آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

سوال: آیا دستگاه تعمیر هارد MRT Lab کاراییpc3000 روس را دارد..

hscgroup

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2009-10-05
216
1,462
تهران
www.123parse.com
جالبه تا به حال این دستگاه رو با pc3000 روسی مقایسه می شد حالا مثال مقایسه شده خودرو L90 .من هم خیال دوستان رو راحت کنم به هیچ عنوان قابل مقایسه با pc3000 نیست و من این مسئله رو امتحان کردم و کاملا با بررسی میگم چون MRT رو خریدم . از شما نخریدم ولی دستگاه رو دارم و قابل مقایسه با pc3000 حتی udma هم نیست
با تشکر از نظرتون
لطفا سریال دستگاهتون رو جهت حسن نیت درج نمایید
و موارد ضعف و قدرت دستگاه را بصورت با مصداق و مشکل پیش آمده بفرمایید تا با هم بررسی کنیم که چقدر از عدم ساپورت دستگاه بوده و چقدر از نحوه کار ما با دستگاه...
در ضمن یک نکته کوچک .. هیچ دستگاهی کامل نیست مثلا pc3000 در هاردهای توشیبا و هیتاچی ضعیف عمل میکنه ولی Mrt روی توشیبا ، هیتاچی و وسترن قوی عمل میکنه و ...
هر دستگاهی ضعف ها و نکات قوت خودشو داره...
و این دستگاه نسبت به قیمتش خدمات بی نظیری ارائه میکنه و این را میتوانید در فروم های بین المللی تعمیرات هارد واضح مشاهده نمایید .

آخرین ویرایش:

cybernova

مدیر تعمیرات سخت افزار کامپیوتر
مدیر تالار
2013-05-31
2,829
10,511
آذرشهـر
با تشکر از نظرتون
لطفا سریال دستگاهتون رو جهت حسن نیت درج نمایید
و موارد ضعف و قدرت دستگاه را بصورت با مصداق و مشکل پیش آمده بفرمایید تا با هم بررسی کنیم که چقدر از عدم ساپورت دستگاه بوده و چقدر از نحوه کار ما با دستگاه...
در ضمن یک نکته کوچک .. هیچ دستگاهی کامل نیست مثلا pc3000 در هاردهای توشیبا و هیتاچی ضعیف عمل میکنه ولی Mrt روی توشیبا ، هیتاچی و وسترن قوی عمل میکنه و ...
هر دستگاهی ضعف ها و نکات قوت خودشو داره...
و این دستگاه نسبت به قیمتش خدمات بی نظیری ارائه میکنه و این را میتوانید در فروم های بین المللی تعمیرات هارد واضح مشاهده نمایید .

جسارتا درخواست شماره سریال از طرف شما که بیشتر حالت احساسی به خودش گرفت .
بنده با نظر آقای امجدی کاملا موافقم و یک مورد بسیار مهم که علاوه بر علم و تجهیزات همیشه گریبانگیر صنف تعمیرکاران هست ،توان مالی و میزان بودجه ای هست که شخص برای تهیه ابزار می تونه هزینه کنه .یعنی برای یک تعمیرکار دو بار هزینه کردن واقعا سنگینه ،بنابراین هر کدوم از دوستان نظرات علمی و تجربی خودشون رو بیان می کنند تا بشه به یک نتیجه گیری کلی رسید .

hscgroup

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2009-10-05
216
1,462
تهران
www.123parse.com
پاسخ : آموزش و تجربیات تعمیر ، ریکاوری با دستگاه های MRT LAB (مشابه pc3000 روسی)

MRT PRO در بخش تعمیرات ، ایمیج گیری تفاوت چندانی دو دستگاه ندارند
و در بخش دیتا اکسپلولر 20 درصد PC3000 امکانات قویتری MRT داره
(MRT اعلام کرده این امکانات رو تو اپدیت بعدی ارائه میده)

البته با در نظر گرفتن تفاوت قیمت حدود 20 میلیونی MRT نسبت به PC3000 قطعا خرید اقساطی MRT دو ساله با قیمت تقریبی 7.5 میلیون ورژن تعمیر و 13.5 میلیون ورژن تعمیر و ریکاوری نسبت به PC3000 با قیمت بین 30 تا 50 میلیونی و اونم فقط بصورت نقدی ، خیلی MRT PRO بصرفه تر هست

منبع : http://www.irantk.ir/irantk60086-7/#ixzz3Uu3n5Q3S

pc25

کاربر vip
کاربر
2015-05-20
17
28
با سلام خدمت دوستان

به نظر من چندتا هارد که مشکل دارن و شما نمیتونید با امکاناتیکه دارید مشکلشو حل کنید ببرید پیش اون کسی که قصد خرید دستگارو ازش دارید و ازش بخواید که در حضور شما و با همون دستگاه هارداتونو تعمیر کنه. فکر میکنم اینجوری خیلی راحتتر میتونید تصمیم بگیرید.

hscgroup

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2009-10-05
216
1,462
تهران
www.123parse.com
با سلام خدمت دوستان

به نظر من چندتا هارد که مشکل دارن و شما نمیتونید با امکاناتیکه دارید مشکلشو حل کنید ببرید پیش اون کسی که قصد خرید دستگارو ازش دارید و ازش بخواید که در حضور شما و با همون دستگاه هارداتونو تعمیر کنه. فکر میکنم اینجوری خیلی راحتتر میتونید تصمیم بگیرید.
كاملا موافقم
ما چنين امكاني را بصورت رايگان براي تست دستگاه فراهم كرده ايم

REZA_RAJABI

کاربر vip
vip
کاربر
2010-10-28
123
165
گرگان
سلام.
دوستان عزیز درکل خرید این دستگاه اشتباه بزرگی هستش چون به هیچ عنوان پشتیبانی نداره ولی اگر یک درصد پشتیبانی داشته باشه خوبه.
چون من این دستگاه رو خریدم اصلا تکنیکال ساپورت نداره فقط ماه اول ساپورت میشی به بعد نمیشناسند.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: hosein243

pc25

کاربر vip
کاربر
2015-05-20
17
28
Re: پاسخ : آیا دستگاه تعمیر هارد MRT Lab کاراییpc3000 روس را دارد..

سلام.
دوستان عزیز درکل خرید این دستگاه اشتباه بزرگی هستش چون به هیچ عنوان پشتیبانی نداره ولی اگر یک درصد پشتیبانی داشته باشه خوبه.
چون من این دستگاه رو خریدم اصلا تکنیکال ساپورت نداره فقط ماه اول ساپورت میشی به بعد نمیشناسند

.
دقیقا همینطوره

yaghob20

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2010-12-07
600
2,865
پاسخ : Re: پاسخ : آیا دستگاه تعمیر هارد MRT Lab کاراییpc3000 روس را دارد..

سلام.
چون من این دستگاه رو خریدم اصلا تکنیکال ساپورت نداره فقط ماه اول ساپورت میشی به بعد نمیشناسند.

سلام.
چون من این دستگاه رو خریدم اصلا تکنیکال ساپورت نداره فقط ماه اول ساپورت میشی به بعد نمیشناسند

.​
دقیقا همینطوره

سلام
لطفا بفرماييد منظورتون از پشتيباني چي هستش و درخواست شما چي بوده كه پاسخگو نبودند
آيا به همراه دستگاه فايل منوال و يا هرگونه كمك آموزشي تحويل گرفتيد؟
قبل از كار با دستگاه دوره تعميرات هارد رو سپري كرديد؟
با تشكر

آخرین ویرایش:

pc25

کاربر vip
کاربر
2015-05-20
17
28
اگر کسی فکر میکنه میتونه بدون پشتیبانی با این دستگاه کار کنه که لازمش هم شناخت کافی از خود هارده به نظرم خریدش به صرفه هستش. من خودم این کارتو دارم.

دوستان این دستگاه به هیچ عنوان پشتیبانی نداره. البته هفته اول شاید داشته باشه. پس به هیچ وجه دل به پشتیبانی این دستگاه خوش نکنید.

درسته این دستگاه قسطیه اما قدم اول رو که برداری مجبوری تا آخرش بری. با تشکر

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: hosein243

hscgroup

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2009-10-05
216
1,462
تهران
www.123parse.com
Re: پاسخ : آیا دستگاه تعمیر هارد MRT Lab کاراییpc3000 روس را دارد..

گفتنی ها رو در پست قبل ذکر کردم...

بالا