آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

آموزش های لازم برای چگونگی استفاده از انجمن

m-j

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2009-04-15
838
2,831
با سلام به مدیران محترم سایت:
ضمن عذر خواهی از اینکه مجبور شدم مطلبم را اینجا بنویسم:
من وقتی به صفحه (کنترل پنل) میروم و هر گزینه ای را انتخاب می کنم با پیغام { شما اجازه دسترسی به این صفحه را ندارید} مواجه میشوم و مطلب دیگر اینکه بخش پیشنهادات و انتقادات برای من فقط قابل رویت است و نمی توانم موضوعی ارسال کنم به همین دلیل مجبور شدم مطلبم را اینجا بنویسم با تشکر....

MAHMOODI

موسس انجمن
پرسنل مدیریت
مدیرکل
2006-10-02
9,706
40,613
هرمزگان
www.irantk.ir
از بالای انجمن گزینه (تنظیمات کاربری) را انتخاب کنید و وارد کنترل پنل شخصی خود شوید و از منو های سمت راست (انتخاب / ویرایش اواتار) را انتخاب کنید و عکس خودتون را اپلود کنید

1zzz

کاربر
2009-03-04
8
22
بايد اعتراف كنم تنها سايتي كه در ايران و حتي خارج اينقدر محدوديت قايل مي شود شما هستيد من نمي دانم هدف شما از ايجاد سايت چه هست فقط مي توانم بگويم در دنياي امروز مشتري مداري و رضايت مشري است كه به كار رونق مي بخشد و مطمئنم خيلي ها مثل من فكر مي كنند و از سايت شما راضي نيستند امروز من هم با اولين دانلود پيام 10 دانلود استفاده شد را دريافت كردم و نمي دانم فردا بايد كجاي سيستمم را تغيير دهم تا مثلا يك فايل كوچك را دانلود كنم واقعا براي خودم متاسفم كه مجبورم اين وضع را ببينم و و هيچ برخوردي با اين سايتهاي كلاه بردار نشود چون قانون درستي نداريم

Service Manual

D e b u g g e R
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-06-19
13,689
176,867
iRanTK.iR
بايد اعتراف كنم تنها سايتي كه در ايران و حتي خارج اينقدر محدوديت قايل مي شود شما هستيد من نمي دانم هدف شما از ايجاد سايت چه هست فقط مي توانم بگويم در دنياي امروز مشتري مداري و رضايت مشري است كه به كار رونق مي بخشد و مطمئنم خيلي ها مثل من فكر مي كنند و از سايت شما راضي نيستند امروز من هم با اولين دانلود پيام 10 دانلود استفاده شد را دريافت كردم و نمي دانم فردا بايد كجاي سيستمم را تغيير دهم تا مثلا يك فايل كوچك را دانلود كنم واقعا براي خودم متاسفم كه مجبورم اين وضع را ببينم و و هيچ برخوردي با اين سايتهاي كلاه بردار نشود چون قانون درستي نداريم

سلام

برادر بزرگوار شما روزي ده فايل ميتوني دانلود کني داخل قوانين سايت هم نوشته شده ، قبل از اينکه مبلغ رو به حساب بريزي ميخواست قوانين انجمن رو بخوني :

http://www.irantk.ir/showthread.php?t=962

اين انجمن داراي محدوديت دانلود در 24 ساعت شبانه روز مي باشد . يعني شما در هر 24 ساعت تنها قادر به دانلود 10 فايل هستيد . اين محدوديت براي کاربران فعال روي 15 فايل تنظيم شده است .

اين محدوديت به چند دليل اعمال شده :

چون فايل هاي ضميمه سايت بسيار زياد است و تعداد کاربران آنلاين هم بالاست ، در صورتيکه تعداد زيادي شروع به دانلود فايل هاي انجمن نمايند فشار زيادي روي سرور اعمال خواهد شد و عملا استفاده از سايت ممکن نخواهد بود .

با اين روش جلوي برخي افراد سودجو که شروع به دانلود فايل هاي ضميمه و قرار دادن آن ها در انجمن هاي خود مي نمايند يا فايل ها را به صورت سي دي به فروش مي رسانند گرفته مي شود .

چنانچه دوستان به فايل هاي ضميمه انجمن احتياج داشتند مي توانند ضميمه هاي سايت را از فروشگاه انجمن خريداري نمايند .

ضمنا حواست جمع باشه ! چون حرف از کلاه برداري زدي ؟

چون ظاهرا کاربر جديدي هستي اينبار نديده مي گيرم ، در صورت تکرار کاربريتون رو حذف مي کنم .

موفق باشيد .

آخرین ویرایش توسط مدیر:

MAHMOODI

موسس انجمن
پرسنل مدیریت
مدیرکل
2006-10-02
9,706
40,613
هرمزگان
www.irantk.ir
دوست بزرگوار اگر راضی نیستید مبلغتون را برگشت میدهیم تنها کافیه شماره حسابتون را ارسال کنید!

DeDe

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
vip افتخاری
کاربر
2007-04-03
598
4,521
در تایید حرف adminعزیز باید گفت این اطلاعات اسون به دست نیومده که هر کی با ده هرار تومان صاحب عمری زحمت وبی خوابی دیگران بشه(محدودیت لازمه)

MEYSAM_JAVAD

VIP PLUS
VIP PLUS
کاربر
2010-06-11
109
463
رشت-سنگر
از مدیران سایت خواهش میکنم یه چنین محدودیت هایی رو از سایت حذف کنند.این واسه ما کسایی که فقط شبها وبعد کار امکان استفاده از سایت و داریم واقعا خیلی سخته.کاهی فقط فایلهای یه پست 5 یا 6 عدد هستن که با این تفاسیر ما فقط شبی 2 تا 3 پست رو میتونیم مطالعه کنیم که واسه کل سایت میشه 1 تا 2 سال.درضمن هیج جای دنیا یه چنین مسئله ای رو من ندیم خواهشن رسیدگی بشه مرسی از زحماتتون

صلاح

کاربر
2009-06-29
10
41
سلام به همه من هم مثل بقیه حدود یک ماه است که نمیتونم وارد انجمن شوم بنده مبلغ پانزده هزارتومان تیر ماه همین امسال واریز کرده ام چند باری است که به مدیر مربوطه پیام فرستادم ایشام میگن من این چهار ماه که شما را در سایت ندیدم من هم براشون نوشتم که همیشه کار بر فعالی بودم ومطالبی دانلود وارسال کرده ام با نام کاربری صلاح در جواب گفتتند رسیدگی به این موضوع چند روزی طول میکشه در ای پست اقای محمودی نوشتند برای حل مشکل برید قسمت اواتار من وقتی وارد میشم مینویسه صلاح شما دسترسی به این صفحه را ندارید در ضمن وقتی نام کاربری ورمز عبور خودم رو در ابتدای ورود به این سایت مینویسم به من خوشامد میشه ولی دسترسی برای مطالب نه ماندم که چکار کنم هر شب همین طوره

بالا