آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

یادگیری تعمیرات برد

چگيني

VIP+ افتخاری
کاربر
2008-05-19
551
1,094
مهندس زدی وسط خال همه ما قبل تحریم ها یادمونه بکلایت ال ای دی خراب می شد توی تعمیرگاه ولش می کرد میرفت پیگی می شدی اقا برام بفروشش یه نوگرفتم تعمیرات به عنوان شغل اول دیگه جوابگو نیست الان که جوانید اول سرمایه بدست بیارید بعد دونبال علایق که تعمیرات باشه برید من خودم شمال زندگی می کنم طرف 2سال بغل تعمیرگاه بنگاه زده خونه ماشین همسر . من همچنان با این شغلم واماندم یه هفته کار می کنی یه قطعه تقلبی و برد خراب هیچی همه پریده به نظرم اقای چگینی درست گفتند تا بیای شناخته بشی . جابیفتی کلی از جیب باید بخوری الانم همه استادتعمیر به خدا 100 در100 مشتریام تی وی وووو میارند تعمیر .اقا خازن خرابه اقا بکلایت خرابه . خسته نباشید
دورود بر شما

آخرین ویرایش:

مهرزاد قائم مقامی

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
کاربر
2012-08-31
272
529
بوشهر
شما بگید چیکار کنم.در مورد تایپیک ها هم اگه خونده باشید موضوعشون یکی هست فقط برای تکراری نبودن عنوان عوض شده

من تاپیک ها رو خونم به همشونم سرزدم

ولی پیشنهاد میکنم شما برای شروع برید قوانین فروم رو بخونید
این که نمیشه برای یک موضوع مشترک چندین تاپیک بزنید با عناوین مختلف(البت خیلی هم مختلف نیست)
در همون تاپیک هایی که زدید به بعضی از سوالات و راهنمای ها نه جواب دادید نه واکنش
من میتونم بپرسم فرق ادامه در تاپیک اول با این که مرتب تاپیک جدید بزنید در چیه؟

مهرزاد قائم مقامی

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
کاربر
2012-08-31
272
529
بوشهر
خدا شاهده سوفور شهرداری درامدش از کار ما بیشتره به شدت پشیمون هستم که 30 سال پیش اومدم تو کار تعمیرات الکترونیک درامدش کفاف هیچی رو نمیده دستگاه اوردن واسه تعمیر که پاور مشکل داشته رگولاتور هم سوزونده بوده ای سی فلش هم خالی کرده بوده که پروگرام کردم دستگاه سالم دادم تحویل مشتری بهش میگم هزینه ش شده 100 تومن بهم فحش داد رفت
درود بر شما
دوست خوبم من اینو قبول نمیکنم
تعمیرات وقتی خاص باشه و کسی به راحتی از پسش بر نیاد هر رقم دستمزدی که براش مطالبه میشه میتونه قد یک ماه اجاره یک مغازه معمولی باشه
البت تعمیرات خاص مستلزم ارتقاع تجربیات و اموخته های جدید و بروزه که اوصولا اغلب تعمیر کار دنبالش نمیرن
مثال، یک مشتری چند وقت پیش با یک ناظر اداره بازرگانی بم مراجعه کردن که در مورد یک تعمیر دستگاه لژیون 5 نظر بدم
5500 دستمزد داده بود به یک دفتر تعمیراتی در تهران ولی دستگاه هنوز مشکل داشت

در مورد رفتار اون مشتری شما هم بر میگرده به نتیجه رفتار ضعیف و بدون اقتدار خودتون
مشتری هم در این مواقع فک میکنه کار با ارزشی انجام نشده و داره پول زیادی میده
طوری رفتار کنید مشتری ارزش کار دستش بیاد

آخرین ویرایش:

reza 000

کاربر
2012-06-01
24
26
درود بر شما
تعمیرات وقتی خاص باشه و کسی به راحتی از پسش بر نیاد هر رقم دستمزدی که براش مطالبه میشه میتونه قد یک ماه اجاره یک مغازه معمولی باشه
البت تعمیرات خاص مستلزم ارتقاع تجربیات و اموخته های جدید و بروزه که اوصولا اغلب تعمیر کار دنبالش نمیرن
مثال، یک مشتری چند وقت پیش با یک ناظر اداره بازرگانی بم مراجعه کردن که در مورد یک تعمیر دستگاه لژیون 5 نظر بدم

در مورد رفتار اون مشتری شما هم بر میگرده به نتیجه رفتار ضعیف و بدون اقتدار خودتون
مشتری هم در این مواقع فک میکنه کار با ارزشی انجام نشده و داره پول زیادی میده
طوری رفتار کنید مشتری ارزش کار دستش بیاد
استاد از خودتون تعریف کردید که هیچ منو نصیحت کردید که هیچ حالا یه لطفی کن این بنده خدا که این تاپیک رو باز کرده و راهنمایی میخواد رو راهنمایی کن اینایی که گفتم تجربه من تنها نیست مشکل خیلی از همکاران محترم هست

آخرین ویرایش:

K-E-M

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
vip افتخاری
کاربر
2012-12-09
338
639
البته این م در نظر بگیرید تنها شغلی که در دوران کرونا بیکار نشدن ما تعمیر کارا بودیم هر شغلی سختیهای خودشو داره واینکه هیچ کس از شغلش راضی نیست کاسب دور گرد از شغلش میناله میوه فروش بقال از بس نسیه بردن نانواو....... این خانه از پای بست ویران است

مهرزاد قائم مقامی

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
کاربر
2012-08-31
272
529
بوشهر
استاد از خودتون تعریف کردید که هیچ منو نصیحت کردید که هیچ حالا یه لطفی کن این بنده خدا که این تاپیک رو باز کرده و راهنمایی میخواد رو راهنمایی کن اینایی که گفتم تجربه من تنها نیست مشکل خیلی از همکاران محترم هست
دوست خوبم من کی گفتم استادم کی از خودم تعریف کردم؟! یه دونه تعریفی از خودم باشه رو ریپلای کنید!!!
اون دوست عزیز هم نه تنها من بلکه دیگر دوستان هم تلاش کردن که راهنمایشون کنن
تو تایپکهای قبلیشون نه به بعضی از سوالات جواب دادن نه به بعض از پیشنهادات واکنش
البت تو این تایپ که به بعض از سوالات جواب دادن
و خوب بهتره خودشون دلیلشون برای انتخواب این کار و نظرشون رو در مورد پیشنهادات رو بیان کنن و تو مباحث شرکت کنن
تا دوستان دیگر بشتر راهنمایشون کنن

آخرین ویرایش:

چگيني

VIP+ افتخاری
کاربر
2008-05-19
551
1,094
درود فراوان
اگه بخواهیم تجربه خودمان را که با قیمت عمر بدست آوردیم،کسی را راهنمایی کنیم،هر کسی یه جوری تعبیر میکند،

آخرین ویرایش:

reza 000

کاربر
2012-06-01
24
26
دوست خوبم من کی گفتم استادم کی از خودم تعریف کردم؟! یه دونه تعریفی از خودم باشه رو ریپلای کنید!!!
اون دوست عزیز هم نه تنها من بلکه دیگر دوستان هم تلاش کردن که راهنمایشون کنن
تو تایپکهای قبلیشون نه به بعضی از سوالات جواب دادن نه به بعض از پیشنهادات واکنش
البت تو این تایپ که به بعض از سوالات جواب دادن
و خوب بهتره خودشون دلیلشون برای انتخواب این کار و نظرشون رو در مورد پیشنهادات رو بیان کنن و تو مباحث شرکت کنن
تا دوستان دیگر بشتر راهنمایشون کنن
جنابعالی هم ادعای استادی کردید هم به بنده توهین کردی ولی بنده به شما احترام گذاشتم و جوابتون رو ندادم یه بار دیگه کامنتی که برای من گذاشتید رو درست و دقیق بخونید اول من رو به بیسوادی در الکترونیک متهم کردی و گفتی برو اصلاعاتت رو زیاد کن خب شما از کجا میدونید که من اطلاعاتم تو الکترونیک کم هست؟دوم به بنده توهین کردین اونجا که به من گفتین نتیجه رفتار ضعیف و بدون اقتدار خودتون هست سوم اونجا ادعای استادی کردین که در مورد دستگاه لژیون 5 توضیح دادین و بنده فقط چیزی که برایم اتفاق افتاد رو تعریف کردم و فکر نمیکنم نیازی به واکنش نشان دادن شما بود و اگر قصد ادامه بحث رو دارید بدونید که اینجا جای مناسبی نبست

آخرین ویرایش:

مهرزاد قائم مقامی

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
کاربر
2012-08-31
272
529
بوشهر
جنابعالی هم ادعای استادی کردید هم به بنده توهین کردی ولی بنده به شما احترام گذاشتم و جوابتون رو ندادم یه بار دیگه کامنتی که برای من گذاشتید رو درست و دقیق بخونید اول من رو به بیسوادی در الکترونیک متهم کردی و گفتی برو اصلاعاتت رو زیاد کن خب شما از کجا میدونید که من اطلاعاتم تو الکترونیک کم هست؟دوم به بنده توهین کردین اونجا که به من گفتین نتیجه رفتار ضعیف و بدون اقتدار خودتون هست سوم اونجا ادعای استادی کردین که در مورد دستگاه لژیون 5 توضیح دادین و بنده فقط چیزی که برایم اتفاق افتاد رو تعریف کردم و فکر نمیکنم نیازی به واکنش نشان دادن شما بود و اگر قصد ادامه بحث رو دارید بدونید که اینجا جای مناسبی نبست
پست قبلی میگی به شما نصیحت کردم و از خودم تعریف کردم، الان میگی من به شما توهین کردم وادعای استادی کردم!!!
گفتم هرچی من گفتم که تعریف از خود بوده ریپلای کن که نکردی و ادعای جدید مطرح کردی!!
بزار خودم ریپلای کنم و توضیح بدم(البت امیدوارم بتون بر نخوره چون های لایت قرمز میکنم که با دقت بخونید)
با دقت نخوندن هم توهین و اتهام بی سوادی نیست(این دیگه داری جو سازی میکنی) :D

شما وقتی مینویسی
خدا شاهده سوفور شهرداری درامدش از کار ما بیشتره
کلمه ما یعنی خطاب به همه (کار ما=کار ما تعمیر کارا)که شامل منم هم میشه
اینم قسمت اول پست، که من هم باز مثل شما جمع بستم (که باز شامل خودمم میشه)
ارتقاع تجربیات = بهتر کردن تجربیات
نه اینکه بیسودای در الکترونیک
حالا سوال، کجای این نوشته بالا که من نوشتم با نوشته پایین که شما نوشتی میخونه
اول من رو به بیسوادی در الکترونیک متهم کردی و گفتی برو اصلاعاتت رو زیاد کن

حالا اینجا
دوم به بنده توهین کردین اونجا که به من گفتین نتیجه رفتار ضعیف و بدون اقتدار خودتون هست
اینو که ریپلای کردی دقیقا همونی هست که من نوشتم،
الان هم میگم و یک توهین هم نیست
همه تعمیر کارا هم تجربش کردن و اصلاحش کردن
نه تنها تعمر کار بلکه همه (شامل منم هم میشه)تو تمام لحظات زندگی هم تجربش کردن
کلهم اجمعین بش میگن "شهامت نه گفتن"که کلی هم کتاب در موردش نوشته شده

و در اخر
این نوشته بالا کجاش با نوشته پاین شما میخونه
سوم اونجا ادعای استادی کردین که در مورد دستگاه لژیون 5 توضیح دادین
بزار کمی بشکافمش، که بدونی اینم تعریف نبود و ادعای استادی هم نیست
یک ناظر بازرگانی اومده داخل مغازه با یه مشتری که دستگاشم تو تهران تعمیر شده و دستگا هنوز خرابه و خواستن من نظر بدم
در واقع داشتن برای شکایت از اون مجموعه تو تهران مدرک جمع میکردن(دارم میگم ناظر اداره بازرگانی)
همین!!
مگه من گفتم تایید شده اداره بازرگانی هستم؟مگه من گفتم نظری دادم که باعث مباهاتشون شده؟مگه من گفتم نظر من وحی منزل بوده؟
اگر قرار بود از خودم تعریف و ادعا کنم باید میگفتم خودم هر روز دارم 5 تومن 5 تومن دستگاه تعمیر میکنم؟!
نه اینکه شرح حال یه بندخدایی رو باز گو کنم

حالا من نقدی کردم شما دیگه این همه شاکی نباش!
اگر نقد شدی و به فکر چاره بودی خوبه، وگرنه همه غر غر کردن بلدیم(محض مزاح بود، باز نگی توهین بوده ها)😅😂

آخرین ویرایش:

reza 000

کاربر
2012-06-01
24
26
پست قبلی میگی به شما نصیحت کردم و از خودم تعریف کردم، الان میگی من به شما توهین کردم وادعای استادی کردم!!!
گفتم هرچی من گفتم که تعریف از خود بوده ریپلای کن که نکردی و ادعای جدید مطرح کردی!!
بزار خودم ریپلای کنم و توضیح بدم(البت امیدوارم بتون بر نخوره چون های لایت قرمز میکنم که با دقت بخونید)
با دقت نخوندن هم توهین و اتهام بی سوادی نیست(این دیگه داری جو سازی میکنی) :D

شما وقتی مینویسی

کلمه ما یعنی خطاب به همه (کار ما=کار ما تعمیر کارا)که شامل منم هم میشه
اینم قسمت اول پست، که من هم باز مثل شما جمع بستم (که باز شامل خودمم میشه)

ارتقاع تجربیات = بهتر کردن تجربیات
نه اینکه بیسودای در الکترونیک
حالا سوال، کجای این نوشته بالا که من نوشتم با نوشته پایین که شما نوشتی میخونه

حالا اینجا

اینو که ریپلای کردی دقیقا همونی هست که من نوشتم،
الان هم میگم و یک توهین هم نیست
همه تعمیر کارا هم تجربش کردن و اصلاحش کردن
نه تنها تعمر کار بلکه همه (شامل منم هم میشه)تو تمام لحظات زندگی هم تجربش کردن
کلهم اجمعین بش میگن "شهامت نه گفتن"که کلی هم کتاب در موردش نوشته شده

و در اخر

این نوشته بالا کجاش با نوشته پاین شما میخونه

بزار کمی بشکافمش، که بدونی اینم تعریف نبود و ادعای استادی هم نیست
یک ناظر بازرگانی اومده داخل مغازه با یه مشتری که دستگاشم تو تهران تعمیر شده و دستگا هنوز خرابه و خواستن من نظر بدم
در واقع داشتن برای شکایت از اون مجموعه تو تهران مدرک جمع میکردن(دارم میگم ناظر اداره بازرگانی)
همین!!
مگه من گفتم تایید شده اداره بازرگانی هستم؟مگه من گفتم نظری دادم که باعث مباهاتشون شده؟مگه من گفتم نظر من وحی منزل بوده؟
اگر قرار بود از خودم تعریف و ادعا کنم باید میگفتم خودم هر روز دارم 5 تومن 5 تومن دستگاه تعمیر میکنم؟!
نه اینکه شرح حال یه بندخدایی رو باز گو کنم

حالا من نقدی کردم شما دیگه این همه شاکی نباش!
اگر نقد شدی و به فکر چاره بودی خوبه، وگرنه همه غر غر کردن بلدیم(محض مزاح بود، باز نگی توهین بوده ها)😅😂
بهتون گفتم اینجا جای مناسبی برای این حرفای بیهوده نیست ولی ظاهرآ جنابعالی علاقه ی عجیبی به بحثهای بیهوده دارید من جواب شما رو خیلی صریح و واضح دادم اگه قصدتون بحث کردن هست شماره تلفن بدید تا باهاتون تماس بگیرم و اینکه باز هم تاکید میکنم شما حق هیچگونه دخالت بر کامنتی که من گذاشتم رو نداشتین

آخرین ویرایش:
بالا