آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک Amiric تکشو

اطلاعیه 28 مرداد 1402

با تغییرات جدید برای محدود کردن کاربران عمومی به فایل های تخصصی موافقید؟

• بله فقط کاربران فعال و خریداران اشتراک طلایی بتوانند از فایل ها و آموزش های جدید استفاده کنند

رای: 431 32.4%
  • خیر فایل ها و آموزش ها در اختیار عموم کاربران قرارگیرد.

رای: 901 67.6%

• مجموع رای دهندگان
    1,332

Msadeghj

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
vip افتخاری
کاربر
2019-07-25
109
302
اشتراک 500 تومن موافق نیستم چون همه به صورت یکسان استفاده نمیکنن
محدودیت در دانلود و فروش فایل خوبه چون هزینه اشتراک سالیانه واقعا ناچیزه
فایل ها را با توجه به ارزش و کارایی قیمت گزاری کنید و برای هر فایل قیمتی مناسب بزارین تا کاریر از سایت دیگه دانلود نکنه
دانلود ها را محدود کنید مثلا روزی یک یا دو فایل دانلود اضافه را هزینه بالاتری قرار بدین تا تهیه فایل برای افراد سود جو به صرفه نباشه کاربر برای تهیه فایل مورد نظر میتونه کیف پول تهیه کنه و يا يك فايل خريد كنه كه در اين صورت نياز به درگاه پرداخت دارين و درد سر هاي خودشو داره مثل ماليات و...
برای کاربرای فعال هم میتونید کد تخفیف بزارین
اینکه همه 500 بدن و هرچه که دوست دارن دانلود کنن ایده خوبی نیست مثلا من فقط در سال دو تا فایل مودم یا گيرنده ديجيتال دانلود ميكنم
اقای مهندس در سال بالغ بر 1000 فایل تلویزیونمهندس اشتراک

Msadeghj

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
vip افتخاری
کاربر
2019-07-25
109
302
این اصلا عادلانه نیست شما میتونی بگی هر کی از در مغازه اومد داخل 500 بده هرچی دوست داره بر داره حالا یکی تلویزیون میخواد یکی میاد کابل برق میخواد
مهندس فکر کنم شما پست مهندس رو کامل نخوندین ۵۰۰ هزار تومان برای کسانی هست که اشتراک طلایی میخوان هزینه اشتراک معمولی که مثل قبل هست

سفیر امید

VIP+ افتخاری
کاربر
2006-11-29
1,059
10,010
با سلام و تشکر خدمت جناب مهندس محمودی و دیگر همکاران محترم این طرح باید خیلی وقت پیش اجرا میشد ولی از قدیم گفتن ماهی رو هر وقت از اب بگیری تازست. در ضمن ایکاش مسائل مربوط به کل تعمیرات صوتی و تصویری مانند نحوه کد دهی پخش ماشین و اصلاحیه بکلایت و سایر موارد هم مخصوص تعمیرکاران بود نه اینکه اشخاص عادی هم با یه سرچ در انجمن مشکلشون رو حل کنن.

partis

کاربران vip(افتخاری)
کاربر
2015-09-28
252
481
مهندس فکر کنم شما پست مهندس رو کامل نخوندین ۵۰۰ هزار تومان برای کسانی هست که اشتراک طلایی میخوان هزینه اشتراک معمولی که مثل قبل هست
جسارتا بنده در مورد همین اشتراک نظر دادم و کل صحبت بنده این بود که هر کسی هر چقدر استفاده کرد هزینه بده اگر در سال کاربری 50 فایل دانلود کرد و کاربری 200 فایل در ‍پرداخت يكسان نباشن اون فايل مودم و گيرنده را براي مثال عرض كردم تا تفاوت بين هر فايل مشخص تر باشه
براي كساني كه فعال هستن يا فايل اپلود كردن هم تخفيف بزارن با كد هاي مختلف

partis

کاربران vip(افتخاری)
کاربر
2015-09-28
252
481
با سلام و تشکر خدمت جناب مهندس محمودی و دیگر همکاران محترم این طرح باید خیلی وقت پیش اجرا میشد ولی از قدیم گفتن ماهی رو هر وقت از اب بگیری تازست. در ضمن ایکاش مسائل مربوط به کل تعمیرات صوتی و تصویری مانند نحوه کد دهی پخش ماشین و اصلاحیه بکلایت و سایر موارد هم مخصوص تعمیرکاران بود نه اینکه اشخاص عادی هم با یه سرچ در انجمن
سلام بهتره براي عضويت محدوديت در نظر گرفته بشه مثلا معرف و يا پروانه كسب .و...

habbib

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2014-08-02
1,696
10,204
گنبد کاووس
جسارتا بنده در مورد همین اشتراک نظر دادم و کل صحبت بنده این بود که هر کسی هر چقدر استفاده کرد هزینه بده اگر در سال کاربری 50 فایل دانلود کرد و کاربری 200 فایل در ‍پرداخت يكسان نباشن اون فايل مودم و گيرنده را براي مثال عرض كردم تا تفاوت بين هر فايل مشخص تر باشه
براي كساني كه فعال هستن يا فايل اپلود كردن هم تخفيف بزارن با كد هاي مختلف
درود دوست بزرگوار
به نظر خودتون خواسته هایی که فرمودید واقعا مقدوره ؟
عزیزجان لااقل خواسته ها باید معقول باشند آخه این بندگان خدا چطوری میتونن تشخیص بدن که چه کسی چه فایلی نیاز داره ، آیا آن شخص واقعا طبق نیاز خودش از انجمن استفاده میکنه یا اینکه فقط حرف میزنه و در عمل کلیه نیازهای دیگه خودش را هم فراهم میکنه !
چنین قوانینی بصورت عمومی گذاشته میشه مسلما گاهی هم ممکنه در حقی اجهاف بشه و یکی به قول شما فقط و فقط بابت برخی کار کوچک بخواد در این موضوع شرکت کند
که آن هم خیلی خیلی خیلی به ندرت پیش میاد

این بندگان خدا اصولا این قوانین را دارن برای راحتی کار بنده و شما قرار میدن تا دسترسی اشخاص سوء استفاده کن و غیر تعمیرکار کوتاهتر بشه
این دیگه چیزی نیست که نیاز به توضیح داشته باشد و همگی ما بخوبی آگاهی داریم که چه سوءاستفاده هایی دارن از قشر تعمیرکار میکنن و تمامی اینها هم برمیگرده به همین مورد که اطلاعات فنی را باید به دست فنی کار سپرد نه اینکه بعنوان مثال کارمند بانک داخل موبایل سرکشی کند و تعمیرکار موبایل از داخل یخچال سردربیاره
کار تخصصی باید دست متخصص آن کار اداره شود

کار مدیران محترم درست است و حمایت میکنیم

meahdi

VIP+ افتخاری
کاربر
سلام
افزایش تعرفه عضویت خوب هست
دسترسی ها محدود تر باشه؛ بخش به بخش
هر کسی بر حسب نیاز عضو یک بخش بشه و به همه ی بخش ها دسترسی کامل نداشته باشه
اما کاش میشد روش هایی هم واسه اعتبار سنجی شخص باشه
مثلاً :
پاسخ به سوالات الکترونیک عمومی و فنی
پروانه کسب و معرف و ....

مهرزاد قائم مقامی

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
کاربر
2012-08-31
273
529
بوشهر
سلام به همه به نظر بنده همون روال قبل خیلی بهتره
درود بر شما و بر دیگر دوستان
فک کنم شما و دیگر دوستان دچار کمی اشتباه شدید
روال قبلی سرجاشه!!
هنوز هر کسی به 200 پست برسه وی ای پی پلاس میشه
فقط یه سری اپشن جدید برای دیگر دوستان اضافه شده(یکی از کسایی که همیشه داد میزد اپشن اضافه کنید خودم بودم)
اینقد اضافه نشد که بعد 11 سال دارم 200 تایی میشم(البت خیلی سال فعالیت نداشتم)
نبود، همش 4 تا پست دیگه 😂
😅
من که تا به حال VIP+ نشدم بدونم اون بالاها چه خبره 😅 ولی فک کنم بازم هرکی 200 پسته بشه به تمام فایلها دسترسی داره

آخرین ویرایش:

mehdifull

مدیر بخش تعمیر پخش های ماشین و ستاپ باکس
مدیر تالار
2007-10-28
3,334
50,524
شوش شهر دانیال نبی (ع)
سلام الان یک فایل رو از کسی میخوای بگیری برای اون یک فایل چه قدر باید بدی ؟ چه انتظاریه که کسی آی سی فلش emmc رو در بیاره و فایلش رو استخراج کنه و دوباره لحیم کنه و در اختیار کسی بزاره که اون براش قدم مثبتی برنداشته حداقل اون هم باید اندوخته های خودش رو در اختیار بقیه بزاره تا بقیه هم باهاش همون طور باشن ، بحث فقط بحث پول نیست یکبار دیگه پست 1 رو با دقت بخونید .

بالا