آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

همكاري در ساخت دستگاه تعويض چيپ BGA بصورت دست ساز

emanbatyaneh

کاربر vip
vip
کاربر
2014-06-27
243
304
کرمانشاه
با درود خدمت شما عزیزان و اساتید و میدیران و اعضای ارجمند و زحمت کش irantk

امروز جمعه تو خونه بیکار بودم یه پری هیتر ساختم ببینید خوبه نظرتون چیه البته یکمی کاراش مونده قسمت فیکسچر باید کاملتر بشه که از راهنمایی های شما استفاده میکنم شاد زی مهر افزون پاینده irantk
Photo0152.jpg

Photo0151.jpg
Photo0150.jpg

veisian63

کاربر vip
کاربر
2014-02-25
104
280
با درود خدمت شما عزیزان و اساتید و میدیران و اعضای ارجمند و زحمت کش irantk

امروز جمعه تو خونه بیکار بودم یه پری هیتر ساختم ببینید خوبه نظرتون چیه البته یکمی کاراش مونده قسمت فیکسچر باید کاملتر بشه که از راهنمایی های شما استفاده میکنم شاد زی مهر افزون پاینده irantk
مشاهده فایل‌پیوست 109268

مشاهده فایل‌پیوست 109269
مشاهده فایل‌پیوست 109271
سلام ، قسمت پایه نگهدارنده را از کجا تهیه کردی ، آلومینیوم هستش ، آلومینیوم سازان دارند؟

abbas006

کاربر vip
کاربر
2013-07-13
109
289
سلام
از اول تا اخر تایپیک رو خوندم و دنبال کردم
انشالله سر فرصت کردم یه سری مطالب رو اینجا میزارم که بع کارتون بیاد و بیشتر حساب کار دستتون بیاد

این پست رو واسه این میزارم که یادم باشه بیام تایپیک رو پیدا کنم و مطالبو قرار بدم

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

abbas006

کاربر vip
کاربر
2013-07-13
109
289
نکته اول اینکه دوستانی که میخوان از المنت های رشته ای ( که چند نمونه تو تایپیک دیدم دوستان ساخته بودن ) استفاده کنن حتما دقت کنن که فاصله بین المنت ها از همدیگه بیشتر از 2 تا 3 بند انگشت چون اگه بیشتر بشه گرما یه جای برد بیشتر میشه یه جا کمتر و همینخودش میتونه باعث آسیب دیدن برد بشه
سعی کنید حتی الامکان یه لایه فلزی در فاصله یکم بالاتر از المنت ها بزارید که اون لایه فلزی گرم بشه و گرما از طریق اون لایه به برد برسه ( اون لایه مثل صافی گرمایی گه زیر دیگ میزارن عمل میکنه و باعث یکنواخت شدن گرما میشه )

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

بالا