آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک Amiric تکشو

آموزش کامل ماینر Miner 4 تقدیم به کاربران گرامی iRanTK

gallardo1

کاربر
2008-11-20
136
160
www.doctormob.com
سلام mp3 جان اقا اگه قرار بود من باور کنم نمیگفتم ازش فیلم بزار و منم چوب این افراد را چند بار خوردم و دیگه حاضر نیستم با طناب اینا برم ته چاه !!!

danshgo

کاربر
2009-09-06
16
2
سلام بر همه دوستان که نسبت به ما بی مهرن.آقا ما افتادیم تو این باطلاق نه راه پس داریم نه راه پیش.با هزار مصیبت مشکل دمو رو حل کردم.حالا بعد اینکه لوپ رو شناسایی میکنه جناب دستگاه گرامی هنگ میکنه.هنگ.از دوستان گرامی که سطح علمیشون از بنده حقیر خیلی زیاده لطفا کمک کنن تا این شتر مو قرمز رو راه بندازم .از همه متشکرم.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: papus

lachinani

کاربر
2009-05-09
92
250
سلام به همگی سه چار سال قبل که من تو این راه واسه گنج قدم گذاشتم استادم گفت عزیزم گنج در ذهن و فکرته نه در زیر خاک من خندیدم الان مخارج رو که نگاه میکنم میبینم 2ملیون من هزینه کردم اما هنوز موندم توش واسه این کار اولا یه تیم کاری با انگیزه میخواد و بعد یه بشتوانه مالی من که بریدم .دوستانی که میخواین ماینر و امثالشو بسازین بگین به کدوم مقدسات اعتقاد دارین تا قسمتون بدم بیخیال شین .فری دوست عزیز بیا و بگو که تو این سکه ها رو زیر خاک کره مریخ بیدا کردی نه تو خاک کره زمین

FARHAD49

Banned
2009-09-11
32
21
مطمئن باشید تمام مدارات فلزیاب ها که در دسترس عامه وجود داره بیشتر از 2 متر نمی زنه اونهم برای فلزات بزرگ اونهم بدون اتو بالانس بالا بهترین دستگاه آلمان لورنز 3 که یک فلز به ابعاد 40*40 رو با لوپ 1 متری از فاصله 2.40 سانتی می زنه با قیمت 8 میلیون تومان آقا فرهاد من از شما می پرسم چرا آلمان یه فلزیابی که 30*30 رو از فاصله 170 سانتی زده رودیگه تولید نکرده ولورنز3 رو تولید می کنه یا چرا فلزیابی همچون لامینوس رو تولید می کنه که یه فلز به ابعاد 50*50 رو از فاصله 2 متری میزنه اونهم با لوپ 1 متری وماینرو تولید نمی کنه مهندسین آلمانی با اون همه حرفه ای گری تو کار فلزیاب pi وبا آن همه پیشرفت های صنعتی تا زه تونسته یه فلز 40*40 رو از فاصله 2.40 سانتی بگیرن ویک فلز به ابعاد 35*35 با ضخامت 20 سانتی رو با 700 سال قدمت تو 2.80 سانت یه پیشنهادی براتون دارم چرا شما این دستگاه رو به آلمانی ها نمی فروشین با این تفاسیر شما پول خوبی می دن یا شاید هم کارشناس ارشد ساخت فلزیابشون شدی
دوست عزیزاگه حق با من باشه پس شاهکار کرم...:)

gallardo1

کاربر
2008-11-20
136
160
www.doctormob.com
اون قدرم شاهکار نکردی:sadwalk: مطمئنم 1.5 بیش تر نزدی اونم با کم ترین حساست یعنی تو اون فاصله کاملا صوت ممتد نکشیده و فقط صدای ضربان یکم زیاد شده و شاید تو 1 متر و 20 کاملا اشکار میکرد حالا یکم بالا پایین) :violent-smiley-093: حالا حساب کن اون دوستمون میگه با gary pulse 2 که همه همه سه چهار تا 555 استفاده شده توش 2 متر را زد :eek:k: همچنین دلتا پالس هم همین طور .#$V^86 اون وقت به نظر شما با این همه خرجی که کردی الان این برد راضیت میکنه؟؟؟؟:confused::confused::confused:

FARHAD49

Banned
2009-09-11
32
21
اون قدرم شاهکار نکردی:sadwalk: مطمئنم 1.5 بیش تر نزدی اونم با کم ترین حساست یعنی تو اون فاصله کاملا صوت ممتد نکشیده و فقط صدای ضربان یکم زیاد شده و شاید تو 1 متر و 20 کاملا اشکار میکرد حالا یکم بالا پایین) :violent-smiley-093: حالا حساب کن اون دوستمون میگه با gary pulse 2 که همه همه سه چهار تا 555 استفاده شده توش 2 متر را زد :eek:k: همچنین دلتا پالس هم همین طور .#$v^86 اون وقت به نظر شما با این همه خرجی که کردی الان این برد راضیت میکنه؟؟؟؟:confused::confused::confused:
با سلام من نسبت به تغیراتی که دادم این نتیجه را گرفتم...25 تومنی در 40 سانت فلز یابهای که تا حالا ساختم از همشون بهتر .. هزینشم زیاد مهم نیست

danshgo

کاربر
2009-09-06
16
2
سلام بر دوستان.مشکل رو برطرف کردم مشکل از برد چاپی کارخانه بود.بالاخره را افتاد .lachinani جان چاره نیست به باطلاقی افتادیم که تنها راه پیش داریم نه راه پس.باید تا آخرش بریم.ولی از به همه بچها که فکر گنج پیدا کردن دارن و هنوز شروع به درست کردن دستگاه نکردن.تو این دنیا شاید یک از میلیون موق به پیدا کردن گنج میشن حالا اگه میخوایین وارد بشین این گوی این میدان.در ضمن اگه سابقه درست کردن سایر فلزیابها رو ندارین وارد ساخت ماینر نشین.ماینر شتر مو قرمزه.اعلان خطر میکنم به همه آماتورها

gallardo1

کاربر
2008-11-20
136
160
www.doctormob.com
سلام به همگی دوستان

دوستان کسی مدار کامل دستگاه pulse star 2 را داره اگه اشتباه نکرده باشم

این مدار را میگم مجهز به السیدی نیز هست

آخرین ویرایش:

shahab1542

کاربر vip
کاربر
2008-03-16
73
121
سوزاندن فیوز بیت ماینر 4

سلام به همه
از دوستان عزیز کسی می تونه بگه فیوز بیت atmeg32 رو توی برنامه avr چطور باید برنامه ریزی کرد
:eek:k:
لطفا کمک کنید خیلی مهمه

ali4258

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2006-10-12
89
190
دوستان میخواستم دست به اقدام ساخت یکی از ماینر ها بزنم ولی وقتی دیدم همه می نالند منصرف شدم
چند سال قبل فلزیاب pi کتاب بخت اور رو درست کردم بردی که از دستگاه گرفتم بیشتر از اون چیری است که شما با ماینر 4 گرفتید اون فلزیاب براحتی یک سکه 10 تومنی در عمق نیم متری براحتی تشخیص میداد البته با مقداری دستکاری در مدار!!

بالا