آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

کم کردن کیلومتر از ECU زیمنس

rasty2489

کاربر
2008-07-15
12
20
با سلام
در پاسخ به دوست عزیزم باید بگم من این کار را بلدم بدون نیاز به دستگاه.درضمن امکان مقدار دهی هم وجود دارد.اما با توجه به این که اگر قرار باشه همه روش کار را بدونن دیگه ارزش این کار پایین میاد پس امکان گفتنش در سایت وجود ندارد

zabih3862

کاربر
2011-12-15
71
212
با سلام
بیشتر آنها را صفر می کنم فرقی نمی کند چه با ایمو باشد یا نباشد برای اینکار در داخل فایل هگز یک خط بالای 01-80 و یک خط بعد از تمام شدن 01-80 را FF کنید
موفق باشید
سلام یعنی خطی که 01-80داخلشه دست نمیخوره درسته؟یا اونهم ffمیشه؟ من این کارو انجام دادم رو پژو دوگانه الان رو گاز نمیره مشکلش از کجاست؟

آخرین ویرایش:

zabih3862

کاربر
2011-12-15
71
212
با سلام
در پاسخ به دوست عزیزم باید بگم من این کار را بلدم بدون نیاز به دستگاه.درضمن امکان مقدار دهی هم وجود دارد.اما با توجه به این که اگر قرار باشه همه روش کار را بدونن دیگه ارزش این کار پایین میاد پس امکان گفتنش در سایت وجود ندارد
سلام همون کاریو که رو امپر برا کم کردن انجام میدی روecuهم همون میشه فقط باید پیداش کنی ؟شماره امپرو بزن 4شماره که بهت میده همون تو ecu هستش بگردی پیداش میکنی؟

آخرین ویرایش:

farah676

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2007-08-22
4,688
62,032
اصفهان
سلام یعنی خطی که 01-80داخلشه دست نمیخوره درسته؟یا اونهم ffمیشه؟ من این کارو انجام دادم رو پژو دوگانه الان رو گاز نمیره مشکلش از کجاست؟
با عرض سلام
برای کم کردن از ایسیو روش دیگری است که در خط های مختلف باید تغییرات ایجاد کنید و اشکال نرفتن رو گاز از برنامه ایسیو است و باید برنامه اصلی را مجددا بر روی آی سی بریزید

بالا