آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

آموزش کامل ماینر Miner 4 تقدیم به کاربران گرامی iRanTK

FARHAD49

Banned
2009-09-11
32
21
آقایون سلام.
ماینری که توضیحاتش رو براتون گذاشتم فقط تو منو باهاش مشکل دارم کلیدf1کار نمیکنه که احتمالا مشکل از فایل هگز باشه.
درمورد حساسیت به طلا هم بگم که با کویل 28 یه النگو رو تو 70-80سانتی میزنه.امروز میخوام کویلهای اصلی رو بسازم بعد برد نهایی معلوم میشه.
در مورد مشکل صفحه کلید هم هر کسی میتونه کمک کنه.صفحه کلید رو تست کردم سالمه.
ممندون.
دوست عزیز کلید f1رافشار بده چند ثانیه نگه دار تا عو ض بشه

MP3

Banned
2009-09-07
27
41
سلام آقا فرهاد 49 قبلا یادم میاد شما یه سینی 30*30 رو در فاصله 170 سانتی سنس می کردی

حالا چی شده ظرف 20 30 روز سینی رو تو فاصله 2 متری زدی نکنه مشتریت کم شده که بردو

بردی بالا من فکر میکنم شما اگر 1 سال روی دستگاه کار کنی سینی رو تو فاصله 7 متری بزنی

یه سوال دیگه چطور ممکنه یه سکه 25 تومانی رو تو فاصله 50 سانتی زدی ویه فلز 6*6 که

چندین برابر از سکه بزرگتره رو تو فاصله 60 سانتی یعنی برای این فلز اونهم مس برد

دستگاه تنها 10 سانت افزایش پیدا کرده من فکر می کنم شما هنگام تست زیر سینی آهن ربا قائم می کنید.

sisco21

کاربر
2009-10-19
4
6
دوست عزیز دستگاه ماینر یا هرکدوم از دستگاههای ÷الس دتکتور یک پروژه open sorce هستند و شما میتوانید در هرکدام از بخش های دستگاه تغیراتی اعمال نمائید تا به کیفیت مد نظر خودتون برسید
مثلا شما میتوانید با تغیراتی در اپ امپ ها حساسیت اونو به طلا بیشتر کنید

FARHAD49

Banned
2009-09-11
32
21
سلام آقا فرهاد 49 قبلا یادم میاد شما یه سینی 30*30 رو در فاصله 170 سانتی سنس می کردی

حالا چی شده ظرف 20 30 روز سینی رو تو فاصله 2 متری زدی نکنه مشتریت کم شده که بردو

بردی بالا من فکر میکنم شما اگر 1 سال روی دستگاه کار کنی سینی رو تو فاصله 7 متری بزنی

یه سوال دیگه چطور ممکنه یه سکه 25 تومانی رو تو فاصله 50 سانتی زدی ویه فلز 6*6 که

چندین برابر از سکه بزرگتره رو تو فاصله 60 سانتی یعنی برای این فلز اونهم مس برد

دستگاه تنها 10 سانت افزایش پیدا کرده من فکر می کنم شما هنگام تست زیر سینی آهن ربا قائم می کنید.
دوست عزیز سیستم پا لس القائی نسبت به طلا و مس حسا سیتش کمتر و به اهن نقره وبرنز بهتر جواب می ده به همین خاطر مس و در فاصله کمتری سنس میکنه باز هم میگم من فر وشنده نیستم برای سرگرمیه علاقه ای که به الکترونیک دارم از سال 61

omid22

Banned
2009-07-22
7
0
با عرض سلام خدمت mp3عزيز.
دوست عزيز اگر شما موقع تنظيم toneverstarkerرو يكي دوتا بالا ببري حساسيت بيشتر ميشه و راحتتر ميتوني سنس كني.
من فروشنده نيستم اولش كه شروع به ساخت كردم بعد از اتمام - حدودا 10روز طول كشيد بتونم روشنش كنم از الكترونيك هم زياد سر در نميارم ولي به كمك يكي از دوستان تونستم تمومش كنم.
دوستان زحمت بكشيد مقدار مقاومت R6رو به 100اهم تغيير بدين شايد تغييري در برد حاصل شد خودم50اهم گذاشتم مشكلي پيش نيومد.
اگر كسي هم نخواد ميتونه نسازه اگه دقت كرده باشيد من تا حالا هيچ پستي نگذاشته بودم منتظر بودم تموم بشه ولي يه مقدار عجله كردم فعلا خيلي مونده تا تموم شه چون ماينر بردش بايد خيلي بيشتر از اينها باشه.
ترشهلد به آلماني چي ميشه؟
به نظر من هم 70سانت براي يه النگو خوب نيست و بايد بيشتر باشه.
با تشكر از دوستان
#$V686

آخرین ویرایش:

omid22

Banned
2009-07-22
7
0
/:smilie_help:
سلام.
دوستان کسی میدونه سیم پیچ چند ولت باید داشته باشه؟
من5.26ولت دارم.
هر کاری میکنم نمیتونم تغییر زبان بدم و ترشهلد ندارم.صفحه کلید هم سالمه.f1رو اول که بالا میاد گرفتم چند ثانیه نگهداشتم باز هم (تغییر زبان)نشد.با کلید4 منو میاد و بعدش تو همون صفحه منو 7رو بزنم میره تو scaleها.
تو منوی اول و دوم هر کدوم 4گزینه بیشتر نداره که تو اولی رو گزینه آخرdisplayنمیشه رفت.
دوستان هر کسی میتونه کمکم کنه
ممنون از همگی.
:sadwalk:

آخرین ویرایش:

i.a.s

کاربر
2008-10-12
64
53
دوست عزیز من هم مشکل شما را داشتم صفحه کلید من 15 تا دکمه داره شما دکمه های بعدی را انتخاب کن من دکمه شماره 2 را میزنم دستگاه ریست میشه

FARHAD49

Banned
2009-09-11
32
21
با سلام شاید صفحه کلیدو اشتباهی وصل کردی کان 10 1 به 1 سی 2به سی2 3 به سی3 4به ار 4 5به ار3 6 به ار2 7به ار 1 موفق باشی

omid22

Banned
2009-07-22
7
0
کمک

:smilie_help:
همه رو تست کردم هم صفحه کلید سالمه هم اتصالات درسته.نمیدونم چرا ترشهلد ندارم.درسته آلمانی بلد نیستم ولی تو منو گزینه ای که از32+تا32-متغیر باشه ندارم.یعنی مشکل از چی میتونه باشه؟
کلید2رو میزنم lade neue datenمینویسه که فکر کنم برای لود کردن حالتهای ذخیره شده باشه.
:051:

آخرین ویرایش:

FARHAD49

Banned
2009-09-11
32
21
اگه صفحه کلید را درست وصل کرده باشی کلید 5 و 8 و منو کلید 7

بالا