آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مادربرد فاکس کان به صورت رندوم تصویر می دهد

h.asadi987

کاربر
2013-01-27
159
645
خراسان رضوی
با سلام مادربرد فاکس کان به صورت رندم تصویر می دهد
یکبار روشن می شود سالم بوق هم میزند تصویر هم می دهد و وقتی هم که کلیاد پاور را میزنم خاموش می شود ولی باز دوباره که ریست میکنم دیگه نه تصویر داره و نه بوث میزنه با کلید پاور هم خاموش نمیشه شاید باز با چند بار روشن خاموش کردن باز درست بشه
ولتاژهای روی مادربرد رو هم تست کردم هم روی پین پاور 3.3 و هم روی اسلات رم و هم vcore 1.4v رو داره
لطفا راهنمایی کنید
با تشکر

jaxtor

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2008-06-29
1,664
18,383
با سلام مادربرد فاکس کان به صورت رندم تصویر می دهد
یکبار روشن می شود سالم بوق هم میزند تصویر هم می دهد و وقتی هم که کلیاد پاور را میزنم خاموش می شود ولی باز دوباره که ریست میکنم دیگه نه تصویر داره و نه بوث میزنه با کلید پاور هم خاموش نمیشه شاید باز با چند بار روشن خاموش کردن باز درست بشه
ولتاژهای روی مادربرد رو هم تست کردم هم روی پین پاور 3.3 و هم روی اسلات رم و هم vcore 1.4v رو داره
لطفا راهنمایی کنید
با تشکر

دوست عزیز ضمن انجام راهنمایی های دوستان بایوس را نیز پروگرام کنید وخازنهای اطراف چیپ شمالی را نیز تست کنید

با تشکر

Zirnevis

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2007-08-21
523
3,679
شیراز
سلام دوست عزیز همونطوری که دوستان گفتند ممکن هست از لحیم سردی چیپ شمالی یا جنوبی باشه شما پل شمالی رو با کف دست بفشارید و در همین حین مادربرد رو روشن کنید و تست و ریست کنید به این صورت متوجه میشید که ایراد از چیپ شمالی هست یا خیر .

memami

کاربر
2013-06-26
49
91
احتمال جواب دادن با آبدیت بایوس بیشتر است چون سیستم را بصورت نسبتا گرم تست میکنید ودر حالت گرم تا حدودی به دلیل انبساط مادر بورد مشکل موقتا بر طرف می شود

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Yek.Doost

milad_tm

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2009-08-10
362
12,650
گيلان-رشت
با سلام خدمت دوستان عزيز:
تجربه نشان داده است در اكثر اوقاتي كه مادربرد ها به صورت راندوم روشن مي شوند مشكل از چيپ شمالي و يا جنوبي مي باشد كه يا با تعويض و يا ريبال كردن امكان حل مشكل، زياد مي باشد ولي در بعضي از مواقع مشكلاتي از قبيل باد كردن خازن ها يا مشكل دار بودن آنها و مشكل در پاور سيستم و يا بايوس مادربرد مي باشد كه اين ها هم بايد مرحله به مرحله(فلوچارت تعمير مادربرد) تست گرفته شود.

بالا