آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

خرابی مادربرد H110m-s2pv

t.taha

کاربر vip
vip
کاربر
2020-02-23
35
8
37
با عرض سلام خدمت همکاران عزیز
تعداد 4 دستگاه مادربرد گیگا H110m-s2pv دستم رسیده که همگی آکبند هستند و گارانتی تمام شده
ومادربرد ها همگی با اتصال برق 12 پین و استارت آن ها برای چند لحظه روشن شده و در دیباگر ff نشان می دهد و سپس ریست می شود
در این پروسه برق cpu متصل نیست و رم روی مادربرد قرار ندارد.
در فاصله روشن شدن مادربرد I/O دوم با شماره IT8892E به سرعت داغ می کند.
نکته عجیب اینکه هر چهار مادربرد همین شرایط را دارند.
همکاران لطفا در صورت امکان برای حل این مشکل راهنمایی بفرمائید.

t.taha

کاربر vip
vip
کاربر
2020-02-23
35
8
37
مشتری همراه این مادربرد ها فقط یک عدد cpu آورده بود و بعد از کلی کلنجار رفتن به خود CPU شک کردم و با تهیه cpu جدید و استفاده از آن مشکل رفع شد.

9913782049

کاربر
2023-11-21
1
0
تهران
با عرض سلام خدمت همکاران عزیز
تعداد 4 دستگاه مادربرد گیگا H110m-s2pv دستم رسیده که همگی آکبند هستند و گارانتی تمام شده
ومادربرد ها همگی با اتصال برق 12 پین و استارت آن ها برای چند لحظه روشن شده و در دیباگر ff نشان می دهد و سپس ریست می شود
در این پروسه برق cpu متصل نیست و رم روی مادربرد قرار ندارد.
در فاصله روشن شدن مادربرد I/O دوم با شماره IT8892E به سرعت داغ می کند.
نکته عجیب اینکه هر چهار مادربرد همین شرایط را دارند.
همکاران لطفا در صورت امکان برای حل این مشکل راهنمایی بفرمائید.
سلام ،
ببخشید می دونم نسبت به تاپیک بی ربطه.
بنده دقیقا همین مدل مادربرد رو دارم و هنگام تغییر دادن بایوس سیستم کرش کرد و الان داخل لوپ ریستارت گیر کرده ، به بایوس دسترسی ندارم و قبل نمایش دادن لوگو بایوس سیستم ریست می شه، از روش های معمول مثل باتری و چامپر هم استفاده کردم اما جوابی نگرفتم حتی از روش اتصال کوتاه پین یک به شیش m bios هم استفاده کردم که فقط باعث شد دیگه ریستارت نشه اما چیزی تو صفحه نمایش داده نمی شه (هم با کارت گرافیک و بدون اون چک کردم) ، چکار باید بکنم؟

electronium

VIP+ افتخاری
کاربر
2020-07-30
1,048
2,873
32
سلام ،
ببخشید می دونم نسبت به تاپیک بی ربطه.
بنده دقیقا همین مدل مادربرد رو دارم و هنگام تغییر دادن بایوس سیستم کرش کرد و الان داخل لوپ ریستارت گیر کرده ، به بایوس دسترسی ندارم و قبل نمایش دادن لوگو بایوس سیستم ریست می شه، از روش های معمول مثل باتری و چامپر هم استفاده کردم اما جوابی نگرفتم حتی از روش اتصال کوتاه پین یک به شیش m bios هم استفاده کردم که فقط باعث شد دیگه ریستارت نشه اما چیزی تو صفحه نمایش داده نمی شه (هم با کارت گرافیک و بدون اون چک کردم) ، چکار باید بکنم؟
فایل بایوس رو از این انجمن یا هر جای دیگه پیدا کن با پروگرامر رو پروگرام کن

بالا