آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

آموزش کامل ماینر Miner 4 تقدیم به کاربران گرامی iRanTK

mehrad4

کاربر
2011-06-02
19
30
راستي، از دستگاهت چه بردي رو نتيجه گرفتي؟و اين قدرت باب ميلت بود؟؟

xjosephx

کاربر
2012-06-07
7
13
شما لطف داری مهرداد عزیزم
پروگرم کردن میکرو کار ساده ای هستش و تو صیه میکنم اگر زیاد با میکرو کارنکردی از برنامه بسکام (یا khazma یا pony prog )استفاده کن و برای برنامه بسکام فقط کافیه تو قسمت تنظیم فیوزبیت ها وارد قسمت fuse bits بشی و دو قسمت اول رو صفر و قسمت سوم رو روی گزینه آخر بزاری
در ضمن راجع به دستگاه خودمم هنوز وقت نکردم درست حسابی تستش کنم ولی ظاهرا زیاد جالب نیست!
در ضمن یه مدار ردیاب از یکی از دوستان گرفتم که بد نیست اگه دوست داشتی ایمیل بده تا برات ارسال کنم

با تشکر اهورا

آخرین ویرایش:

xjosephx

کاربر
2012-06-07
7
13
مهراد جان یه فایل برای پروگرم کردن بوسیله برنامه بسکام برات میذارم امیدوارم بدردت بخوره
از این لینک میتونی برش داری
http://uplod.ir//Document1.pdf.htm

باتشکر اهورا

mehrad4

کاربر
2011-06-02
19
30
دوست عزيزم -اهورا جانسلام و مرسي كه براي كار من ارزش قائلي و راهنماييم ميكني.ترتيب تصاوير و نمايشهايي كه دارم اينها هستند:
پيغام اول به مدت حدودأ 8 ثانيه بعد شنيدن صداي بيپ نمايش داده ميشه; ACCU: 100% select language ..., F1
پيغام دوم به مدت حدودأ 65 ثانيه بدون شنيدن صداي بيپ نمايش داده ميشه; PULSE - DETECTOR MINER-2 COPYRIGHT (c)2006 www,pulsdetektor,de
پيغام سوم بعد شنيدن صداي بيپ بصورت زير نمايش داده ميشه; PIU SENDET NICHT PULE PRUEFEN ... DEMO MODUS EIN
و بعد ميره رو حالت دمو.و وقتي هم كه در حين پيغام اول كليد F1 رو ميزنم با صفحه روشن عاري از هرگونه نوشته اي مواجه ميشم.
لطفأ راهنماييم بفرماييدبا تشكر صميمانه-مهراد

آخرین ویرایش:

3239798

کاربر
2009-03-09
21
13
سلام دوستان میشه راهنمایی کنید که کدام فیوز بیت هارو باید تیک بزنم من بابرنامه کدویژن کار میکنم . باتشکر

nk.z

کاربر
2010-08-02
11
16
نا كجا آباد
با سلام به دوستان عزیز .
کسی میدونه خروجی آیسی dac چه شکلیه . و چرا با سیگنالی که از کوئل برمیگرده یکی شده ؟؟؟؟؟

zixelll

کاربر
2010-09-21
89
72
سلام دوستان لطفا کسانی که اطلاعات کافی نسبت به ماینر ندارن جواب سوال ندن چون دوستان رو به اشتباه میندازن اگر سوالی بود در خدمتم

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: mrmr16

joojoo0065

کاربر
2007-08-12
75
298
bojnord
سلام من خودم یه سوال دارم تا به حال کسی جواب درستی بهم نداده........من ماینر4 را ساختم نه اخطار دمو دارم ونه اخطاردیگه ای فقط یه عیب داره وقتی دستگاه بالامیادجای که عدد فلزات را میزنه از سمت چپ عد75و ستون وسط عدد35را میزنه و دستگاه چیزی را سنس نمی کند اگرکسی میتونه لطفا جواب بدهد راستی من ای سیHCPL3120گیرم نیامد به جاش ای سیA3120گذاشتم..........

با سلام
منفی ورودی و منفی خروجی dc to dc های تراکو پاور را با تست اتصال اهم متر بگیرید ببینید به هم وصل هستند یا خیر. احتمال قوی به هم وصل هستند و به هم راه می دهند.در این حالت شما ولتاژ ایزوله ندارید و dc to dc های شما تقلبی بوده اند. این ایراد یا از اشتباه تنظیم کردن فیوزبیت هاست و یا کثیف بودن زیر برد و یا احتمال قوی از تقلبی بودن تراکو ها.
دوستان تراکو ها را از جای مطمئن و با تضمین بگیرید.

همین دلایل هستند که باعث میشوند عده ای عنوان کنند ماینر کار نمیکند و ...

موفق باشید

joojoo0065

کاربر
2007-08-12
75
298
bojnord
سلام zixelll عزیز و سایر دوستان عزیزی که در رابطه با ماینر4 اطلاعات کافی دارن .

من نمیتونم تصمیم بگیرم که ماینر رو بسازم یا اینکه کیت آمادشو بخرم و یا اینکه اصلا بی خیالش بشم . با توجه به اینکه من تقریبا تمام تایپیک های موجود در این سایت و سایت های دیگه رو خوندم . هر کس یه چیزی گفته یکی میگه خوب نیست یکی میگه خوبه یکی میگه کلاه بردای می کنن و حرف های دیگه .
لطفا و خواهشن صاف و پوست کنده و صادقانه نظرتون رو در رابطه با ماینر 4 بفرمایید
نظرتون در رابطه با فایل pdf زیر که در پست ساختن ماینر اشتباه محض است ( با اثبات علمی و عملی ) گذاشته چیه
ممنون

http://www.irantk.ir/attachments/55563d1345110598-miner-4-metal-detector-is-inactive.rar

لطفا کسانی که نمی دونن جواب گمراه کننده ندن

با سلام به شما

ببینید من هم 3یال پیش که میخواستم ماینر را تهیه کنم همین سوالات را داشتم و تمام تاپیک ها را جستجو کردم و سوال پرسیدم هر کس یک جواب میداد.یکی میگفت بهترین دستگاه هست یکی میگفت اصلا کار نمیکند!! یکی میگفت دمو هست و فایلش دست کاری شده و....

تا اینکه به ذهنم رسید از خود طراح آلمانی ماینر سوال کنم. به راحتی یک سرچ زدم و آدرس سایت طراح اصلی ماینر را و کسی که طراحی کرده را بدست آوردم که
http://www.pulsdetektor.de/
بود و به راحتی به خود آقای نورمن ایمیل زدم و تمام سوالاتم را دست و پا شکسته به زبان اینگلیسی نوشتم و بلافاصله جوابم را داد و از شر تمام این حرف هایی که هر کس چیزی میگه راحت شدم. ایشان فرمود فایل هگز کامل هست و دستکاری نشده و اینکه عمق کاوش دستگاه 3.2متر هست(در این سایت گفته شده 7متر). نکاتی که به دیگر دوستان گفتم را ایشان فرمودند از جمله کف برد را باید خوب تمیز کنید و در ساخت لوپ دقت کنید اهم2.5بدست آورده شود و قطعات نظامی باشند.

سعی کنید قطعات زا فقط با تضمین بخرید مخصوصا dc to dc ها را که تقلبی ریخته در بازار و اینکه به نکاتی که گفتم توجه کنید و اگر توانستید از یک دانشجوی الکترونیک هم کمک بگیرید و اگر هم حوصله و اطلاعات ندارید کیت امادده را تهیه کنید که در تهران و مشهد و شیراز هست و همه انها هم با تضمین میدهند هم با اموزش و هم دستگاه کامل هست و نیاز به هیچ کاری ندارد.آدرس و تلفن آنها هم تو گ.گل سرچ بزنید می بینید.

توصیه دیگر من به شما این هست که اگر سوال داشتید به سایت اصلی طراح مراجعه کنیدو از خودشان سوال کنید تا شک و شبهه نداشته باشید و در اینجا از هر کس یک جواب نشنوید و دچار سردرگمی شوید. در کل به نظر شخصی بنده نسبت به هزینه ای که صرف میکنید دستگاه بسیار خوبی هست و با دستگاه های بالای 10میلیون برابری میکند.

بالا