آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: علت ارور e6 در یخچال الکترو استیل مدل es27

makdi

کاربر
2013-02-05
5
7
(مدل :یخچال فریزر دو درب الکترو استیل مدل es27) سلام خدمت تمامی تعمیر کاران عزیز چند بار error e6روی نمایشگر یخچال(نه فریزر ) داده بعد از کشیدن پریز خوب میشد ولی الان دیگه بخش یخچالش کار نمیکنه وفریزرش هم از دمای 1 درجه کمتر نمیره یکسره هم کار میکنه مشکلش از چی هست ممنون اگه راهمایی کنید

آخرین ویرایش:

abbas136824

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2013-09-03
642
5,522
(مدل :یخچال فریزر دو درب الکترو استیل مدل es27) سلام خدمت تمامی تعمیر کاران عزیز چند بار error e6روی نمایشگر یخچال(نه فریزر ) داده بعد از کشیدن پریز خوب میشد ولی الان دیگه بخش یخچالش کار نمیکنه وفریزرش هم از دمای 1 درجه کمتر نمیره یکسره هم کار میکنه مشکلش از چی هست ممنون اگه راهمایی کنید

سلام دوست عزیز
بامولتی مترجریانشو اندازه بگیر ببین جقدره نتیجه رو اعلام کن.

m_m_e_a_r

کاربر
2014-04-03
17
25

سلام ارور e6 میشه سرمای یخچال کم است چند دلیل وجود داه که این ارور رو میزنه
اولی اینکه برق منزلت ضعیف شده باشه چون الکترواستیل با برق 220 الی 240 کار میکنه
دومی اینکه دیفراست ناقص زده باشه این ارور رو میزنه چون دیفراست ناقص باعث میشه یخچال بره رو موتور برفک پر کنه
سومی اینکه با اهم متر سنسور رو تست کن ببین سنسور مود داره یا نه اهم متر رو روی 20 کیلو بزار مشکلی داشتی بهم بگو من نماینده الکترواستیل هستم

makdi

کاربر
2013-02-05
5
7
سلام ارور e6 میشه سرمای یخچال کم است چند دلیل وجود داه که این ارور رو میزنه
اولی اینکه برق منزلت ضعیف شده باشه چون الکترواستیل با برق 220 الی 240 کار میکنه
دومی اینکه دیفراست ناقص زده باشه این ارور رو میزنه چون دیفراست ناقص باعث میشه یخچال بره رو موتور برفک پر کنه
سومی اینکه با اهم متر سنسور رو تست کن ببین سنسور مود داره یا نه اهم متر رو روی 20 کیلو بزار مشکلی داشتی بهم بگو من نماینده الکترواستیل هستم
ممنون از راهنماییتون مشکل برطرف شد
مشکلش یخ زدگیه کانال داخل فریزر بود که جلوی رفت آمد هوای خنک رو میگرفت و فن داخلی سرمارو از رادیات داخلی خوب هدایت نمیکرد
یه سوال دیگه هم دارم اینکه خود یخچال هم فن داره یا فقط فریزر فن داره؟و بعد اینکه یخچال حدود 1 سالو نیم یکسره کار میکرده واصلا از برق کشیده نشده برای پاک کردن فریزر احتمال داره وجود این برفک خرابی دیفراست باشه؟

آخرین ویرایش:

m_m_e_a_r

کاربر
2014-04-03
17
25
ممنون از راهنماییتون مشکل برطرف شد
مشکلش یخ زدگیه کانال داخل فریزر بود که جلوی رفت آمد هوای خنک رو میگرفت و فن داخلی سرمارو از رادیات داخلی خوب هدایت نمیکرد
یه سوال دیگه هم دارم اینکه خود یخچال هم فن داره یا فقط فریزر فن داره؟و بعد اینکه یخچال حدود 1 سالو نیم یکسره کار میکرده واصلا از برق کشیده نشده برای پاک کردن فریزر احتمال داره وجود این برفک خرابی دیفراست باشه؟

ببین دوست عزیز فقط فریزر فن داره یعنی سرما از فریزر به یخچال منتقل میشه المنتش اصلا نمیسوزه بهت که گفتم حتما دیفراست ناقص زده یا برقت ضعیف بود که برفک پر کرده بود یخچالت نفراست هستش نیاز به تمیز کاری نداره اصلا نگران نباش هر سوالی داشتی بپرس در خدمت هستم

makdi

کاربر
2013-02-05
5
7
ببین دوست عزیز فقط فریزر فن داره یعنی سرما از فریزر به یخچال منتقل میشه المنتش اصلا نمیسوزه بهت که گفتم حتما دیفراست ناقص زده یا برقت ضعیف بود که برفک پر کرده بود یخچالت نفراست هستش نیاز به تمیز کاری نداره اصلا نگران نباش هر سوالی داشتی بپرس در خدمت هستم
با توجه به راهنمایی شما احتمال 90% فکر کنم برق باشه چون حدود 2 ماهه که ولتاژ برقمون بین 180 تا 200 هستش گاهی زیر 180 هم میره که محافظ برق رو قطع میکنه بازم ممنون از راهنماییتون
من به نمایندگی زنگ زدم بهم گفت گاز یخچالت مورد داره:biggrins:باید بیاریش همینجا!!!!

m_m_e_a_r

کاربر
2014-04-03
17
25
با توجه به راهنمایی شما احتمال 90% فکر کنم برق باشه چون حدود 2 ماهه که ولتاژ برقمون بین 180 تا 200 هستش گاهی زیر 180 هم میره که محافظ برق رو قطع میکنه بازم ممنون از راهنماییتون
من به نمایندگی زنگ زدم بهم گفت گاز یخچالت مورد داره:biggrins:باید بیاریش همینجا!!!!

ببین دوست عزیز یخچالت با برق 220 کار میکنه تو دفترچه هم نوشته تو تابستون فقط این مشکلات وجود داره بازم نمیدونم ولی فکر نکنم از گازش باشه ببر تعمیر گاه بزار گازش رو خالی کنن دوباره گاز بزنن ببین همچین مشکلی دوباره پیدا میکنی یا نه زاستی یخچالت گازش r 600 هستش یا r134

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: helenjoon

helenjoon

کاربر
2014-08-11
4
0
درود،مدل es27هیچوقت درست کارنکرده و نماینده مجاز هم هیچی نمیدونه،یه روز میشوره یه روز ۲۴ساعت از برق میکشه،یه تعمیرکار دیگه آوردم تستید گفت همه چی سالمه اما دیفراست اتوماتیکش درست انجام نمیشه،نماینده مجاز ۵ماهه قول داده برد جدید بگیره اما نگرفت تا گارانتی تموم شد،لطفا راهنمایی فرمایید،شهرستان فقط یک نماینده داره اونم ....
مشکل همون ارور ۶هست،دستی هم دیفراست میکنم باز پابرجاست،

آخرین ویرایش:

m_m_e_a_r

کاربر
2014-04-03
17
25
درود،مدل es27هیچوقت درست کارنکرده و نماینده مجاز هم هیچی نمیدونه،یه روز میشوره یه روز ۲۴ساعت از برق میکشه،یه تعمیرکار دیگه آوردم تستید گفت همه چی سالمه اما دیفراست اتوماتیکش درست انجام نمیشه،نماینده مجاز ۵ماهه قول داده برد جدید بگیره اما نگرفت تا گارانتی تموم شد،لطفا راهنمایی فرمایید،شهرستان فقط یک نماینده داره اونم ....
مشکل همون ارور ۶هست،دستی هم دیفراست میکنم باز پابرجاست،

مشکل دستگاه چی هستش و از کدام شهر هستید تا بتونم راهنماییت کنم

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: helenjoon

helenjoon

کاربر
2014-08-11
4
0
مشکل دستگاه چی هستش و از کدام شهر هستید تا بتونم راهنماییت کنم

سلام
دما ی هر دو بخش بالای صفره،دما ثابت نمیشه،مثلا گاهی میره منفی ۲بعدش ارور ۶،دما روی منفی 18ست شده اما هرگز نمیرسه،گاهی روی کمتر از 1۸ خودبخود ثابت میشه،بعدش ارور 6
امروز سرویسکار گفت سنسور روی رادیاتور مناسب نیست و تعویضش کرد،مطمینم عدد۷۲روش نوشته بود اما سنسور جدید رو نمیدونم،یه تعمیرکار دیگه تست کرد گفت سنسور سالمه اما ایشون میگن نامناسبه
بیخیال ضمانت و گراانتی ام اما خداییش از روز اول دردسر شد برامون.
ولتاژ هم ۲۲۷ غالبا،دمای محیط ۳۵
کردستان کامیاران

آخرین ویرایش:
بالا