آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک تکشو

آموزش تعمير موبايل

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

moen7000

Banned
2008-05-28
589
1,379
www.irantk.info
سلام دوست عزیز فایلهای آموزش تعویض جوی استیک باچه برنامه ای بازمیشه

شما با استفاده از اين برنامه ميتوانيد تمام فايلها با پسوندهاي مختلف را تماشا واستفاده كنيد از جمله اموزش تعويض جوي استيك

اينم لينك دانلود برنامه

http://www.4shared.com/file/56842573/1993509b/klmcodec340.html

hashemagha

کاربر
2007-07-06
12
80
آقا معین سلام
از زحماتی که میکشید متشکرم.
لطفا اگر امکان دارد لینک دانلود کتاب پرتقال را برای من بگزارید.
ممنون

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,826
ایران
دوست عزیز کتاب پرتغال قبلا در سایت بود اما بنده حذفش کردم . چون این کتاب دارای حق کپی رایت است و برای مطالعه میتوانید آن را خریداری کنید.

رعایت حق کپی رایت مطمئنا به آینده کشورمان در پیشرفت هم کمک شایانی خواهد کرد.

با تشکر

moen7000

Banned
2008-05-28
589
1,379
www.irantk.info
آموزش طریقه ولتاژگیری جهت تعمیر بردهای موبایل

مسله ای رو که می خوام توضیح بدم شاید خیلی پیش پا افتاده باشه ولی من دیدم که اکثر تعمیر کاران این تست ولتاژ رو نمی تونن انجام بدن لذا مطالبی در این ضمینه رو ذکر می کنم:

برای تعمیرات سخت افزاری و قبل از تعویض قطعاتی مثل آی سی های رگولاتور و آی سی های لایت و حتی آی سی های شارژ و تغذیه نیاز هست که ولتاژ گیری انجام شود .

برای اینکار به یک آوومتر ( a.v.o ) یا همون دستگاه اندازه گیری آمپر ( جریان ) ولت ( ولتاژ ) و اهم ( مقاومت ) نیاز هست که روی کمیت ولت قرار داده
و در صورتی که ولتاژهای زیر 2 ولت رو اندازه گیری می کنیم روی رنج 2 و بالاتر از این مقدار روی 20 قرار می دهیم ( برای اوتورنج ها هم که نیاز به انتخاب رنج نخواهیم داشت ).

سیم مشکی ولتمتر رو به منفی ( پایه کانکتور منفی باطری - اکثر شیلدهای فلزی و شاسی گوشی که معمولا در نوکیا برنگ طلائی میباشد و در سرتاسر برد مشهو د
است که مس آبکاری شده تشکیل شده ) وصل می کنیم و برای راحتی کار و تسلط کامل میتوان این پروب ولتمتر رو با گیره سوسماری به منفی متصل کرد.

سیم قرمز ولتمتر رو به نقطه مورد نظر که مطمئنن خروجی یک آی سی خواهد بود وصل می کنیم و عدد دیده شده بر روی ولتمتر مقدار ولتاژ این نقطه رو نشان خواهد داد .

بعلت اینکه دسترسی به خود پایه آی سی های bga امکان پذیر نیست این خروجی حتما به قطعاتی مثل خازن یا مقاومت یا سلف متصل می باشد و ولتاژ گیری باید از سر این قطعات انجام گیرد.

نکته بعدی اینکه خروجی بعضی از آی سی ها مثل رگولاتور بلوتوث و .. همیشه دارای ولتاژ نمی باشد و در صورت فعال شدن فقط می توان این ولتاژ رو اندازه گیری نمو د.

پیوست‌ها

• 99.3 کیلوبایت بازدیدها: 503

tatu_love

کاربر
2008-11-02
31
144
russian
سلام به همه دوستان
ميخوام rap3g رو شابلون بزنم
لطفا در مورد حرارت و نحوه شابلون زدن كمكم كنيد

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: mehran139

mehran139

کاربر
2009-08-31
19
27
لینگ ارور میـــــــــــــــــــــده لطفا راهنمایی کنین

mehran139

کاربر
2009-08-31
19
27
با سلام
ضمن خسته نباشین واقعا دستون درد نکنه ولی یه سوالی داشتم واینه که هر پسوردی یوزر نیم هم میخوات ...........؟؟؟؟؟؟؟؟ با تشکــــــــر از زحمات شما

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا