آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک Amiric تکشو

پرسش و پاسخ بخش {مدارات الكترونيك}

**arash

کاربر
2013-04-09
37
144
مهندس دستت طلا
قراربود که کاملشو برام بزارین که ؟؟
حالا .باشه مشکلی نیست اگه فکر میکنید زیاد کار میبره و هزینه داره عیبی نداره لطفا چند میشه که واسم کاملش کنید . و فقط طرح را میخوام . نمی خوام برام درست کنید
و درسته این چیزهایی که گفتین درسته . برای جرثقیل میخوام که خودم گفته بودم برای چی میخوام
و این توضیحات که برای کانال هم دادین کاملا درسته .
پس من منتظرم

CINAPA

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-07-25
826
2,478
مهندس دستت طلا
قراربود که کاملشو برام بزارین که ؟؟
حالا .باشه مشکلی نیست اگه فکر میکنید زیاد کار میبره و هزینه داره عیبی نداره لطفا چند میشه که واسم کاملش کنید . و فقط طرح را میخوام . نمی خوام برام درست کنید
و درسته این چیزهایی که گفتین درسته . برای جرثقیل میخوام که خودم گفته بودم برای چی میخوام
و این توضیحات که برای کانال هم دادین کاملا درسته .
پس من منتظرم

سلام دوست
چشم . هر چه سریعتر طرحشو برات اماده میکنم .فقط پیام خصوصی بده در این مورد

CINAPA

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-07-25
826
2,478
:jump::jump:
مهندس اینو فقط زود میخوام ببین میتونین تو اون هفته یک شنبه بهم برسونین
دستت درد نکنه
""32666_21""""Fahmidam""$ir@an
سلام دوست
تقریبا داره تموم میشه جمعه احتمالا بهتون میدم .فقط یه چیزی و اون این که اگه مشکلی براتون نداره این طرحتون را هم همین جا تو انجمن بزارم که همه دوستان هم اگه تو این قسمت مشکل داشتن بتونن استفاده کنن . در هر صورت کارشما که دیگه حل میشه .البته اگه مشکلی نداره .

**arash

کاربر
2013-04-09
37
144
""32666_21""""Fahmidam""$ir@an
سلام دوست
تقریبا داره تموم میشه جمعه احتمالا بهتون میدم .فقط یه چیزی و اون این که اگه مشکلی براتون نداره این طرحتون را هم همین جا تو انجمن بزارم که همه دوستان هم اگه تو این قسمت مشکل داشتن بتونن استفاده کنن . در هر صورت کارشما که دیگه حل میشه .البته اگه مشکلی نداره .
::smiley_on_tredmi::::smiley_on_tredmi::::smiley_on_tredmi::
دستت درد نکنه مهندس خوبه همون جمعه خیلی عالیه . ولی اگه میخواهید که مدارشو تو انجمن بزارید که دیگه من هزینه نکنم .
نه با با شوخی کردم قربونت اینو برام راش بنداز که اعصاب منو خورد کرده و ارزشی نداره بعد هر کاری دلت خواست بکن . مشکلی نداره . پس تا جمعه منتظرم

**arash

کاربر
2013-04-09
37
144
:jump:::smiley_on_tredmi:::jump:::smiley_on_tredmi::
سلامی اقای CINAPA
اقا دستتون درد نکنه خیلی جالب بود برای من که جالب بود واقعا طراحی خوب و قشنگی کردین .البته فکر نمی کردم اینقدر ساده باشه . ولی خوب از قدیم گفتن معما چون حل شود اسان گردد . مدار تون بدستم رسید و دلم نیومد اینجا ازتون تشکر نکنم . کارم را راه انداختین خدا کارتونو راه بندازه . حالا اگه خواستی مداری که برام طراحی کردی
بزاری تو این انجمن .اقا بزارین مشکلی نیست

CINAPA

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-07-25
826
2,478
:jump:::smiley_on_tredmi:::jump:::smiley_on_tredmi::
سلامی اقای CINAPA
اقا دستتون درد نکنه خیلی جالب بود برای من که جالب بود واقعا طراحی خوب و قشنگی کردین .البته فکر نمی کردم اینقدر ساده باشه . ولی خوب از قدیم گفتن معما چون حل شود اسان گردد . مدار تون بدستم رسید و دلم نیومد اینجا ازتون تشکر نکنم . کارم را راه انداختین خدا کارتونو راه بندازه . حالا اگه خواستی مداری که برام طراحی کردی
بزاری تو این انجمن .اقا بزارین مشکلی نیست

:210:
مدار گیرنده و فرستنده .
-----------------------------------------------------------------
سلام رفیق
خواهش میکنم . قابلی نداشت . باشه همبن جا میزارمش تا اگه دوستان این مدار را نیاز داشتن استفاده کنن
این سیستم دارای یک فرستنده هست که با ای سی mc145026 استفاده شده و در گیرندش . از سه تا ای سی mc145027 استفاده شده که می تونین از این سیستم جهت کنترل کردن لحظه ای مثلا شش تا کنتاکتور و یا شش تا چراغ یا موتور به طور هم زمان استفاده کنید البته این مدار ارتباط فرستنده با گیرنده توسط یک سیم انجام میگیرد و شما برای این که به صورت بی سیمی یا کنترل از راه دور باید ماژول فرستنده و گیرنده به آن اضافه کنید . فایل مدار در نرم افزار پروتوس قرار دارد وشامل یک عکس نیز هست . لینک دانلود فایل در زیر قرار دارد.

پیوست‌ها

**arash

کاربر
2013-04-09
37
144
::bounce::
سلام جناب cinapa
یه سوال داشتم من این مدار را درست کردم وخوب هم جواب داد . فقط میخوام بدونم ایا میشه تعداد وردوی و خروجی هاشو زیاد کنم مثلا الان 6 تا میتونه کنترل کنه اگه بخوام تا 10 تا اونم همزمان همچین چیزیز امکان داره . یا لااقل 8 تا . ولی همزمان

CINAPA

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-07-25
826
2,478
::bounce::
سلام جناب cinapa
یه سوال داشتم من این مدار را درست کردم وخوب هم جواب داد . فقط میخوام بدونم ایا میشه تعداد وردوی و خروجی هاشو زیاد کنم مثلا الان 6 تا میتونه کنترل کنه اگه بخوام تا 10 تا اونم همزمان همچین چیزیز امکان داره . یا لااقل 8 تا . ولی همزمان
$ir@an
سلام
بله میشه . فقط چند تا قطعه اضافه میشه منظورم اینه که تو فرستنده فقط چهار تا دیود IN4148 اضافه میشه و تو گیرنده دوتا 4081 که گیت های AND هستن و دوتا هم MC145027 .

**arash

کاربر
2013-04-09
37
144
$ir@an
سلام
بله میشه . فقط چند تا قطعه اضافه میشه منظورم اینه که تو فرستنده فقط چهار تا دیود IN4148 اضافه میشه و تو گیرنده دوتا 4081 که گیت های AND هستن و دوتا هم MC145027 .
::smiley_on_tredmi::
سلام مهندس
اولا من نتونستم بفهمم که تو فرستنده دیود ها را که کفته بودین باید کجا بزارم تا د و تا کانل دیگه بهش اضافه بشه و دوم هم یه مشکل کلی تو مدار هست . من اینا بستم ولی چطوری باید تو خروجبی بهش رله اضافه کنم من رله گذاشتم ولی انگار بعضی موقع مشکل داره میشه مداری که هم برای فرستنده باشه و هم برای رله ها برام بزاری خدا خیرت بده . دیونه شدم

بالا