آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

یادگیری تعمیرات برد

مهرزاد قائم مقامی

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
کاربر
2012-08-31
272
529
بوشهر
بهتون گفتم اینجا جای مناسبی برای این حرفای بیهوده نیست ولی ظاهرآ جنابعالی علاقه ی عجیبی به بحثهای بیهوده دارید من جواب شما رو خیلی صریح و واضح دادم اگه قصدتون بحث کردن هست شماره تلفن بدید تا باهاتون تماس بگیرم و اینکه باز هم تاکید میکنم شما حق هیچگونه دخالت بر کامنتی که من گذاشتم رو نداشتین
اگر قرار بود مثبت فکر کنی با این توضیحات پی میبردی که چیز منفی وجود نداره
سعی کن همیشه مثبت فکر کنی چون برا سلامتی هم خوبه
من دیگه ادامه نمیدم
برای اطلاع به مدیران هم از کلید گزارش زیر هر پست استفاده کن

infoshinfo

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2010-02-07
795
1,336
پست قبلی میگی به شما نصیحت کردم و از خودم تعریف کردم، الان میگی من به شما توهین کردم وادعای استادی کردم!!!
گفتم هرچی من گفتم که تعریف از خود بوده ریپلای کن که نکردی و ادعای جدید مطرح کردی!!
بزار خودم ریپلای کنم و توضیح بدم(البت امیدوارم بتون بر نخوره چون های لایت قرمز میکنم که با دقت بخونید)
با دقت نخوندن هم توهین و اتهام بی سوادی نیست(این دیگه داری جو سازی میکنی) :D

شما وقتی مینویسی

کلمه ما یعنی خطاب به همه (کار ما=کار ما تعمیر کارا)که شامل منم هم میشه
اینم قسمت اول پست، که من هم باز مثل شما جمع بستم (که باز شامل خودمم میشه)

ارتقاع تجربیات = بهتر کردن تجربیات
نه اینکه بیسودای در الکترونیک
حالا سوال، کجای این نوشته بالا که من نوشتم با نوشته پایین که شما نوشتی میخونه

حالا اینجا

اینو که ریپلای کردی دقیقا همونی هست که من نوشتم،
الان هم میگم و یک توهین هم نیست
همه تعمیر کارا هم تجربش کردن و اصلاحش کردن
نه تنها تعمر کار بلکه همه (شامل منم هم میشه)تو تمام لحظات زندگی هم تجربش کردن
کلهم اجمعین بش میگن "شهامت نه گفتن"که کلی هم کتاب در موردش نوشته شده

و در اخر

این نوشته بالا کجاش با نوشته پاین شما میخونه

بزار کمی بشکافمش، که بدونی اینم تعریف نبود و ادعای استادی هم نیست
یک ناظر بازرگانی اومده داخل مغازه با یه مشتری که دستگاشم تو تهران تعمیر شده و دستگا هنوز خرابه و خواستن من نظر بدم
در واقع داشتن برای شکایت از اون مجموعه تو تهران مدرک جمع میکردن(دارم میگم ناظر اداره بازرگانی)
همین!!
مگه من گفتم تایید شده اداره بازرگانی هستم؟مگه من گفتم نظری دادم که باعث مباهاتشون شده؟مگه من گفتم نظر من وحی منزل بوده؟
اگر قرار بود از خودم تعریف و ادعا کنم باید میگفتم خودم هر روز دارم 5 تومن 5 تومن دستگاه تعمیر میکنم؟!
نه اینکه شرح حال یه بندخدایی رو باز گو کنم

حالا من نقدی کردم شما دیگه این همه شاکی نباش!
اگر نقد شدی و به فکر چاره بودی خوبه، وگرنه همه غر غر کردن بلدیم(محض مزاح بود، باز نگی توهین بوده ها)😅😂
بهتون گفتم اینجا جای مناسبی برای این حرفای بیهوده نیست ولی ظاهرآ جنابعالی علاقه ی عجیبی به بحثهای بیهوده دارید من جواب شما رو خیلی صریح و واضح دادم اگه قصدتون بحث کردن هست شماره تلفن بدید تا باهاتون تماس بگیرم و اینکه باز هم تاکید میکنم شما حق هیچگونه دخالت بر کامنتی که من گذاشتم رو نداشتین

سلام
همکاران و دوستان عزیزم جناب @reza 000 و @مهرزاد قائم مقامی

به نظر ادامه این مجادله در این روز عزیز بیهوده باشه. به عنوان برادر کوچیکتر خواهش می‌کنم؛ با ذکر یه صلوات به بحث پایان بدید.

مهرزاد قائم مقامی

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
کاربر
2012-08-31
272
529
بوشهر
سلام
همکاران و دوستان عزیزم جناب @reza 000 و @مهرزاد قائم مقامی

به نظر ادامه این مجادله در این روز عزیز بیهوده باشه. به عنوان برادر کوچیکتر خواهش می‌کنم؛ با ذکر یه صلوات به بحث پایان بدید.
شما عزیز دلی
چشم، من اعلام کردم ادامه نمیدم
اگر حرفام کمی تندی یا نقد داشتم از اقای reza 000 عذر خواهی میکنم

reza 000

کاربر
2012-06-01
24
26
اگر قرار بود مثبت فکر کنی با این توضیحات پی میبردی که چیز منفی وجود نداره
سعی کن همیشه مثبت فکر کنی چون برا سلامتی هم خوبه
من دیگه ادامه نمیدم
برای اطلاع به مدیران هم از کلید گزارش زیر هر پست استفاده کن
گفتم به شما اینجا جای بحث نیست وقت اسانید محترم سایت رو با حرفای بیهوده نگیر شماره تلفن بده تا جوابت رو بدم

electronium

VIP+ افتخاری
کاربر
2020-07-30
1,048
2,875
32
سلام
دنبال کار تو شرکت یا کارخانه باشید،اگر هم علاقمند به تعمیر الکترونیکی هستید،اینو برای شغل دوم و سرگرمی خوب است،تعمیرات الکترونیک در این زمان آنچان درآمد ندارد.
یک کلام حق

electronium

VIP+ افتخاری
کاربر
2020-07-30
1,048
2,875
32
شما در حدی نیستی که بخوای تندی کنی اسم حرفهای بیهوده رو نقد نزار
آقا رضا همکار محترم....ایشون هیچ عمل بدی رو مرتکب نشدن با اینحال از جنبه احترام عذر خواهی هم کردن ...دیگه اینطور مشخصه شما دارید تند میرید و اینکه توصیه میکنم بحث شما دو نفر تموم ...
موفق باشید

electronium

VIP+ افتخاری
کاربر
2020-07-30
1,048
2,875
32
سلام
۲۶سالمه از هرمزگان علاقه مند به تعمیرات برد هستم و یه دوره هم گرفتم لازمه برای یادگیر وکسب تجربه در یک مغازه تعمیرات برد مدتی کار کنم چندبار به چند مغازه برای یادگیری رفتم اما کسی قبول نمیکنه اگه کسی هست که شاگرد نیاز داره ممنون میشم پیام بده
برو فنی حرفه ای دوره تعمیرات لوازم خانگی را بگذرون بعدش که کار رو آشنا شدی مغازه بزن و بعدش دنبال جواز باش در خلال کار آرشیو سایت و انجمن گزینه خوبی برای کمک و راهنمایی و کسب تجربه بیشتر می تواند باشد

بالا