آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

کم کردن کیلومتر از ECU زیمنس

farah676

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2007-08-22
4,688
62,031
اصفهان
سلام همون کاریو که رو امپر برا کم کردن انجام میدی روecuهم همون میشه فقط باید پیداش کنی ؟شماره امپرو بزن 4شماره که بهت میده همون تو ecu هستش بگردی پیداش میکنی؟
با عرض سلام
جواب شما منفی است

zabih3862

کاربر
2011-12-15
71
212
با عرض سلام
برای کم کردن از ایسیو روش دیگری است که در خط های مختلف باید تغییرات ایجاد کنید و اشکال نرفتن رو گاز از برنامه ایسیو است و باید برنامه اصلی را مجددا بر روی آی سی بریزید
سلام خسته نباشی اگه امکانش هست کمی راهنمایی کنید؟

nideroon

کاربر
2009-05-09
40
188
بابل
سلام دوستان
من هم مثل بقیه دوستان که تو کار کیلومترند خیلی دوست داشتم که از ای سی یو هم بتونم کم کنم.
چند روز پیش یکی از دوستان با من تماس گرفت که شخصی پیشش اومده و ادعا میکنه که بهت یاد میدم.
من هم گفتم که اگه تضمینیه بگیر بخر و اونم خریدش و شروع بکارکرده و تمام ای سی یو های زیمنس رو با برنامه ای که اون طرف با قیمت گزاف بهش فروخت را میزنه.
روش کار و برنامه:
شرکت www.diag.ir یه نرم افزار ارایه کرده به اسم SIEMENS TACHO-P و با قیمت 20هزار تومان داره میفروشه که شما اول از آی سی فلش 29f400 یک بک آپ گرفته و ذخیره میکنین. سپس برنامه شرکت را اجرا و پس از انتخاب مدل ماشین و نوع ای سی یو زیمنس و کیلومتر دلخواه فایل بکاپ گرفته را در خط بعدی فراخوان میکنین و در خط بعدش با دادن آدرس ذخیره دکمه زconvert را میزنین .برنامه کیلومتر دلخواه شما را روی بکاپ شما تغییر و در آدرسی که دادین ذخیره میکنه و شما فایل تغییر داده شده را دوباره روی آی سی فلش میریزین و کار تمومه و 50000 میگیرین.
ما هم هر کاری کردیم نتونستیم کرکش کنیم. (البته این کار نامردیه) اما با هر بار تعویض ویندوز بایستی از شرکت دوباره یه یوزر نیم و پسوورد بخرین.
هر کی هم خوشش اومد و تشکر نکنه واقعا نامرده
1.gif

این هم لینک دریافت برنامه:
http://www.diag.ir/Software/SIEMENS TACHO-P.zip

این هم یه عکس از برنامه:

پیوست‌ها

• 57.7 کیلوبایت بازدیدها: 246

farzad865

کاربر
2014-04-01
13
28
سلام دوست عزیز میشه روش رو بذارید چون هر برنامه زیمنسی که باز میکنم یه عدد و روف داره که با اطلاعاتی که دوستان داره همخوانی نداره..ممنون

mehran.gh

کاربر
2012-02-25
33
82
با سلام
با اجازه اساتید.الان دستگاههایی وجود دارند که به راحتی وبدون برداشتن آی سی می تونید کیلومتر رو در ای سی یو بخونید وتغییر بدید.(به روش ISP)
قیمت دستگاه ها هم از 600 هزار تومان تا 800 هزار تومان متغیره.بعضی از تسترهای ای سی یو هم این قابلیت رو اضافه کردن که قیمت اونها از دستگاههای تخصصی این کار ،بالاتره.اما تصویر برنامه بالا مربوط به برنامه تاچو زیمنس هست.بنده الان با پروگرمر کار میکنم اما تا جایی که اطلاع دارم وبا این برنامه کار کردم ، فقط تا 30 هزار کیلومتر قابلیت تغییر کیلومتر رو داره.

بالا