آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشكا در شناخت هارد در DVR

botparast

کاربر
2007-11-18
2
7
سلام
من 2ماهي ميشه براي مغازه ام دوربين مدار بسته نصب كردم
مشكلم اينه كه بعد چند دقيقه (از 10 دقيقه تا 30 دقيقه) چراغ هارد روي DVR خاموش ميشه ديگه ضبط نميكنه و تنها راهش اينه كه دستگاه را از برق بكشي و دوباره روشن كني حتي با ريستارت DVR نيز هارد بالا نمياد يكي دوبار نيز تا چند روز شروع يه ضبط كردن كرد.فروشنده دستگاه گفت بايد آداپتور DVR ضعيفه و بايد قوي ترشو بندازي و گفت هارد را نيز فرمت كن درست ميشه اما درست نشد و گفت كه هارد مشكل داره اما من هارد را به كامپيوتر زدم مشكلي نداشت
ميشه كمكم كنيد
با تشكر

CINAPA

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-07-25
826
2,478
سلام
من 2ماهي ميشه براي مغازه ام دوربين مدار بسته نصب كردم
مشكلم اينه كه بعد چند دقيقه (از 10 دقيقه تا 30 دقيقه) چراغ هارد روي DVR خاموش ميشه ديگه ضبط نميكنه و تنها راهش اينه كه دستگاه را از برق بكشي و دوباره روشن كني حتي با ريستارت DVR نيز هارد بالا نمياد يكي دوبار نيز تا چند روز شروع يه ضبط كردن كرد.فروشنده دستگاه گفت بايد آداپتور DVR ضعيفه و بايد قوي ترشو بندازي و گفت هارد را نيز فرمت كن درست ميشه اما درست نشد و گفت كه هارد مشكل داره اما من هارد را به كامپيوتر زدم مشكلي نداشت
ميشه كمكم كنيد
با تشكر

:p:
سلام
لطفا مدل و اسم DVR را بفرمایید ؟

CINAPA

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-07-25
826
2,478
خوب ظاهرا نه اسمشو مطمعنی و نه مدلشو بلدی . فقط یه نکته چطوری این سیستم رو بستی که خودت
نمیدونی چی بستی ؟؟؟ :85000000:
خوب در هر صورت برای این که بیجواب نری اینا را بهت میگم چک کن . که اصلا ربطی به خرابی هارد نداره
-------------------------------------------------
1- این گزینه اگه فعال باشهStop Recording و اگر هارد پر شود ، ديگر هارد تصويري ضبط نمي كند . :
2- اگر این گزینه فعال باشه
Event جهت ضبط كردن در حالت آلارم و حركت :فقط انجام میشه نه همیشه ظبط کنه
3- ممکنه که کيفيت ضبط و سايز تصاوير بالا تنظيم شده باشه و حجم زيادي مي گيرد در نتیجه هارد سریع پر میشه
4- ممکنه مدت ضبط تصویر را روی 10 ال 30 دقیقه تنظیم کرده باشید که باید رجوع کنید به منوهای قسمت ضبط تصویر
اینا را دقت کن و ببین اگه نشد باز در خدمتم

بالا