آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک Amiric تکشو

چگونگي بازيابي فيلمهاي ضبط شده (به صورت هارد به هارد ) از DVR هاي چيني

stux

کاربر
2011-09-07
5
9
سلام
پيش اومده كه ميخواستم از دستگاه هاي DVR چيني backup بگيرم ولي به هيچ عنوان فلش ها (USB) رو نميشناسه يا بعضي از مواقع اونقدر طول ميكشه كه اعصابم خورد ميشه .

چند بار دستگاه ها رو باز كردم و هارد اون رو به كامپيوتر وصل كردم با كمال تعجب تو ويندوز ديدم كل هارد رو Unallocated نشون ميده ، خيلي گيج شدم ! اگه ممكنه راهنماييم كنيد كه چطور ميشه فيلمهاي ضبط شده اين نوع از DVR هاي چيني رو iهارد به هارد كرد و از حجم زيادي از اطلاعات Backup گرفت ؟

Service Manual

D e b u g g e R
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-06-19
13,725
176,994
iRanTK.iR
سلام
پيش اومده كه ميخواستم از دستگاه هاي DVR چيني backup بگيرم ولي به هيچ عنوان فلش ها (USB) رو نميشناسه يا بعضي از مواقع اونقدر طول ميكشه كه اعصابم خورد ميشه .

چند بار دستگاه ها رو باز كردم و هارد اون رو به كامپيوتر وصل كردم با كمال تعجب تو ويندوز ديدم كل هارد رو Unallocated نشون ميده ، خيلي گيج شدم ! اگه ممكنه راهنماييم كنيد كه چطور ميشه فيلمهاي ضبط شده اين نوع از DVR هاي چيني رو iهارد به هارد كرد و از حجم زيادي از اطلاعات Backup گرفت ؟

سلام

ويندوز فقط پارتيشن هاي FAT و NTFS رو ميشناسه و براي باقي پارتيشن ها بايد از نرم افزارهاي جانبي کمک بگيريد ، شما روي سيستمتون Partition Magic نصب کنيد و ببينيد که از چه نوع پارتيشني استفاده شده ( معمولا پارتيشن هاي لينوکسي استفاده مي کنند ) و بعد از اون ميتونيد اطلاعات رو بخونيد ....

موفق باشيد .

stux

کاربر
2011-09-07
5
9
دوست عزيز شما به اين قسمت خوب دقت نكرديد : "با كمال تعجب تو ويندوز ديدم كل هارد رو Unallocated نشون ميده" .
تو لينوكس هم با نرم افزار GParted چك كردم ، اما باز هم هارد رو Unallocated نشون ميده. در واقع هيچ پارتيشني وجود نداره . اين مسئله در ساير DVR هاي standalone ديده ميشه .

كسي روشي سراغ داره كه جواب داده باشه ؟

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: khoshbin

bigonah_666

کاربر
2009-06-05
1
0
آقا منم دقیقان همین مشکل رو دارم ترو خدا یکی یه کمکی به ما بکنه :(

Yek.Doost

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-04-07
1,976
32,479
اهواز
من هم مث شما
خیلی دوس دارم کسی یه توضیح بده

kh.a

کاربر
2010-09-18
355
1,316
اگر پارتیشن لینوکس باشه می تونید یک نسخه از ubuntu را دانلود کنید . و بصورت live استفاده کنید . بدون نیاز به نصب

Yek.Doost

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-04-07
1,976
32,479
اهواز
با سیستم عامل
ubuntu هم اومدم باز همون اش و همون کاسه

kh.a

کاربر
2010-09-18
355
1,316
دوست عزیز فرمت درایوها رو مشخص نکردی .

پیشنهاد اول سی دی بوت Acronis Disk Director Suit هست چون این نرم افزار یک برنامه پارتیشن بندی هست پس تعداد زیادی فرمت مختلف رو ساپورت میکنه . و خود نرم افزار یک بخش اکسپلورر داره که با اون می تونی کار مورد نظرت رو انجام بدی .

اما اگر صرفا هدف شما تهیه بکاپ باشه می تونی از نرم افزارهای کپی هارد دیسک استفاده کنی و کل هارد رو به همون فرمت اولیه بکاپ بگیری . در این روش سرعت کارت خیلی بالا میره .

imen_g_sh

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
دوست عزیز فرمت درایوها رو مشخص نکردی .

پیشنهاد اول سی دی بوت Acronis Disk Director Suit هست چون این نرم افزار یک برنامه پارتیشن بندی هست پس تعداد زیادی فرمت مختلف رو ساپورت میکنه . و خود نرم افزار یک بخش اکسپلورر داره که با اون می تونی کار مورد نظرت رو انجام بدی .

اما اگر صرفا هدف شما تهیه بکاپ باشه می تونی از نرم افزارهای کپی هارد دیسک استفاده کنی و کل هارد رو به همون فرمت اولیه بکاپ بگیری . در این روش سرعت کارت خیلی بالا میره .

سلام
شما خودتون تا حالا با این نرم افزار این کارو کردین؟؟؟
حالا چرا کل هارد رو میخواین بکاپ بگیرین؟؟؟خود هارد DVR رو بردارین اون یکی دیگه رو جاش بذارین اگه میخواین آرشیو داشته باشین(البته برای استفاده باید با همون برند و مدل DVR ضبط کننده هارد استفاده بشه)
بکاپ برای استفاده از برخی زمان های مشخص و کاربردی مثل صحنه وقوع جرم یا احتمالات وقوع و ...... بکار میره نه بکاپ کل هارد اگه بخوای کا هاردو بکاپ بگیری اونم از DVR شاید یه هفته طول بکشه !!!!!!

iranslot

VIP+ افتخاری
کاربر
باسلام
دوست عزیزdvrبا فرمت خواص خود ضبط میکند وسیستم قادر به شناسایی این فرمت نمی باشد درصورتی که از نرم افزارهای ریکاوری فایل ها را برگردانید فقط با power dvd13قابل مشاهده خواهد بود

بالا