آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

کم کردن کیلومتر از ECU زیمنس

farah676

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2007-08-22
4,688
62,031
اصفهان
با دورود به تمام دوستان
بنده بر روی کم کردن کیلومتر از ECU زیمنس کار میکنم و تا اینجا بدون حذف کد کلید توانستم کیلومتر را صفر کنم و امیدوارم تا چند روز آینده مقدار دهی کنم و در اختیار دیگران قرار دهم
به امید موفقیت دوستان

farah676

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2007-08-22
4,688
62,031
اصفهان
با سلام دوست عزيز خطي كه كيلومتر در ECU ذخيره مي شود را در صورت امكان مشخص نمائيد. متشكرم[/
QUOTE]
سلام
شهریار جان خط آن متغیر است و جابجا میشود

farah676

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2007-08-22
4,688
62,031
اصفهان
با سلام مسعود جان ECU زيمنسي كه موفق به صفر كردن ان شديد در كدام خط ثبت شده بود. (مدل ECU را هم مشخص كنيد)متشكرم
با سلام
بیشتر آنها را صفر می کنم فرقی نمی کند چه با ایمو باشد یا نباشد برای اینکار در داخل فایل هگز یک خط بالای 01-80 و یک خط بعد از تمام شدن 01-80 را FF کنید
موفق باشید

A.shahryar

کاربر
2010-10-31
24
199
با سلام
دوست عزيز بنده پس از برسي فايل هاي ECU زيمنس متوجه منظور شما نشودم فايلي را قرار مي دهم لطفا در صورت امكان كيلومتر آن را صفر نمائيد
فايل زير مربوط به پرايد با فن دو دور مي باشد (بدون ايموبيلايزر) كه براي بدون كد كردن ECU هاي زيمنس پرايد مورد استفاده قرار مي گيرد كيلومتر اين فايل 56
مي باشد.لطفا خط كيلومتر اين فايل را پس از تغيير مشخص كنيد. متشكرم
دوستان ديگر نيز مي توانند از اين فايل براي بدون كد پرايد زيمنس استفاده كنند.

پیوست‌ها

farah676

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2007-08-22
4,688
62,031
اصفهان
با سلام
دوست عزيز بنده پس از برسي فايل هاي ECU زيمنس متوجه منظور شما نشودم فايلي را قرار مي دهم لطفا در صورت امكان كيلومتر آن را صفر نمائيد
فايل زير مربوط به پرايد با فن دو دور مي باشد (بدون ايموبيلايزر) كه براي بدون كد كردن ECU هاي زيمنس پرايد مورد استفاده قرار مي گيرد كيلومتر اين فايل 56
مي باشد.لطفا خط كيلومتر اين فايل را پس از تغيير مشخص كنيد. متشكرم
دوستان ديگر نيز مي توانند از اين فايل براي بدون كد پرايد زيمنس استفاده كنند.
سلام
شهریار جان امشب رفتم مغازه فایل آماده و برایتان ارسال می کنم
قربانت

h_ecu

کاربر
2010-08-17
52
386
41
www.ecucng.vcp.ir
با سلام و عرض معذرت دوستان گرامی
روشی برای آموزش کم کردن کیلومتر از ecu وجود ندارد این کار با یک دستگاهی انجام می شود که قیمت ان کمی بالاست
اگر کسی می خواهد می تواند اطلاع دهد تا به شما قیمت و روش خرید آن اعلام کنم .

ضمنا یک دستگاهی است که شما می توانید بدون نیاز به کامپیوتر کیلومتر کلیه خودروهای سواری و سنگین را تغییر و پیدا کردن کد سوئیچ و کد ضبط و دادن کد سوئیچ و خام کردن ecu را انجام دهید .

A.shahryar

کاربر
2010-10-31
24
199
با سلام و عرض معذرت دوستان گرامی
روشی برای آموزش کم کردن کیلومتر از ecu وجود ندارد این کار با یک دستگاهی انجام می شود که قیمت ان کمی بالاست
اگر کسی می خواهد می تواند اطلاع دهد تا به شما قیمت و روش خرید آن اعلام کنم .

ضمنا یک دستگاهی است که شما می توانید بدون نیاز به کامپیوتر کیلومتر کلیه خودروهای سواری و سنگین را تغییر و پیدا کردن کد سوئیچ و کد ضبط و دادن کد سوئیچ و خام کردن ecu را انجام دهید .

با سلام
دوست من با اطلاعاتي كه شما و ديگر دوستان در اختيار اين انجمن قرار مي دهيد هر كاري ممكن مي گردد. همانطور كه در گذشته جهت رفع ايرادات پيش پا افتاده ECU اقدام به تعويض آن مي نموديم .
و در مورد كيلومتر ثبت شده در ECU خودروها همان طور كه مي دانيد در تمام ECU هاي S2000_ PL4 ايران خودرو اطلاعات كيلومتر خودرو در ECU ثبت مي شود كه دوستان مي توانند با ايپرام اين فايل هم ايرادات مربوط به ايپرام ECU را برطرف نمايند و هم اطلاعات كيلومتر خودرو صفر مي شود

اين فايل را مي توانيد براي ايپرام خودروهاي پيكان_RD_و خانواده پژو استفاده نمائيد ECU S2000_PL4

پیوست‌ها

hwemrwo

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2010-11-11
61
485
بوکان
سلام سروران گرامي
من برنامه کم کردن از ايسيو را دارم تضميني ضمانتي بدون برگشت و متغايرات
از ايسيو...simens bifule and ci و valeo j34p and j35p peugeot و بوش موتور ملي