آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

سوال: آیا دستگاه تعمیر هارد MRT Lab کاراییpc3000 روس را دارد..

vahidmoslem

کاربر
2008-08-06
9
15
سلام به همه دوستان
من این دستگاه رو دارم mrt pro و pc3000 رو هم دارم و به نظر من به نسبت قیمت کارش خیلی خوبه مخصوصا روی هارد توشیبا و هیتاچی خیلی بهتر از pc3000 کار میکونه و روی هارد سیگیت ی سری منوهاش از pc3000 بهتر و راحتره ولی در زمینه بازیابی ضعیفه و تغریبا منوی خواصی نداره و فقط برای تعمییر خوبه من از مشهد هستم

مهدی امجدی

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2009-12-25
2,476
19,507
ایران
با درود
همکار گرامی ، یکسری مسائل را همیشه دقت کنید که دچار ضرر نشوید
اول باید این را در نظر بگیرید که این روزها تعمیر هارد زیاد بصرفه نیست با توجه به اینکه هاردهایی با ظرفیت بالا و . . . ، وارد بازار شده است و تعمیر هارد های قدیمی بصرفه نیست . تازه از اینها بگذریم خیلی از خرابی های هارد سخت افزاری است که عملا این دستگاه ها در این موارد کارایی ندارند .
فقط موردی که سود خوبی دارد بازیابی اطلاعات است : کلا در اینجور موارد نباید این دستگاه ها را با pc3000 اصلی مقایسه کرد و اینکار هم درست نیست ! اگر خواستید بگیرید همین pc3000 را بردارید . ولی اگر نظر بنده را بخواهید : بنده با شرایط بازار فعلی فکر نکنم بصرفه باشد به جای این همه هزینه بهتر است شما یه سر و سامانی به کارگاه بدهید و بجایش ابزار آلات و تسترهای مختلف و قطعات و امکانات مختلف تهیه کنید در اینصورت سود بیشتری نصیب شما میشود
موفق باشید

hscgroup

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2009-10-05
216
1,462
تهران
www.123parse.com
با سلام
احساس نمیکنید بجز 3 نفر از دوستان
بقیه فنی صحبت نمیکنند و با تعصب حرف میزنند
من در تاپیک اصلی فروم قابلیت ها و امکانات دستگاه را گذاشته ام
کسانیکه دستگاه را تا بحال از نزدیک ندیدند چطوری نظر میدند؟
اگر سوای یا ضعف یا قدرتی در دستگاه دبدید
مستند به نقد بگزارید
و از تعصب خورداری کنید

هر کس درباره کیفیت دستگاه شک داشت میتونه رایگان و حضوری بیاد دفتر و دستگاه رو برای تست در اختیارش بزاریم

درباره کیفیت بالای دستگاه هم میتونید به انجمن های تخصصی موجود در دنیا مراجعه کنید...

در تاپیک اصلی منتظر سوالات و انتقاداتتون هستیم
انشا... بتونیم با صداقت پاسخگو باشیم
و افرادی که دستگاه رو خریدند تجربیاتشونو میگند

در ضمن ایمیج گیری هارد های بدسکتور شدید با قابلیت سلکتیو هد را دارد که بسیار مهم است.

مهدی امجدی

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2009-12-25
2,476
19,507
ایران
با درود خدمت همکاران محترم
آنچه برای بنده بسیار مهم است منافع همکاران تعمیرکار بخش ما در سرتاسر ایران است و همواره در هر صورتی که برایم امکان داشت و دارد حمایت میکنم چه در سایت و چه در آموزشگاه و چه در زمانی که در کارگاه هستم . همواره سیاست من این بوده است .
موضوع دیگر اینکه ، تا جایی که بنده در جریانم : همکاران صنف ما بیشترشون از لحاظ مالی در سطح پایینی قرار دارند . پس هر کاری که انجام میدهند باید با احتیاط تمام باشد و تمام موارد را باید در نظر بگیرند . وگرنه خرید این دستگاه و دستگاه های مشابه برای بنده سود و زیانی ندارد . فقط تنها کاری که انجام میدهم در حد سوادم در تمام موارد سخت افزار ، اطلاعات درست را اطلاع رسانی میکنم و هیچ موردی مانع کارم نخواهد شد

مورد دیگر اینکه همکاران قبل از خرید تمام موارد را چک کنند مثلا تمام این دستگاه ها سوختگی تغذیه برد و یا سوختگی های آی سی و خرابی های سخت افزاری مشابه و ... را تعمیر نمیکند پس قبل از خرید اول باید اطلاعات علمی تعمیرات هارد وبیس الکترونیک و ... را افزایش داد و سپس اقدام به خرید کرد البته به نظر بنده اگر کسی میخواهد در این زمینه فعالیت کند و به موفقیت برسد بهتر است فقط در این زمینه فعالیت کند و امکانات مورد نیاز این رشته را تهیه کند و به صورت تخصصی تبلیغات کند . و زمانی به صورت تخصصی به سمت هارد بروند که فقط تخصصی در این رشته کار کنند و باید تمام موارد مالی و مکانی و ... را در نظر بگیرند

اینقدر مطلب زیاد است که نمیدانم از کجا شروع کنم و اگر بخواهم تمام موارد را بیان کنم مطالب به درازا میکشد . فقط عزیزان بدانند علم و دانش ثروت است اول اطلاعات را افزایش دهید و به میحط و محل کارتان نیز توجه کنید و تحقیق کنید ببیند در چه زمینه ای باید بیشتر فعالیت کرد که پشیمان نشوید . در پست قبل هم گفتم اگر در موارد تجهیزات تخصصی سخت افزار سرمایه گزاری کنید سود بیشتری دارد زیرا بیس کار ما الکترونیک است و در زمینه مختلف این رشته میتوان درآمدزایی کرد . ولی ...
موفق باشید

ajamin.ali

کاربر
2010-06-07
95
240
با توجه به صحبت تخصصی جناب امجدی بعید به نظر میرسد که دوستان راهنمایی نشده باشند که به چه شکل فرآیند تعمیرات هارد را شروع کنند. سپاس از جناب امجدی که به این سهل ممتنع خاتمه دادید.

milad_tm

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2009-08-10
362
12,650
گيلان-رشت
با سلام خدمت همه دوستان:
ضمن تشكر از استاد امجدي عزيز/تعمير هارد 80 درصد نياز به تخصص و اطلاعات دارد و 20 درصد نياز به سخت افزار/در خريد دستگاه هاي موجود در بازار بسيار مراقب باشيد تا ضرر نكنيد/هيچ دستگاهي در دنيا در حال حاضر جاي PC3000 را نمي گيرد.

من يك مشتري دو رگه دارم كه ايراني و روس هستش/و از ايشون خواستم كه يك تحقيق كامل در مورد PC3000 در صفحات روسي انجام دهد/ايشان هم اين كار را انجام دادند و اطلاعات بسيار ارزنده اي در مورد اين دستگاه و انواع آن را به من توضيح دادند.
در كشور ما تعميرات هارد هيچ ارزشي ندارد و فقط زماني ارزش پيدا مي كند كه نياز به ريكاوري اطلاعات باشد.

hscgroup

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2009-10-05
216
1,462
تهران
www.123parse.com
بازم میگم
کسانیکه هر دو دستگاه MRT PRO و PC3000 را نداشته اند و یا مستقیم با هر دو دستگاه کار نکرده اند ... از نظر فنی نظرشون ارزش خاصی ندارد
میبخشید رک صحبت میکنم...
قبلا گفتم هر کسی شک داره MRT PRO کیفیت و قابلیت دستگاه از PC3000 کمتره میتونه بیاد و حضوری یک روز کامل از دستگاه رایگان استفاده کنه و اون موقع نظرش رو در سایت بزاره
برعکس دوستان در بحث تعمیر غیر سخت افزاری و ریکاوری حرفه ای 70 درصد نیاز به ابزار هست ...
عجیبه اظهار نظر های غیر کارشناسی و صرفا احساسی در انجمن زیاد شده...
در پایان متذکر میشم قیمت دستگاه MRT PRO کمتر از نصف قیمت PC3000 روس هست، همه مدل هارد رو با هر ظرفیتی پشتیبانی میکنه و حتی فقط با یک میلیون و هشتصد هزار تومان نقد و اقساط 24 ماهه فروخته میشه!
ولی با اینکه اینیدر ارزان هست و خدمات مشابه ارائه میده و حتی در هاردهای وسترن و توشیبا حتی قویترم هست..!!
پس لطفا از گذاشتن نظر های احساسی خودداری کنید و فقط فنی مقایسه انجام بدید...

یادم هست یکسال اول که L90 تو ایران وارد شد قیمتش 8 میلیون بود ،همه میگفتند اشغال هست بدون اینکه نظر فنی داشته باشند و احساسی برخورد میکردند..حالا قیمتش حتی از 206 بالاتره و همه بعنوان با کیفیت ترین خودرو میان رده انتخابش میکنند!!

امیدوارم کمی دیدمون رو به مسائل اصلاح کنیم ...

آخرین ویرایش:

milad_tm

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2009-08-10
362
12,650
گيلان-رشت
بازم میگم
کسانیکه هر دو دستگاه MRT PRO و PC3000 را نداشته اند و یا مستقیم با هر دو دستگاه کار نکرده اند ... از نظر فنی نظرشون ارزش خاصی ندارد
میبخشید رک صحبت میکنم...
قبلا گفتم هر کسی شک داره MRT PRO کیفیت و قابلیت دستگاه از PC3000 کمتره میتونه بیاد و حضوری یک روز کامل از دستگاه رایگان استفاده کنه و اون موقع نظرش رو در سایت بزاره
برعکس دوستان در بحث تعمیر غیر سخت افزاری و ریکاوری حرفه ای 70 درصد نیاز به ابزار هست ...
عجیبه اظهار نظر های غیر کارشناسی و صرفا احساسی در انجمن زیاد شده...
در پایان متذکر میشم قیمت دستگاه MRT PRO کمتر از نصف قیمت PC3000 روس هست، همه مدل هارد رو با هر ظرفیتی پشتیبانی میکنه و حتی فقط با یک میلیون و هشتصد هزار تومان نقد و اقساط 24 ماهه فروخته میشه!
ولی با اینکه اینیدر ارزان هست و خدمات مشابه ارائه میده و حتی در هاردهای وسترن و توشیبا حتی قویترم هست..!!
پس لطفا از گذاشتن نظر های احساسی خودداری کنید و فقط فنی مقایسه انجام بدید...

یادم هست یکسال اول که L90 تو ایران وارد شد قیمتش 8 میلیون بود ،همه میگفتند اشغال هست بدون اینکه نظر فنی داشته باشند و احساسی برخورد میکردند..حالا قیمتش حتی از 206 بالاتره و همه بعنوان با کیفیت ترین خودرو میان رده انتخابش میکنند!!

امیدوارم کمی دیدمون رو به مسائل اصلاح کنیم ...
با سلام خدمت دوست و همكار عزيز آقاي ثابت:
كسي منظورش اين نيست كه اين دستگاه ارزشي ندارد و يا اينكه MRT بهتر است يا PC3000/بلكه منظور اصلي اين بوده است كه براي تعمير هارد نياز به اطلاعات جامع و كافي مي باشد نه اينكه تا مشكي پيش مي آيد مي گويند از مديا(يا بقول دوستان از سيلندر) است و يا اينكه فريمور مشكل دارد و يا چيزهاي ديگر/يك مثال براي شما بزنم دوست عزيز:در همين كنفرانس تعمير هارد پارسه مطلب جالبي بيان شده بود كه مي گفت بعضي از دوستان دستگاه هيرو رو گرفتن و نمي توانند با آن كار كنند و مشكل دارند و دليلش اين است كه اطلاعات كافي در زمينه تعميرات هارد ندارند و فكر مي كنند اين دستگاه معجزه مي كند و يا دستگاه هاي ديگر هم همينطور/ولي در كل در تعميرات هارد نياز به اطلاعات زياد مي باشد(و يا به قول خود شما كه مي گفتيد بايد خيلي آپديت باشيد تا بتونيد تو اين زمينه فعاليت كنيد)/در كل از شما تشكر مي كنم كه اطلاعات عمومي در زمينه تعميرات هارد در اختيار ما قرار مي دهيد/و درآخر اينكه من با همين نرم افزار رايگان WDR توانستم بالاي 5 هارد مشكل دار رو حل كنم/و به شخصه از شما متشكرم زيرا بنده از شما خيلي چيزها ياد گرفتم و هميشه شما رو استاد خودم مي دونم

ajamin.ali

کاربر
2010-06-07
95
240
جالبه تا به حال این دستگاه رو با pc3000 روسی مقایسه می شد حالا مثال مقایسه شده خودرو L90 .من هم خیال دوستان رو راحت کنم به هیچ عنوان قابل مقایسه با pc3000 نیست و من این مسئله رو امتحان کردم و کاملا با بررسی میگم چون MRT رو خریدم . از شما نخریدم ولی دستگاه رو دارم و قابل مقایسه با pc3000 حتی udma هم نیست

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: cybernova
بالا