آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

آموزش های لازم برای چگونگی استفاده از انجمن

MEYSAM_JAVAD

VIP PLUS
VIP PLUS
کاربر
2010-06-11
109
463
رشت-سنگر
در ضمن آقای اسماعیل زاده عزیز واسه شما گفتن این حرف آسونه چون همه فیل ها در اختیارتون هست ولی واسه مایی که مجبوریم 1 روز به خاطر 1 پست بمونیم واقعا سخته.در ضمن شما مدیر گرامی برای اینکه سایتتون دچار مشکل نشه یه سرور قویتر با یه حجم بالاتر خریداری کنید من واقعا از این کار سایت ناراحت شدم و امیدوارم یه چنین چیزی به زودی زود از سایت حذف بشه

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: ali_esf

MEYSAM_JAVAD

VIP PLUS
VIP PLUS
کاربر
2010-06-11
109
463
رشت-سنگر
دوستان بنده حرفمو پس میگیرم الان داشتم یه تاپیک سامسونگ رو میخوندم:توجه: یه تاپیک که بیشتر از 10 تا لینک داشت آخه من چه جوری چیزایی که میخوامو بردارم عزیز

Service Manual

D e b u g g e R
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-06-19
13,689
176,874
iRanTK.iR
در ضمن آقای اسماعیل زاده عزیز واسه شما گفتن این حرف آسونه چون همه فیل ها در اختیارتون هست ولی واسه مایی که مجبوریم 1 روز به خاطر 1 پست بمونیم واقعا سخته.در ضمن شما مدیر گرامی برای اینکه سایتتون دچار مشکل نشه یه سرور قویتر با یه حجم بالاتر خریداری کنید من واقعا از این کار سایت ناراحت شدم و امیدوارم یه چنین چیزی به زودی زود از سایت حذف بشه

دوستان بنده حرفمو پس میگیرم الان داشتم یه تاپیک سامسونگ رو میخوندم:توجه: یه تاپیک که بیشتر از 10 تا لینک داشت آخه من چه جوری چیزایی که میخوامو بردارم عزیز

سلام

در پست های قبلی در این مورد توضیح کامل داده شده ، در قوانین انجمن هم توضیحات کامل هستند .

کاربری دیگه در این مورد بحث نکنه ، فقط اگر سوالی در مورد تنظیمات داشتید میتونید بپرسید .

موفق باشید .

صلاح

کاربر
2009-06-29
10
41
کسی نیست به من بگه چرا نمیتونم وارد انجمن بشم با با من هم یک ستاره دارم ها پس چرا کاربریم غیر فعال شده:051:

Service Manual

D e b u g g e R
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-06-19
13,689
176,874
iRanTK.iR
کسی نیست به من بگه چرا نمیتونم وارد انجمن بشم با با من هم یک ستاره دارم ها پس چرا کاربریم غیر فعال شده:051:

سلام

دوست عزيز انجمن هايي بهتر از اينجا هم هستند ، اين حرف خودتونه که يکي از دوستانتون براي من Forward کرده بود ، اينجا که چيزي براي استفاده نداره ، به قول خودتون اينجا چسبيدن به فلزياب و تلويزيون ؟!

در ضمن شما نبايد اين سوالو اينجا مي پرسيديد اين تاپيک ربطي به سوال شما نداشت .

صلاح

کاربر
2009-06-29
10
41
با سلام درجواب شما باید بگم بنده چیزی برای استفاده در این سایت ننوشتم ولی چسبیدن به تلفزیون و فلزیاب اره گفتم خودم دو درخواست درمورد خودرو داشته ام ولی هیچ کس نه درخواستمو انجام داد ونه پاسخ خشک وخالی که اقا اگه دستمان رسید بله چشم میتونید برید در قسمت انجمن مربوطه ببینید واقعان درست نمیگم در ضمن این جا نوشتم چون تماس با شما ومدیران بسته هستش نمیدونم فقط برای من یا بقیه به هرحال واما نکته اخر بارها در این با ور بودم که رسیدن شما وبقیه مدیران ارشد به مقام بالایی در این سایت وبقیه سایتها که شما بابقیه از بیشترین لحاظ هم اخلاق وهم شکل ظاهری و دانش وسواد بالایی دارید ولی خیر شما فقط دانش وسوادتون بالاست وفقط در حرفه تون واردید چون شاگردی واموزش دیدید و در بقیه خصوصیات اخلاقی نه مثل من و بیشتر مردم زود از کوره درمیری صبر ندارید گذشت ندارید و عجولانه تصمیم میگیرید حالا هم اگه مانع ورودم به انجمن میشید مهم نیست امام علی گفته الفتنه اشدو من القتل فضولی از کشتن هم بد تر هستش شما باید اون کسی که نوشته امرا برای شما نقل کرد اخراج میکردید نه لغو تاید کاربریم بعد اون دوستم نیست بتده در پیغام خصوصی براش نوشتم نه ارسالات سایت موفق باشید

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: ali_esf

Service Manual

D e b u g g e R
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-06-19
13,689
176,874
iRanTK.iR
با سلام درجواب شما باید بگم بنده چیزی برای استفاده در این سایت ننوشتم ولی چسبیدن به تلفزیون و فلزیاب اره گفتم خودم دو درخواست درمورد خودرو داشته ام ولی هیچ کس نه درخواستمو انجام داد ونه پاسخ خشک وخالی که اقا اگه دستمان رسید بله چشم میتونید برید در قسمت انجمن مربوطه ببینید واقعان درست نمیگم در ضمن این جا نوشتم چون تماس با شما ومدیران بسته هستش نمیدونم فقط برای من یا بقیه به هرحال واما نکته اخر بارها در این با ور بودم که رسیدن شما وبقیه مدیران ارشد به مقام بالایی در این سایت وبقیه سایتها که شما بابقیه از بیشترین لحاظ هم اخلاق وهم شکل ظاهری و دانش وسواد بالایی دارید ولی خیر شما فقط دانش وسوادتون بالاست وفقط در حرفه تون واردید چون شاگردی واموزش دیدید و در بقیه خصوصیات اخلاقی نه مثل من و بیشتر مردم زود از کوره درمیری صبر ندارید گذشت ندارید و عجولانه تصمیم میگیرید حالا هم اگه مانع ورودم به انجمن میشید مهم نیست امام علی گفته الفتنه اشدو من القتل فضولی از کشتن هم بد تر هستش شما باید اون کسی که نوشته امرا برای شما نقل کرد اخراج میکردید نه لغو تاید کاربریم بعد اون دوستم نیست بتده در پیغام خصوصی براش نوشتم نه ارسالات سایت موفق باشید

سلام

در مورد پيغام خصوصي که پيغام خصوصي من بازه در مورد مديران ديگه اطلاعي ندارم ؟

در مورد فتنه هم خدمتتون عرض کنم که :

فتنه هميشه با رنج و سختي همراهه و يکي از بزرگترين سختي ها دوام يافتن فتنه هست ، در مورد فتنه اگر قرار به بحث باشه صحبت زياده و داخل اين سايت نه مجالش هست نه وقتش هست و نه به اين بخش مربوط ميشه ، اما در مورد فتنه گر شما کاملا در اشتباه هستيد چون خودتون دقيقا همون فتنه گر هستيد .

در مورد سوالاتتون هم بايد خدمتتون عرض کنم که براي خود من هم بارها پيش اومده که سوالي در انجمن بپرسم و جوابي دريافت نکنم ولي اين دليل نشده که به کاربران پيام بدم که اينجا به درد نميخوره و شما برو فلان سايت اونجا خوبه ، اينو هم براي شما گفتم هم براي کاربراي ديگه ، هزار ماشاالله گوگل همه جا هست هر کسي خواست جستجو ميکنه و سايت مورد نظرشو پيدا ميکنه ، در ضمن اگر جوابي که ميدادي با ملايمت و ... بود کاربريتو دوباره فعال ميکردم ولي ظاهرا ما يک چيزي بدهکار شديم .

بعد از من کسي در اين مورد پست نزنه ، آقاي صلاح شما هم اگر کاري داشتيد پيغام خصوصي بفرستيد .

موفق باشيد .

MEYSAM_JAVAD

VIP PLUS
VIP PLUS
کاربر
2010-06-11
109
463
رشت-سنگر
مدیران عزیز اینجا چه خبره شما رفتارتون واقعا دیکتاتورانست.قبول.شما با علم و با استعداد و با اطلاعات ولی این دلیل نمیشه واسه اعمال هر گونه فشار و یا تهدید برای کاربر ها که عزیز دل.شما انتظار داری هر کاری انجام میدی هیچ کس بهتون حرف نزه چون مدیر هستید.یا هرگونه قانونی که میزاری همه قبول کنند که این غیر منطقی هستش شما تو این سایت قانونایی دارید که هیچ سایتی تو دنیا نداره.این خیلی جالبه ولی درست نیست.بیایم به انتقاد ها گوش بدیم و بهترین راه رو انتخاب کنیم.امیدوارم با این حرفای گفته شده کاربری منو حذف نکنید

آخرین ویرایش:

MAHMOODI

موسس انجمن
پرسنل مدیریت
مدیرکل
2006-10-02
9,706
40,613
هرمزگان
www.irantk.ir
دوست خوبم اینطور نیست که شما فکر میکنید
موقع ثبت نام قوانین را کامل برای کاربران شرح داده ایم
و بعضی سخت گیری هایی که انجتم میشه به نفع همه کاربران هست
و همین سخت گیری های اقا رضا باعث شده انجمنی منظم داشته باشیم
هیچ وقت کاربری کسی بخاطر انتقاد حذف نمیشه دوست عزیز
حتما این دوستمون شیطونی هایی انجام داده کا کاربریش لغو شده(خودش بهتر میدونه)

کارانه

کاربر
2010-12-10
1
2
مشکل برایه استفاده از انجمن تعمیر ویدئو وی اچ اس

سلام من چند دقیقه هست ثبت نام کرده ام و حسابم را هم فعال کردم از طریق ایمیل. ولی باز هم محدودیت دارم برایه استفاده از انجمن تعمیر ویدئو وی اچ اس. ممنونم راهنمایی بفرمالیید.

بالا