آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: زیاد شدن خروجی منبع تغذیه

شهریآر

کاربر
2019-09-09
53
268
39
کرج
سلام
استاد محترم . قرار نیست از این سایت من مدرک الکترونیک بگیرم . مدرک من اصلا ربطی به الکترونیک نداره . فقط الکترونیک را دوست دارم . و عاشق الکترونیک هستم .
مشکلی دارم که درباره تغذیه است . اگر افرادی مثل من مشکلی داشته باشند و من جای اساتید بودم با تجربه فراوان . در 10 پست اول مشکل را حل میکردم . در شروع کار من با اطلاعات کم در اولین پست عکس دو طرف تغذیه را گذاشتم . ( شما که در باره ولتاژ گیری و اهم گیری در باره من میدونستین که هیچ اطلاعی ندارم تو پست تعمیر دستگاه جوش ) از همون پست اول طریقه ولتاژ گیری را از روی شکل مشخص میکردین . و اشتباه من در ولتاژ گیری پایه 3 آی سی بود که اون هم بعد از چندین پست بود . یکی از دلایلی که به جواب نمیرسیم . سوالات شماست که در هر پست چند تست را با هم میگید بعد از اینکه من جواب میدم . معلوم نمیشه مال کدوم یکی از سوالات شماست . بازم درخواست میکنم یکی یکی جلو بریم .
استاد محترم اگه موجب زنده نماندن شما میشم منو ببخشید و دیگه هرموقع سوالی درسایت دیدین که با نام arstan است نگاه هم نکنید تا عمر شما زیاد بشه و برای افرادی که متخصص الکترونیک هستند و مشکلی دارند کمک کنید . سپاس فراوان

واقعا خجالت آور و شرم اور هست
خجالت نزد شما شرمنده شد

بالا