31
11,796
134,641
اصفهان
با تشکر از آقای صابری اگر از دوستان مشکلی تو کرک داشت اگر ای دی ledtoolرو بزارن شاید کد اکتیو رو پیدا کردم قول نمیدم.همچنین اگه خواستین از روش مهندس صابری برین با اجازه مهندس میتونم توضیح مختصری بدم.البته اگر استاد وقت کافی برای توضیح نداشته باشن .
با تشکر از اساتیدs
به نام خدا
سلام دوست عزیز. بله خیلی خوشحال میشوم و بنده هم استفاده خواهم کرد.

sky_man847

VIP+ افتخاری
کاربر
2012-07-23
390
5,227
تبریز
با عرض سلام من راهکاری رو که بلد بودم رو به صورت مختصر توضیح دادم و میدونم روشی که اقای صابری میخواستن عرض کنن خیلی بهتر از این روش هست امیدوارم تو این روش به مشکلی برنخورین اگر جایی هم به مشکل خوردین با کمال میل پاسخ داده میشه.
با تشکر

در داخل نوشته تنها دو تا نقطه پشت سر هم بزارید و یک space هم پشتشون بزنید( میشه اینجوری .. .. .. .. )
یه 10 یا 20 تایی پشت هم اینو بنویسید و یا چند تاشو کپی کنید
[hide]

دوباره ابزار فلش رو از نوار ابزار سمت چپ(بالاترینه) انتخاب کنید و نوشته ای که داخلش نقطه ها رو قرار دادید رو انتخاب کنید.
به منوی text رفته و در انجا روی گزینهfit text to pathکلیک کنید
اینجا هر جوری مینویسم نوشته رو قاطی نشون میده منظورم

text------------fit text to path
پس از انتخاب اون میبینید که انگار به نشانگر موس چسبیده. نشانگر رو به سمت نوشته اول یعنی همون طرح هست) ببرید و با کمی تنظیم محل قرار گیری روی حاشیه نوشته کلیک کنید تا مستقر بشه.پس از تمام شدن دوباره طرح رو انتخاب کنید و بر روی رنگ سفید در سمت راست صفحه کلیک راست کنید تا حاشیه نوشته هم از بین بره.
این نقطه ها همان جای ledها رو نشون میده
[/hide]

آخرین ویرایش:

sky_man847

VIP+ افتخاری
کاربر
2012-07-23
390
5,227
تبریز
به نام خدا
سلام و تشکر و قدردانی از آموزش خوبتان.
البته بنده از روشی دیگر استفاده میکنم اما فکر میکنم روش شما ساده تر و سریعتر باشد.

پس منتظر آموزشتان هستیم ومشتاق یادگیری:32000000::32000000::)

bardia.t

مدیریت بازارچه
مدیر تالار
2009-07-15
4,797
25,764
با درود ////دوستان من هم ميخوام واسه تعميرگاه خودم تابلو درست كنم ولي سوراخ كاري ان واقعا سخت و وقت گيره ايا روشي غير از مته واسه اين كار هست ؟البته يكي از دوستان گفت كه با ليزر اين كار را ميكنن ولي من حودم ميخام اين كار را انجام بدم /در ضمن كسي از قيمت دستگاه cncكه واسه اين كار استفاده ميكنن اطلاع داره تو چه رنج قيمتي هستش ؟دوستان راهنمايي فرماييد ////با سپاس

jfrras

مدير انجمن تخصصی الکترونیک
مدیر تالار
2007-04-13
3,101
74,093
48
ایران
با درود ////دوستان من هم ميخوام واسه تعميرگاه خودم تابلو درست كنم ولي سوراخ كاري ان واقعا سخت و وقت گيره ايا روشي غير از مته واسه اين كار هست ؟البته يكي از دوستان گفت كه با ليزر اين كار را ميكنن ولي من حودم ميخام اين كار را انجام بدم /در ضمن كسي از قيمت دستگاه cncكه واسه اين كار استفاده ميكنن اطلاع داره تو چه رنج قيمتي هستش ؟دوستان راهنمايي فرماييد ////با سپاس

سلام دوست عزیز

الان درحال طراحی وساخت یه نمونه برای خودمون هستیم اگه صبر کنید معلوم میشه چقدر هزینه داره .لااقل تا یکشنبه معلوم میشه.

sky_man847

VIP+ افتخاری
کاربر
2012-07-23
390
5,227
تبریز

با سلام.مهندس فک کنم کم کمش 10 میلیون تومن بشه الان خبر ندارم ولی قیمتش گرون تر شده با این اوضاع

صابری

کنترل کل سایت
ناظم انجمن
2009-05-31
11,796
134,641
اصفهان
به نام خدا
سلام دوست عزیز.
شما بهتر است سوراخکاری آنرا به cncکاران بسپارید!
خیلی سریع تر و با صرفه تر است.
همانجا قبل از cnc به شما اعلام میکنند که چند تا ال ای دی در آن به کار میرود و میتوانید هزینه را برآورد کنید.

xl150

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2010-10-01
1,393
13,754
USD
با سلام خدمت دوستان من که به نتیجه نرسیدم گویا کامپیوتر من زغالیه جواب این نرم افزارها رو نمیده رو لپ تاپ داداشم نصب کردم که اونم شانس ما رفت سبزوار دانشگاه ما موندیمو حسرت ساختن یه تابلو ال ای دی

بالا