آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

آموزش کامل ماینر Miner 4 تقدیم به کاربران گرامی iRanTK

Mr MeTaL

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2012-02-02
408
1,801
39
تهران-مشهد
سلام
ولتاژ 10 ولت فقط از G1 به مدارم رسید و از G2 ولتاژ 5 ولت

اینکه ATMega32 سوخته درست، ولی آیا ATMega8 هم سوخته؟
خیر-چون تغذیه atmega8 از g2 تامین میشه.بنابراین اگر خروجی 5+ در g2 بیشتر نشده بوده باشه atmega8 مدار شما آسیب ندیده

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: DTK

Mr MeTaL

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2012-02-02
408
1,801
39
تهران-مشهد
با سلام
آیا ماینر بهترین فلزیاب پالسیه؟ماینر قویتره یا لورنز؟

دوست عزیز لورنزاز بهترین کمپانی های تولید کننده دستگاه های فلزیاب در دنیاست!! و قیمت دستگاه های اون هم زیر 40 میلیون نیست!! بماند که تقلبیش رو تولید کردن و میدن 7تومان!!.

ماینر در بین دستگاه های بین قیمت 1 تا حدود 12 میلیون تومان خوب است که اگر با بهترین قطعات بسازید یا کیت اماده آن که فقط اسمبل نیاز دارد را تهیه کنید نهایتا 600 تومان هزینه دارد.

hmd-sat

کاربر vip
کاربر
2006-10-30
135
373
از نظر کارایی ماینر بهتر است یا گلد اسکن؟

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: DTK

Mr MeTaL

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2012-02-02
408
1,801
39
تهران-مشهد
گلد اسکن دستگاه خوبی هست البته برای کارهای معمولی. خوبی این دستگاه اینه که امادس دیگه مثل کیت نیست که بخواهید آمادش کنید.ورژن جدیدش هم یک برنامه و یک eeepc داره مثلا تصویری هست. ولی خوب قیمتش نسبت به ماینر....

کاتالوگش هم واستون میزارم از لینک زیر دانلود کنید::smile000:
http://kts-electronic.com/pdf/GOLDSCAN.manual_en.pdf

vandish

کاربر
2011-11-15
8
5
اون کیتی که شرکت سهند توی مشهد و دزفول میفروشه هم نیاز به اسمبل داره؟

Mr MeTaL

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2012-02-02
408
1,801
39
تهران-مشهد
اون کیتی که شرکت سهند توی مشهد و دزفول میفروشه هم نیاز به اسمبل داره؟

اطلاعاتی ندارم.اما اگر گفتند کیت هست بنابراین بله و نیاز به اسمبل داره.اما خوب وقتی کیت باشه معمولا همه چیز راحت میشه.باز هم سوال کنید.

jani38

کاربر
2012-01-13
60
101
خوب حالا من یک چیزی به شما میگم تا ببینید و بهتون ثابت بشه برنامه کامل هست!!
دقت کردید پین 8 از con10 چرا بیکاره؟؟؟ خوب حالا اونو وصل کنید به 5+ مدار و کلید منو رو نگه دارید و دستگاه رو روشن کنید!!!!:71000000:

حالا تمام اون منوهایی که فکر میکردید دیده نمیشه و فکر می کردیدبه خاطر محدود شدن فایله رو میتونید ببینید!!!!!!!

اینو یادتون دادم که دیگه بحث نکنید سر این مسئله
این منو گفتید چه کارایی دارد؟

jani38

کاربر
2012-01-13
60
101
همان منوهایی که به قول اون آقای برنامه نویس چون محدود شده دیده نمیشه رو به نمایش در میاره!!!

میشه بفرماید چه منوهای هستن و کارایی انها چی هست نکته دوم پین 8 con10 به کجای باید وصل بشه منظورم صفحه کلید هست اگر امکان داره بیشتر توضیح بدید 5+را ازg1یاg2 بگیریم تشکر

آخرین ویرایش:

Mr MeTaL

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2012-02-02
408
1,801
39
تهران-مشهد
دوست عزيز به سوالات من ودوستانم دربالا جواب ندادي؟!
ماهروقت ازكسي فيلم يا تصويري خواستيم تاازكاركرد اين دستگاه بذاره يا بحث رو عوض كرد ياهمه رو يه جوري سركار گذاشت:busted_red:
خب البته معلومه شما هم مثل بقيه اقاياني كه يه مدت بااين دستگاه كسب وكاري به راه انداخته بودن شما هم نميخواي بي نصيب باشي
همه ما ميدونيم كه پرونده اين پروژه بسته شده وتوي اين چند سال چه افرادي من جمله خود من وقت وهزينه كرديم
فكر كنم ديگه ازاين بابت كلاهبرداري ودروغ بسه واين تاپيكها رو قفل كنيد تا جووناي كمتري توي دام بيفتن.
شما هم اگه اسم مدير روي خودت گذاشتي بيا ومردونه به سوالات بچه ها جواب بده
درضمن من با چندنفرازدوستاني كه سراين پروژه كلاه سرمون رفت دادخواستي رو تهيه كرديم وبزودي به مقامات قضايي تحويل ميديم درخصوص كساني كه به هرنحوي دارن ازاين راه شيادي ميكنن.
پس شما هم حواستون باشه كه دست ازپا خطا نكنيد واطلاعات درست به دوستان بدين

دوست عزیز لطفا ادب را رعایت کنید و تهمت نزنید. من حقیر و مدیران دیگر که استادان من هستند و سروران من روزی چندین ساعت وقتم را میگذارم تا همین اطلاعات کمم که چند سال زحمت کشیدم را بدون هیچ سودی به شما بگم و تابحال 1دستگاه برای خودم ساختم و بس!! آیا دیدید من به کسی بگویم بیایید از من دستگاهی بخرید که این حرف را میزنید؟آیا من نگفتم کسی برای خرید به من پیغام خصوصی ندهد؟آیا نگفتم حتی کسی برای دریافت آدرس فروشندگان به من پیغام خصوصی ندهد؟آیا چندین بار نگفتم کسی در این تاپیک از احدی خرید و فروش نکند؟ آیا ندیدید کسانی که در همین فروم خواستند فایل هگز را به بهانه اصلی بودن بفروش برسانند صادقانه به همه شما گفتم فایل اصلی و فرعی ندارد و از کسی فایلی نخرید؟ آیا خودم آموزش و نکات را نگفتم؟ آیا در بخش lrl مدار را به راحتی توضیح ندادم؟
در ضمن من وظیفه ندارم که به دستورات شما عمل کنم و هر چی شما خواستید برای شما انجام بدم.
هر دستگاهی خوبی و بدی هایی دارد.ماینر یا هر دستگاه دیگری هم همین طور .در اینکه ماینر و هر دستگاه دیگری 7متر نمیزند شکی نیست و من هم به همه شما گفتم به فکر 7متر نباشید که هیچ دستگاهی این قدرت را ندارد. کسی هم که این تاپیک را ایجاد کرده و گفته "با قدرت کاوش 7متر" من نبودم که. و حالا هم نمیتوانم دست بزنم و 7را بکنم 2.5 چون امکان ویرایش عنوان تاپیک را ندارم.
با این حال اگر بدلیل راهنمایی من دستگاه شما کار نکرده و یا اگر اطلاعات من باعث ضرری به شما یا هر کدام از دوستان شده من با کمال میل خسارت شما را پرداخت می کنم و خواهش می کنم به من پیغام خصوصی بدهید تا جبران کنم.
«من بهت مؤمنا أو مؤمنة أو قال فیه ما لیس فیه أقامه الله تعالى یوم القیامة على تل من نار حتى یخرج مما قاله فیه، هر کس به مرد یا زن مؤمن بهتان زند یا درباره او چیزى بگوید که از آن مبراست خداوند در روز رستاخیز وى را بر تلى از آتش نگه دارد تا از حرف خود درباره او برگردد.

بالا