آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

آموزش کامل ماینر Miner 4 تقدیم به کاربران گرامی iRanTK

ali4258

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2006-10-12
89
190
عکسی از اون مدار ساخته شده توسط خودت بذار
مشخصات دیگری هم داری محبت کن

خودت امتحان کردی سکه طلا رو تو 45 سانت زد ؟یا تو اون سایت نوشته بود؟
به نظرم فلزیابی که چنین قدرتی در حساسیت به طلا در 45 سانت به یک سکه داشته باشه چیزی دیگر کم نداره!!!
چون فلزیابهای قوی هم یک سکه رو تو حداکثر 80 سانت سنس میکنه!!!

gallardo1

کاربر
2008-11-20
136
160
www.doctormob.com
عکسی از اون مدار ساخته شده توسط خودت بذار
مشخصات دیگری هم داری محبت کن

خودت امتحان کردی سکه طلا رو تو 45 سانت زد ؟یا تو اون سایت نوشته بود؟
به نظرم فلزیابی که چنین قدرتی در حساسیت به طلا در 45 سانت به یک سکه داشته باشه چیزی دیگر کم نداره!!!
چون فلزیابهای قوی هم یک سکه رو تو حداکثر 80 سانت سنس میکنه!!!

بله خودم تست کردم اون یارو که سکه را اورده بود میخواست ببینه که دستگام طلا را چطور میزنه خیلی هم نازک بود
بعد از تست نهایی اخرین خبرش هاسش را میزارم توسایت:dast:#$V686

آخرین ویرایش:

golam reza

کاربر
2009-04-20
11
13
سلام دوست عزیز
اگه اشتباه نکنم این باید یک ترانزیستور fetباشه
اگه اینطوره شما می تونید یه ترانزیستور fetدیگه جای اون بزارید شمارش فرقی نداره
سلام
مطمئني آخه من تو مدار به مشكل برخوردم كسي نيست كمكم كنه :smilie_help::smilie_help::smilie_help::smilie_help:

omid22

Banned
2009-07-22
7
0
آقایون سلام.
ماینری که توضیحاتش رو براتون گذاشتم فقط تو منو باهاش مشکل دارم کلیدf1کار نمیکنه که احتمالا مشکل از فایل هگز باشه.
درمورد حساسیت به طلا هم بگم که با کویل 28 یه النگو رو تو 70-80سانتی میزنه.امروز میخوام کویلهای اصلی رو بسازم بعد برد نهایی معلوم میشه.
در مورد مشکل صفحه کلید هم هر کسی میتونه کمک کنه.صفحه کلید رو تست کردم سالمه.
ممنون.

MP3

Banned
2009-09-07
27
41
سلام آقای امید 22 چطور ماینر یه النگو رو تو 70 80 سانتی میزنه اگه این طوری باشه 9 میلیون تومان یا شاید هم بیشتر قیمتشه نگنه شما هم از فروشندگان قطعات ماینر هستید.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: ali4258

MP3

Banned
2009-09-07
27
41
اگه این طوری من مشتری می باشم پوله خوبی هم می دم ایا شما حاضرید بفروشید.

ali4258

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2006-10-12
89
190
سلام آقای امید 22 چطور ماینر یه النگو رو تو 70 80 سانتی میزنه اگه این طوری باشه 9 میلیون تومان یا شاید هم بیشتر قیمتشه نگنه شما هم از فروشندگان قطعات ماینر هستید.

سوال خوبی کردی!!!
در حالی که بعضی ها از نا کارامدی ماینر می نالند حتی کسانی که خودشون درکار بساز بفروش هستند . بعضی ها هم از کارایی ماینر تعریف میکنند معلوم نیست کی تو این فروم راست میگه؟
یا واقعا قطعات رو دستشون باد کرده و میخوان با تعریف تمجید مشتری پیدا کنن یا دستگاه فروختن میخوان به کوچه علی چپ بزنند !! یا واقعا دستگاه کارایی خوبی داره؟
ما در این وسط موندیم

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: gallardo1

FARHAD49

Banned
2009-09-11
32
21
سوال خوبی کردی!!!
در حالی که بعضی ها از نا کارامدی ماینر می نالند حتی کسانی که خودشون درکار بساز بفروش هستند . بعضی ها هم از کارایی ماینر تعریف میکنند معلوم نیست کی تو این فروم راست میگه؟
یا واقعا قطعات رو دستشون باد کرده و میخوان با تعریف تمجید مشتری پیدا کنن یا دستگاه فروختن میخوان به کوچه علی چپ بزنند !! یا واقعا دستگاه کارایی خوبی داره؟
ما در این وسط موندیم
سلام دوست عزیز من ماینرو ساختم با تغیراتی که دادم یک سکه 25 تومنی در 50 سانتی یک وررق مسی 6*6 سانتی در60 و یک سینی 30در 30 در2 متر سنس میکنه ضمنا من فرشنده نیستم:)

بالا