آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک Amiric تکشو

اطلاعیه 28 مرداد 1402

با تغییرات جدید برای محدود کردن کاربران عمومی به فایل های تخصصی موافقید؟

• بله فقط کاربران فعال و خریداران اشتراک طلایی بتوانند از فایل ها و آموزش های جدید استفاده کنند

رای: 431 32.4%
  • خیر فایل ها و آموزش ها در اختیار عموم کاربران قرارگیرد.

رای: 901 67.6%

• مجموع رای دهندگان
    1,332

MAHMOODI

موسس انجمن
پرسنل مدیریت
مدیرکل
2006-10-02
9,707
40,629
هرمزگان
www.irantk.ir
سلام
کاربران به همون روال قبل میونن به فایل ها دسترسی داشته باشند و مشکلی در دسترسی به فایل ها ندارند
منظور ما بخش هایی هست که شامل فایل هاو اطلاعات تخصصی هست
دوست عزیزمون اقای partis هم نظر جالبی داد که علاوه بر تعهد نیاز به معرف و یا جواز کسب باشه برای فعالسازی به بخش VIP2

mostafa_sh

مدیر انجمن صوتی و تصویری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2006-10-04
783
8,097
با سلام بنده هم با نظر جناب اقای محمودی عزیز موافق هستم باید یه محدودیت باشی تا دوستانی که چندین سال در انجمن و حوزه کاریشان زحمت کشیدند به راحتی و اسانی زحمات این عزیزان از دست نره ... باید حتما فرقی میان دوستانی که زحمت و هزینه میکنند و دوستانی که بدون زحمت و هزینه میخواهند از اطلاعات بهره ببرند باشه

Kamal2013

VIP+ افتخاری
کاربر
2013-01-27
336
1,113
درود خدمت مهندس محمودی عزیز و دیگر همکاران
بله فایل دزدی در این انجمن زیاد شده و بهترین کار همین شاید بعضی از همکاران فایل و تجربه های زیادی داشته باشند
به خاطر همین دزدهاست که در انجمن قرار نمی دهند.
آلان از بقالی سرکوچه گرفته تا دست فروش ها همه شدن تعمیرکار. تعمیرکاران متخصص هم زورشان میاد تخصص خود را
به اشتراک بزارن.

ممنون از آقای محمودی عزیز

sardarshams

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2008-06-20
1,086
25,062
44
Azarbayjan-Miandoab
درود بر همکاران گرامی
به نظر من هزینه عضویت بخش طلایی زیاد که نیست کم هم هست چون برای یکسال این مبلغ را پرداخت میکنیم و به کلی فایل و آموزش دسترسی پیدا میکنیم الان در زمینه آموزش تعمیر بردهای لوازم خانگی یکی از دوستان بالای 15 میلیون تومان برای یک دوره هزینه میگیره ولی توسط این انجمن به کلی آموزش دسترسی داریم اون بصورت رایگان چون خدایی با این تورم 500 هزار تومان هم چیزی نیست الان برای مشکل نرم افزاری یک تلویزیون اندرویدی کمش 2 میلیون تومان از مشتری پول میگیریم ولی برای اینکه قشر غیر تعمیرکار در این بخش عضو نشه بهتره یا جواز کسب ارائه کنه یا تعمیرکارهای دیگه ایشون را تایید کنند

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Kamal2013

partis

کاربران vip(افتخاری)
کاربر
2015-09-28
252
481
باز
سلام
کاربران به همون روال قبل میونن به فایل ها دسترسی داشته باشند و مشکلی در دسترسی به فایل ها ندارند
منظور ما بخش هایی هست که شامل فایل هاو اطلاعات تخصصی هست
دوست عزیزمون اقای partis هم نظر جالبی داد که علاوه بر تعهد نیاز به معرف و یا جواز کسب باشه برای فعالسازی به بخش VIP2
سلام مهندس عرض بنده اينه علاوه بر نحوه فعال سازي
براي بخش طلايي هم بايد هر كسي به اندازه استفاده اي كه ميكنه هزينه بده و براي هر فايل و يا اموزش قيمت جداگانه قرار بدين
همه به صورت يكسان از اين بخش استفاده نميكنن

jahani

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2006-10-03
63
47
دوستان کسانی که نمی خوان چیزی به کسی یاد بدن پس چرا اومدن توی انجمن. اصلا فلسفه انجمن چیه. ما ههه اومدین تو این انجمن به امید اینکه چیزی که بلد نیستیم رو یاد بگیریم و چیز یکه بلدیم رو به بقیه یاد بدیم والا برای چی اینجاییم

Alishaid

VIP+ افتخاری
کاربر
2021-05-27
1
0
درود خدمت همه دوستان.
من هم موافقم چون زحمت زیادی کشیده شده برای جمع آوری این فایلها باید گفت ۵۰۰ هزار تومان برای یک سال واقعا مبلغی نیست و راحت با یه تعمیر TV در میاد.

ajamee

VIP+ افتخاری
کاربر
2009-09-14
1,727
4,741
درود خدمت همه دوستان گرامی.
من موافقم چون هم مهندس محمودی بابت این اطلاعات زحمت کشیدن و همینطور هزینه خود سایت هم بالا هست و موضوع بعد اینکه کسایی که واقعا تعمیر کار هستند عضو میشن و باید گفت ۵۰۰ هزار تومان واقعا چیزی نیست چون مثلا یک تلویزیون که روی لوگو گیر کرده وقتی فایلش رو تعمیر کار دانلود و میکنه و با فلش انتقال میده ۲.۵ میلیون تومان از مشتری میگیره در صورتی که این ۵۰۰ هزار تومان برای یکسال هست و شخص میتونه به مدت یکسال از تمام امکانات استفاده کنه و و این هم در نظر بگیرید که مهندس محمودی این پول رو صرف کیفیت بهتر سایت و آموزش ها می‌کنند.الان شما بخواید یک فایل تلوزیون رو از سایت های دیگه خریداری کنید زیر ۱۰۰ هزار تومان نیست.
سلام
با این نوشته ها شما من متوجه شدم شما تعمیر کار نیستید چون ارسال ها شما 14 پست است من در شهر کوچه زندگی میکنم و از این قمیت ها که شما میفرماید خبری نیست

بالا