آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک Amiric تکشو

آموزش های لازم برای چگونگی استفاده از انجمن

amiric

ناظم انجمن
2007-09-29
2,998
29,017
سلام من چند دقیقه هست ثبت نام کرده ام و حسابم را هم فعال کردم از طریق ایمیل. ولی باز هم محدودیت دارم برایه استفاده از انجمن تعمیر ویدئو وی اچ اس. ممنونم راهنمایی بفرمالیید.
سلام
دوست عزیز برای استفاده از بخشهای تخصصی باید حق اشتراک پرداخت نمایید لینک حساب ونحوه پرداخت در لینک زیر
http://www.irantk.ir/showthread.php?t=3717

pedram

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2010-07-11
1,756
19,943
Country. iran
با سلام:از اون دوستي كه واقعا ارزش اين سايت را نمي شناسند خورده نگيريد .شما هم اعصابي داريد كه پاسخ اينگونه افراد را مدهيد ديگران متوجه هستند قربان

vafadar1

کاربر vip
vip
کاربر
2007-05-16
143
116
با درود . من تنظیمات کانکشن را از 8 به یک تغییر دادم ولی تاثیری نکرد و مدتهاست من این مشکل را دارم و هر بار از این سایت دانلود میکنم یک یا دو فایل بیشتر اجازه دانلود نمیدهد و هیچ سایتی همچو محدودیتی نگذاشته حتی سایتهای مجانی

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,828
ایران
سلام دوست عزیز قطعا و قطعا و قطعا مشکل از شماست و تخصص کافی در تنظیم کردن دانلود منیجر خود ندارید که چنین اتفاقی میافته براتون. پس دانلود منیجر خود را غیر فعال کنید و توسط خود مرورگر دانلود کنید مطمئن باشید مشکلتون حل میشه.

ما وظیفمون بود آموزش رو در اختیارتون قرار بدیم اما اگر شما تخصص بسیار کمی در استفاده از ابزارهای اینترنت دارید باید کلاس کامپیوتر برید.

توصیه میکنم با خود مرور گر دانلود کنید تا بتوانید از حداکثر محدودیت دانلود استفاده کنید.

درضمن هر سایتی قوانین خودش را دارد ما کاری به سایتهای دیگر نداریم. آنها ممکنه بسیاری محدودهای دیگر داشته باشند یا قیمتهای بالاتر که ما نداریم.

با سلام
ببخشید مشکلم را اینجا باز گو می کنم
[hide]آقا من عضو رایگان شدم و چندین پست در قسمت نرم افزار دادم ولی بجز ویرایش نوشته خودم هیچ حق دیگه ای ندارم سایت های دیگه حتی امنیتی هم این جور محدودیت ندارن حق دیدن پروفایل و ویرایش یا حذف مطلبی که نوشتیم رو به آسونی داریم ولی اینجا حق نوشتن محل سکونت و اسم اصلی خودم رو ندارم
شاید با نوشتن این مطلبم از سایت اخراجم کنید
ولی این کار شما باعث میشه تا دیگران هم که در یک کاری استعداد دارن سر خورده و گوشه گیر شن و بی خیال اینجور انجمن ها شن
همیشه باید انتقاد ها سازنده باشن نه کوبنده [/hide]
با تشکر ازتوجه شما
جواد جورسرایی 89/11/10 13:46 ظهر

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,828
ایران
دوست عزیز شما فقط نمیتونید وارد بخشهای تخصصی بشید اما می تونید مانند دیگر فرومها اطلاعات شخصی خودتون رو ویرایش کنید. مثل محل سکونت و....

این ویبولتین ویرایش 4 هست و کار کردن با آن کمی متفاوت هست. باید رویری مکان برید یک قلم کوچک قرار میگیرد میتونید روی آن کلیک و ویرایش کنید

دوست عزیز شما فقط نمیتونید وارد بخشهای تخصصی بشید اما می تونید مانند دیگر فرومها اطلاعات شخصی خودتون رو ویرایش کنید. مثل محل سکونت و....

این ویبولتین ویرایش 4 هست و کار کردن با آن کمی متفاوت هست. باید رویری مکان برید یک قلم کوچک قرار میگیرد میتونید روی آن کلیک و ویرایش کنید

با سلام
ببین آقای نکویی اینم عکس
18.png

19.png

ضمناً بار اولم نیست که در انجمنی عضو می شم و قبلاً هم استایل ویبولتین رو دیدم پس ببینید مشکل من چیه ؟
ضمناً انگار چون ما پول ندادیم اینجور با ما رفتار میشه

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: ali_esf
بالا