آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

سوال: آیا دستگاه تعمیر هارد MRT Lab کاراییpc3000 روس را دارد..

cybernova

مدیر تعمیرات سخت افزار کامپیوتر
مدیر تالار
2013-05-31
2,829
10,511
آذرشهـر
ممنونم از راهنمایی دوستان و اساتید محترم من اول قصد خرید نداشتم ،ولی یکی از دوستان تعریف کرد و گفت این کارایش بالاست قیمتشم تا چند وقت دیگه میره بالا ....!!مثل pc3000 روس دوستم میگفتpc3000 روسم اول که اومده بود قیمتش 6000000 بود که بعد رفت بالا.......!

این دوست شما ،خودش از این دستگاه خریده ؟صرف بالا رفتن قیمت دستگاه که نمی شه روش مانور کرد .شما طی چند وقتی که کار کردین ،تا حدودی بازار تعمیر دستتون اومده که بیشترین فراوانی موارد تعمیر چی هست .اگه هارد با تعداد بالا براتون میارن برا تعمیر ،مطمئنا که باید رو ابزار تعمیر هارد متمرکز بشید ولی اگه بصورت معمولی و مثل بقیه همه جور موردی برا تعمیر میارن ،بنوعی ریسک هست .البته بستگی به توان مالی شما داره .همه ماها دوست داریم تمام ابزار آلات تعمیر رو داشته باشیم ولی امان از این جیب خالی .

zxcvbn6990

کاربر
2013-06-02
135
273
این دوست شما ،خودش از این دستگاه خریده ؟صرف بالا رفتن قیمت دستگاه که نمی شه روش مانور کرد .شما طی چند وقتی که کار کردین ،تا حدودی بازار تعمیر دستتون اومده که بیشترین فراوانی موارد تعمیر چی هست .اگه هارد با تعداد بالا براتون میارن برا تعمیر ،مطمئنا که باید رو ابزار تعمیر هارد متمرکز بشید ولی اگه بصورت معمولی و مثل بقیه همه جور موردی برا تعمیر میارن ،بنوعی ریسک هست .البته بستگی به توان مالی شما داره .همه ماها دوست داریم تمام ابزار آلات تعمیر رو داشته باشیم ولی امان از این جیب خالی .
نه نداره ولی خودش pc3000 روس داره دوستم پیشنهاد داد به من که بخرمش هارد که زیاد میارن واسه تعمیر ولی غیر از نرم افزار هیچ ابزاری ندارم و بیشترشو میدم به دوستم که pc3000 داره و دوره تعمیرات هارد و رفته. سپاس از همه دوستان بزرگوار.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: yx700

yaghob20

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2010-12-07
600
2,865
اگه منطقه شما جواب می دهد
و قصد هزینه کردن دارید
همان بهتر که pc3000 بگیرید که در آینده بتونید کار بازیابی هم انجام بدید
و اگر بخواهید به طور حرفه ای تعمیر و بازیابی هارد کار کنید موارد دیگه به جزء pc3000 هم باید بگیرید
و اگه این کار رو کردید موارد غیر مرتبط با هارد رو باید بزارید کنار

reza_biham

کاربر
2010-10-01
113
291
اهواز
سلام این دستگاه قبل از این که تو ایران بیاد من با مسولان سایت مورد نظر تماس داشتم خودشون ادعا میکنن که کار pc3000 انجام میده شما هم به صورت نقد هم به صورت قسطی میتونید دستگاه رو خریداری کنید اگر به صورت قسط بخواید تقریبا ماهی 500 هزار تومن میتونید پرداخت کنید که برای کار باید حتما وصل به نت باشه بعد از پرداخت کامل لایسنس اصلی میدن که دیگه نیاز به اینترنت نیست در حال حاضر پول این دستگاه نزدیک 10 میلیون تومن این سایت جدیدا انجمنی برای هاردهای مختلف باز کرده ولی بازم میگم به چینی ها نمیشه اعتماد کرد

cybernova

مدیر تالار
2013-05-31
2,829
10,511
آذرشهـر
سلام این دستگاه قبل از این که تو ایران بیاد من با مسولان سایت مورد نظر تماس داشتم خودشون ادعا میکنن که کار pc3000 انجام میده شما هم به صورت نقد هم به صورت قسطی میتونید دستگاه رو خریداری کنید اگر به صورت قسط بخواید تقریبا ماهی 500 هزار تومن میتونید پرداخت کنید که برای کار باید حتما وصل به نت باشه بعد از پرداخت کامل لایسنس اصلی میدن که دیگه نیاز به اینترنت نیست در حال حاضر پول این دستگاه نزدیک 10 میلیون تومن این سایت جدیدا انجمنی برای هاردهای مختلف باز کرده ولی بازم میگم به چینی ها نمیشه اعتماد کرد

دوست خوبم
جسارته ولی شما این قیمت( 10 میلیون ) و شرایط قسطی ماهی 500 هزار تومن رو از کدوم منبع نقل می کنید ؟و اینکه چقدر آشنائی با مسئولان سایت فروشنده دارید ؟بنده کاری به این دستگاه ندارم ولی بطور کلی وقتی سازنده یا فروشنده وسیله ای از کارکرد و توانائی وسیله خودش اطمینان داشته باشه ،هیچوقت اونو با یه مارک دیگه مقایسه نمی کنه .از بچه های سایت خودمون هستن کسانی که محصولاتی در زمینه تعمیر هارد خریداری کردن ،به نظرم اونا بهتر می تونن در مورد کارائی و پشتیبانی اینگونه محصولات نظر بدن .

zxcvbn6990

کاربر
2013-06-02
135
273
اگه منطقه شما جواب می دهد
و قصد هزینه کردن دارید
همان بهتر که pc3000 بگیرید که در آینده بتونید کار بازیابی هم انجام بدید
و اگر بخواهید به طور حرفه ای تعمیر و بازیابی هارد کار کنید موارد دیگه به جزء pc3000 هم باید بگیرید
و اگه این کار رو کردید موارد غیر مرتبط با هارد رو باید بزارید کنار

بله فررمایش شما درست هست دوست عزیز اول باید دوره تعمیرات هارد و برم بعدشم باید pc3000بگیرم من تو شهر مشهدم اینجا تعمیرات هارد وبازیابی بازار داره

yaghob20

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2010-12-07
600
2,865
بله فررمایش شما درست هست دوست عزیز اول باید دوره تعمیرات هارد و برم بعدشم باید pc3000بگیرم من تو شهر مشهدم اینجا تعمیرات هارد وبازیابی بازار داره
در تکمیل فرمایش دوستان
یه مدل دیگه pc3000 داریم مخصوص حافظه های فلش و مموری کارت
کد:
http://www.acelaboratory.com/pc3000flash.php
با توجه به این که در مشهد مقدس هستین و جواب گو هست سرمایه گذاری
تجهیزات دیگه هم هست
که ایشالا خواستین وارد این مسیر بشید خدمتتون عرض می کنم
برا کلاس هم هر موقع خواستین اقدام کنید قبلش یه مشورت با بچه های ایران تی کا داشته باشید

reza_biham

کاربر
2010-10-01
113
291
اهواز
دوست خوبم
جسارته ولی شما این قیمت( 10 میلیون ) و شرایط قسطی ماهی 500 هزار تومن رو از کدوم منبع نقل می کنید ؟و اینکه چقدر آشنائی با مسئولان سایت فروشنده دارید ؟بنده کاری به این دستگاه ندارم ولی بطور کلی وقتی سازنده یا فروشنده وسیله ای از کارکرد و توانائی وسیله خودش اطمینان داشته باشه ،هیچوقت اونو با یه مارک دیگه مقایسه نمی کنه .از بچه های سایت خودمون هستن کسانی که محصولاتی در زمینه تعمیر هارد خریداری کردن ،به نظرم اونا بهتر می تونن در مورد کارائی و پشتیبانی اینگونه محصولات نظر بدن .
دوست عزیز بعد از خوندن مطلب من تشکر فراموش نکن
فرق من با شما اینه که من تحقیق میکنم راجب دستگاه و مستقیم با خودت سازندگان دستگاه حرف میزنم(در جواب حرفتون:: وسیله خودش اطمینان داشته باشه ،هیچوقت اونو با یه مارک دیگه مقایسه نمی کنه :شما هر کی بهتون گفت من بهترین چیزها رو دارم فوری میرید میخرید چون گفته محصولاتم عالی ؟ ) شما چرا از اقای کشوری نمیپرسید چطور شد با این دستگاه اشنا شدید و چه کسی اسم سایت برای شما پیامک کرد اگه من این کار انجام نمیدادم شما هم الان چینین دستگاهی رو نمیشناختید
یه ایمیل به صاحبان دستگاه بزن میفهمی منبع کجاست و شرایط و قیمت از کجا امده هر کی جا شما بود باید هزار بار تشکر میزد برای من که اطاعاتی گذاشتم براتون راجب دستگاه

اینم اثبات حرفام این فقط یکی از ایمیل های شرکت

Hello Reza,

Thank you for your interests in our product.

MRT Pro supports most serials of HDDs from WD, Seagate, Hitachi, Toshiba, Samsung and Maxtor. It has all the features that PC 3000 has, but also has its unique features such as automatic diagnostics.

Depending on your preference, the software can be purchased either as a stand-alone or online version.

A stand-alone version of MRT PRO allows you to install and use the software on a computer without Internet access. The price for the standalone version is $3,100 (excluding postage). However, we offer a one-month trial for $320 plus postage. For only $320, you will receive a trial version of MRT PRO as well as the MRT SATA extend card and accessories. If you are satisfied with our product after the trial period, you can pay the remaining balance of $2,780 within the first following two months to upgrade the software to a full stand-alone version.

We are also pleased to offer an installment plan for purchasing the online version of the software. After installing the online version of the software, the computer must be connected to the Internet to access MRT PRO. The trial price for the online version of MRT PRO is $320 (excluding postage). Once we receive the initial payment, we will ship you the hardware, and you can then download and activate the software on our website. If you are satisfied with our product after the first month, you can pay in monthly installments of $125 for the next 23 months, which is $320 + $125x23 = $3195. After completing the payments, you will have a stand-alone version of MRT PRO.

Below is a link to MRT Pro Demo on Youtube. Hope you will find it informative.

https://www.youtube.com/watch?v=LJ91VCT2TKo

You can also join our facebook https://www.facebook.com/profile.php?id=100004491497028

Please note that only one copy of MRT PRO can be registered for use on a single computer. If the hardware needs to be replaced, the MRT Pro software needs to be reactivated.

In terms of support, we offer free training during the first month and also free technique support. We also offer three free remote sessions on the real HDD repair case. On other cases, we will need to evaluate it first before we send you a quote. It will cost anywhere between $50 and $80 provided the case could be solved in one remote session.

We accept payment via PayPal, Western Union, and direct bank transfer. Please let us know which payment method you would prefer, and I will send you detailed account information.

Also, would you mind letting us know which country you are from? I could then provide you the shipping quote.

Should you have any questions about our product, please do not hesitate to let us know.

Cecilia

------------------ Original ------------------

آخرین ویرایش:

pese

کاربر
2013-05-26
257
1,548
اصفهان
www.servicekaran.ir
سلام دستگاه sediv را بگیرید مطمین تر هست اگر پول هم دارید بهترین کار همان خرید pc-3000 روسیه دست دوم هم هست ارزان تر بخرید.
یک سری نرم افزار رایگان هم که هست مثل pc-aid 2.14 bootable cd از شرکت Atola که کار ریکاوری و باز یابی اطلاعات را انجام میده و نرم افزار های دیگر که به صورت رایگان هستند.
برای تعمیر فلش مموری و حافظه های ssd من خودم دارم یک نرم افزار کالکشن از مجموعه ای از نرم افزارها با انواع چیپ ها دارم تهیه می کنم تا 2 ماه آینده میزارم برای دانلود.
ریسک کردن با چنین اوضاع اقتصادی که کشور داره واقعا نمی صرفه 6 ماه دیگر هم دوباره تحریم ها گذاشته می شه کشور قحطی می شه 10 میلیون پول نیست ولی در آوردنش با چنین اوضاع اقتصادی مملکت واقعا سخته.

cybernova

مدیر تالار
2013-05-31
2,829
10,511
آذرشهـر
دوست عزیز بعد از خوندن مطلب من تشکر فراموش نکن
فرق من با شما اینه که من تحقیق میکنم راجب دستگاه و مستقیم با خودت سازندگان دستگاه حرف میزنم(در جواب حرفتون:: وسیله خودش اطمینان داشته باشه ،هیچوقت اونو با یه مارک دیگه مقایسه نمی کنه :شما هر کی بهتون گفت من بهترین چیزها رو دارم فوری میرید میخرید چون گفته محصولاتم عالی ؟ ) شما چرا از اقای کشوری نمیپرسید چطور شد با این دستگاه اشنا شدید و چه کسی اسم سایت برای شما پیامک کرد اگه من این کار انجام نمیدادم شما هم الان چینین دستگاهی رو نمیشناختید
یه ایمیل به صاحبان دستگاه بزن میفهمی منبع کجاست و شرایط و قیمت از کجا امده هر کی جا شما بود باید هزار بار تشکر میزد برای من که اطاعاتی گذاشتم براتون راجب دستگاه

همکار محترم
دوستمون به قصد همفکری و مشورت با همکاران این تاپیک رو ایجاد کردند به این امید که با خرید این دستگاه بهترین نتیجه رو به دست بیارند و خدای نکرده متضرر نشوند .بنده هم فقط در مورد منبع فروش و شرایطی که فرمودید سوال پرسیدم و قصدم اثبات چیزی نبود .

بالا