آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

پرسش و پاسخ بخش {مدارات الكترونيك}

gadraj

معاون مدیر کل
معاونت انجمن
2007-05-09
5,023
106,558
با تشکر از شما استاد عزیز
استاد در نرم افزار sprin layout نماد ای سی 2005 دز کدام قسمت قرار داره من هرچی گشتم پیدا نکردم.
لطفا راهنمایی کنید
سلام :
متاسفانه به انصورت حضور ذهني ندارم { معمولا در حد تست با اين نرم افزار كار كرد ه ام } در صورت دسترسي و اخذ نتيجه در خدمت خواهم بود .
براي تهيه pcb 2005 از ديتاشيت ان استفاده كنيد چنانكه توصيه سازنده را رعايت كنيد ديستورشن كم و بازده بالاتر خواهد بود واين به دليل رعايت جايگذاري قطعات و فاصله بين خطوط رعايت شده ميباشد .
موفق باشيد .

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: meysamm

~H03in~

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2010-08-20
899
7,085
با عرض سلام.
کدوم قسمت تلفن وباید دست زد تا به کسی زنگ میزنیم شمارمون رو تلفنش نیفته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
دست علی یارت.

gadraj

معاون مدیر کل
معاونت انجمن
2007-05-09
5,023
106,558
با عرض سلام.
کدوم قسمت تلفن وباید دست زد تا به کسی زنگ میزنیم شمارمون رو تلفنش نیفته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
دست علی یارت.
سلام :
با دستكاري تلفن تان نميتونيد از افتادن شماره تون در تلفن مخاطب جلوگيري كنيد .{ با اين روش ها امكان پذير نيست }.
موفق باشيد .

~H03in~

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2010-08-20
899
7,085
با سلام و ادب
میشه در مورد ای سی بر چسبی(قیری) تلفنهای چینی توضیح بدین؟ایا راهی برا زنده کردن دوباره این ای سی ها وجود داره؟؟؟؟؟(مثل شوک دادن)
دست مولا به همراهت.

gadraj

معاون مدیر کل
معاونت انجمن
2007-05-09
5,023
106,558
با سلام و ادب
میشه در مورد ای سی بر چسبی(قیری) تلفنهای چینی توضیح بدین؟ایا راهی برا زنده کردن دوباره این ای سی ها وجود داره؟؟؟؟؟(مثل شوک دادن)
دست مولا به همراهت.
با سلام :
متاسفانه راهي نيست {بنده كه نميدونم } و متاسفانه ارزش كار كردن روي اين چيپ ها ندارد . توليد اين چيپ ها مقطعي و سفارشي شركتهاي توليدي {يك بار مصرفي} ميباشد و بعد از انقضاي مدت ديگه توليد نميشوند حال شما با وقت گذاشتن روي يك مدل و كسب اطلاع ديگه گيرتون نمياد و بايد سراغ چيپ ديگري باشيد .
موفق باشيد .

starsat190

کاربر
2007-08-16
6
7
با سلام
میخواستم بدونم میشه از صفحه lcd یک موبایل به جای یک تلوزیون یا ورودی av استفاده کرد؟
یعنی مداری باشه که بشه یه ورودی بهش داد و در ال سی دی نشان داد
پیشاپیش از جواب و راهنماییتون ممنونم

~H03in~

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2010-08-20
899
7,085
با عرض سلام وخسته نباشيد
يک سانترال 1232 پاناسونیک براي تعمير اوردند که اصلا روشن نميشد بازش کردم و با گرفتن ولتاژ متوجه شدم که به ورودي ترانس ايزوله ولتاژ نميرسد قبل از ترانس يک قطعه 5 پايه (شبیه رگولاتور 4 پایه نزدیک به هم 1 پایه با فاصله از 4 پایه)که با ic 1 نمايش داده شده به شماره1M0880 که روي هيت سينگ بسته شده است لطفا نحوه تست کردن اين قطعه و مشابه ان را براي من پيدا کنيد است.(فیوز و ولتاژ 220 ولت ورودی درست است)
دست علی یارتان.

gadraj

معاون مدیر کل
معاونت انجمن
2007-05-09
5,023
106,558
با عرض سلام وخسته نباشيد
يک سانترال 1232 پاناسونیک براي تعمير اوردند که اصلا روشن نميشد بازش کردم و با گرفتن ولتاژ متوجه شدم که به ورودي ترانس ايزوله ولتاژ نميرسد قبل از ترانس يک قطعه 5 پايه (شبیه رگولاتور 4 پایه نزدیک به هم 1 پایه با فاصله از 4 پایه)که با ic 1 نمايش داده شده به شماره1M0880 که روي هيت سينگ بسته شده است لطفا نحوه تست کردن اين قطعه و مشابه ان را براي من پيدا کنيد است.(فیوز و ولتاژ 220 ولت ورودی درست است)
دست علی یارتان.

سلام :
دوست عزيز اين مشكل خودرا در چند بخش و تاپيك
پست زديد براي اخرين بار براتون اينجا پاسخ ميزارم ولي اگر تكرار بشه اعمال قانون سايت خواهيد شد .
قطعه مورد نظر شما يك رگولاتور و درايور ولتاژ ورودي پاورساپلاي ميباشد كه
متاسفانه معادل دقيقي ندارد ولي اگر مهارت لازم و كافي را داشته باشيد كل نقشه پاور ساپلاي سانترال {احتمالا تغييرات جزيي بخاطر ورژن و مدل } رابراتون به همراه ديتا شيت رگولاتور فوق ميزارم اميدوارم براتون مفيد واقع شود .
مارك كامل قطعه فوق بستگي به شركت هاي توليدي با حروف
ka , sa.hic شروع ميشود .
اينهم ديتا شيت و نقشه كامل پاور دانلود كنيد
.
بقيه پست هايتون در تاپيك ها حذف ميشوند
.
موفق باشيد
.

پیوست‌ها

• 8.9 کیلوبایت بازدیدها: 149
  • 47.1 کیلوبایت بازدیدها: 40
بالا