آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

آموزش کامل ماینر Miner 4 تقدیم به کاربران گرامی iRanTK

panatel

کاربر
2008-02-01
3
1
سلام آیا دستگاه آماده موجود هست که بتونم تهیه کنم ؟

elkteronikemodern

VIP+ افتخاری
کاربر
2007-04-15
424
993
سلام دوست عزیز
اگه اشتباه نکنم این باید یک ترانزیستور fetباشه
اگه اینطوره شما می تونید یه ترانزیستور fetدیگه جای اون بزارید شمارش فرقی نداره
سلام.نه دوست عزیز شما نمیتوانید fet ها را به این راحتی جای هم مصرف کنید با توجه به دیتا شیت و مشابهات ثبت شده جایگزین نمایید

omid22

Banned
2009-07-22
7
0
ماينر من آماده شد.با لوپ 48سانتي سيني 48سانتي رو تو 1.70-1.80ميزنه.با لوپ 1*1 همون سيني رو تو 2.50-2.60ميزنه.بردش با تفكيك 1.50 هستش.در ضمن لوپ رو 3.5اهم بسازيد.نترسيد هيچي نميشه.بعد از اينكه بردش به3.5-4.00متر رسيد براتون فيلم و عكس خواهم آورد.اگه روش كار كنيد جواب خواهيد گرفت.*همه موارد بالا تو هوا تست شده*يه ورق المينيومي 17*23رو توخاك تو عمق1متري خيلي راحت تفكيك ميكنه.ثباتش خيلي خوبه عليرغم اينكه لوپها عايق نشدن و تو دستم گرفتم.ولتاژ ورودي هم24ولته.در ضمن لوپ48و28بردشون با هم فرقي نميكنه.تنها مشكلم صفحه كليد كه بعضي كليدهاش كار نميكنه كه مشكل از پروگرامه.حساسيت به طلا هم خوبه.

bahaar

کاربر
2009-03-31
76
180
43
خرم آباد
سلام

ماينر من آماده شد.با لوپ 48سانتي سيني 48سانتي رو تو 1.70-1.80ميزنه.با لوپ 1*1 همون سيني رو تو 2.50-2.60ميزنه.بردش با تفكيك 1.50 هستش.در ضمن لوپ رو 3.5اهم بسازيد.نترسيد هيچي نميشه.بعد از اينكه بردش به3.5-4.00متر رسيد براتون فيلم و عكس خواهم آورد.اگه روش كار كنيد جواب خواهيد گرفت.*همه موارد بالا تو هوا تست شده*يه ورق المينيومي 17*23رو توخاك تو عمق1متري خيلي راحت تفكيك ميكنه.ثباتش خيلي خوبه عليرغم اينكه لوپها عايق نشدن و تو دستم گرفتم.ولتاژ ورودي هم24ولته.در ضمن لوپ48و28بردشون با هم فرقي نميكنه.تنها مشكلم صفحه كليد كه بعضي كليدهاش كار نميكنه كه مشكل از پروگرامه.حساسيت به طلا هم خوبه.
دوست عزيز من هم اين نتيجها رو گرفتم ولي با آهن و فلزات بي ارزش كه البته اگه باهاش كاركني ميبيني كه توي كار واقعي خيلي گيج ميزنه به طلاهم كه حساسيت بسيار كمي داره و خيلي مشكلات ديگه كه كار با دستگاه رو خيلي مشكل يا نا ممكن ميكنه#$v^86

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: gallardo1

ali4258

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2006-10-12
89
190
فلزیابی که به مس و طلا حساسیت نداشته باشه یعنی هیچ
فلزات قدیمی با ارزش اکثرا یا مس هستند یا طلا !!! الومینیوم که نبوده اون زمان
یک چاقو پیدا کردم از اهن با قدمت بسیار زیاد ولی پوسیده و اهن اون لایه لایه شده بود
مورد تمسخر قرار گرفتم میگفتند چندتا دیگر زیر خاک داری؟ولی اگر از مس یا طلا بود با نقش نگار
کسی حرفی برای گفتن داشت؟؟؟
حاضر هستم برای مدار فلزیابی که به مس و طلا حساسیت بیشتری نسبت با اهن داشته باشه هر چقدر باشه پول خرج کنم

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: 3239798

gallardo1

کاربر
2008-11-20
136
160
www.doctormob.com
سلام دوستان من دوباره دلتا پالس را ساختم با کویل 28 سانت یه در استیل با قطر 23 سانت را توی 110 سانت راحت زد بدون تنضیمات بعدش رفتم روی خاک کاملا تستش کرد باورتون نمیشه عالی کار کرد و اصلا گیج نمیزد حتی تریشهولد را هم اخر گزاشتم کلی حال کردم #$V^86 ماینر را تست کردم هم دلتا را اما ماینر با این حال بازم گیج میزد یه مقدار که اعصاب ادم را خراب میکنه:shalagh:
الان میخوام یه 1*1 و نیم متر در نیم متر براش درست کنم ببینم چی میکنه عکسشم براتون میزارم خدایی اگه روش کار کنیم فکر کنم خیلی توپ بشه کلا برام 14 هزار تومن خرج برداشت
:dast:

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: biman

ali4258

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2006-10-12
89
190
سلام دوستان من دوباره دلتا پالس را ساختم با کویل 28 سانت یه در استیل با قطر 23 سانت را توی 110 سانت راحت زد بدون تنضیمات بعدش رفتم روی خاک کاملا تستش کرد باورتون نمیشه عالی کار کرد و اصلا گیج نمیزد حتی تریشهولد را هم اخر گزاشتم کلی حال کردم #$V^86 ماینر را تست کردم هم دلتا را اما ماینر با این حال بازم گیج میزد یه مقدار که اعصاب ادم را خراب میکنه:shalagh:
الان میخوام یه 1*1 و نیم متر در نیم متر براش درست کنم ببینم چی میکنه عکسشم براتون میزارم خدایی اگه روش کار کنیم فکر کنم خیلی توپ بشه کلا برام 14 هزار تومن خرج برداشت
:dast:

مس یا انگشتر طلا میزنه یا نه؟؟
مشکل اساس سیستم pi همینه

بالا