آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

پیشنهاد یک انتی ویروس

Yek.Doost

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-04-07
1,976
32,477
اهواز
دوست عزیز منظورتون رو از تست های دروغین متوجه نمیشم !
این سایت طرفدار هیچ آنتی ویروسی نیست و اینم بگم خوب چرا اینکارو میکنید.یک فایل ویروس رو بدید به این آدرس
ببینید کدوماشون میشناسن و کدوماشون نمیشناسن
اینجا
این سایت کلیه آنتی ویروس ها رو داره و فایل ما رو با تمامی این آنتی ویروس ها چک میکنه و میگه کدوم چی شناخته
آقای عامری راس میگه این بنده خدا
خبره پول گرفتن این سایت ها خیلی وقت پیش منتشر شد
همین که نورتون توش نیست
خودش یه سوتیه

mojtaba00

کاربر
2012-01-02
236
938
38
خراسان رضوی مشهد
قبلا تو ویندوزهای قبلیم همین نود 32 نصب بود و بعد از چند وقت ویروسی میشد ولی نود 32 هیچی پیدا نمیکرد منم ازمایشی نود حذف و کاسپر رو نصب کردم باورتون نمیشد از هر درایو 300 تا 400 ویروس پیدا میکرد ولی کاسپر سر عت سیستمم رو پایین میاره الاوه بر اون وقتی میخواد یک درایو رو اسکن کنه شب میشد و از روی اجبار همین نود رو نصب میکنم

علی علی دادی

VIP+ افتخاری
کاربر
2011-08-04
401
3,653
سرزمین مفرغ
سلام.دوستانی که نود رو خراب میکنند عذابی دردناک از طرف خداااا خواهد آماد:p: نود ورژن 6 رو نصب کنید البته اسمارتشو و آپدیتش کنید باهاش اون ویروس هایی رو که میگید شناسایی نمیکنه رو چک کنید بعد بیاد بگید آقا نود خوب نیست!

farzad_yousefi

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2011-02-01
829
4,580
سراسیاب ملارد(کرج)
یک نکته ای که هست این مورده که بعضی از دوستان فقط نود نصب کردن و فکر می کنن بهترین هست و اگر انتی ویروس های دیگری نصب کنن و با هاشون کار کنن فرق نورتون و نود رو می دونستن بعضی از دوستان تا به حال بیت دیفندر نصب نکردن تا بدونن چه انتی ویروس خوبی هست چون نود راحت نصب میشه و حجم بالایی نداره پس میشه بهترین انتی ویروس ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

fanus86

کاربر vip
vip
کاربر
2012-08-10
206
801
گرمسار
www.pishgaman.org
دوست عزیز
این هم رتبه بندی آنتی ویروس های 2013 در مجله کامپیوتر (PCMag)
سه آنتی ویروس برتر:
1-بیت دیفندر با قیمت 21 دلار
2-نورتون با قیمت 29 دلار
3-وب روت با قیمت 19 دلار
دیگه واقعا اگر قرار بود پول بگیرن چرا تو همه سایتها بیت دیفندر اوله !

من چند وقتی تو شرکت ایرانسل بودم اونام بیت دیفندر استفاده می کردن.اصلا چطوره یه نظر سنجی راه بندازیم؟

ajamee

VIP+ افتخاری
کاربر
2009-09-14
1,727
4,739
سلام
دوستان جه قبول کنیم وچه قبول نکنیم نود در ایران کار برهای زیادی دارد ودر ایران معروف شد است چون ما به سرعت سیستم نیاز دارم خود سیستم من رم 2gسی پی یو 5200 هست انتی ویروس دیگر سرعت سیستم را خیلی پایین می آورد ولی نود خوب هست
در یک نظر سنجی در بین حدود ۳۰ هزار نفر از کاربران اینترنت در ایران که انجام شده است . در این نظر سنجی در بین هفت آنتی ویروس برتر انجام شده است که در ادامه ما به توضیح کامل به هر کدام خواهیم پرداخت
جایگاه اول در این نظر سنجی را ناد (نود) ۳۲ با تقریبا نیمی از آرا (۴۱٫۹ درصد ) به خود اختصاص داده است . ESET Smart Security یکی از محصولات کمپانی ESET است که کاربران ، امروزه آن را با نام Nod32 می شناسند. در سال ۱۹۹۲ این کمپانی که مجموعه اصلی این آن در کشور چک اسلواکی و در شهر براتیسلاوا قرار دارد اولین آنتی ویروس خود را با نام ESET NOD 1.0 وارد بازار کرد .
Avast Internet Security
ین آنتی ویروس با کسب رتبه دوم با درصد رای در حدود ۲۱ درصد یکی از بهترین آنتی ویروس های دنیا است محصول شرکت Avast است که قبلا با نام ALWIL Software شناخته می شد.در سال ۱۹۸۸ اولین محصول شرکت خود را که قسمت اصلی این شرکت در کشور جمهوری چک و در شهر Prague است را وارد بازار کرده اند
Kaspersky Internet Security
در رده سوم محبوب ترین ها آنتی ویروس Kaspersky با حدود ۱۲ درصد آرا قرار گرفته است . خانم Natalia Kaspersky و آقای Eugene Kaspersky ،شرکت Kaspersky Lab را در سال ۱۹۹۷ در کشور روسیه و در شهر مسکو بیان گذاشتند. این شرکت یکی از بزرگترین شرکت های امنیتی مجازی است در کشورمان ایران ، روسیه و چین Kaspersky بیشترین فروش را دارد.

Norton Internet Security
رده بعد با ارای تقریبا مساوی آنتی ویروس Norton به خودش اختصاص داده است . Norton یکی از قوی ترین آنتی ویروس ها دنیا محسوب می شود این شرکت که در آمریکا و شهر کالیفرنیا قرار دارد . این کمپانی توسط Gary Hendrix و Denis Coleman و Gordon Eubanks در سال ۱۹۸۲ شکل گرفت این کمپانی قدیمی ترین شرکت در این ضمینه است و بیش از ۵۰۰ شعبه مختلف در سراسر دنیا دارد.
Avira Internet Security
با فاصله نه چندان زیاد Avira با حدود ۸ در صد آرا قرار میگیرد. یکی از محصولات کمپانی Avira GmbH می باشد که H+BEDV Datentechnik GmbH نام نخستین آن به هنگام پیدایش بود. این شرکت در کشور آلمان است. موتور آن با نام Luke Filewalker در سال ۱۹۸۸ آغاز به کار کرد. این آنتی ویروس از معدود آنتی ویروس هایی است که در سپتامبر ۲۰۰۹ بیش از ۱۰۰ میلیون کاربر را تحت پوشش خود داشت.
Bitdefender Internet Security
نتی ویروس Bitdefender ا فاصله نسبتا زیاد و رای در حدود ۲ درصد در جایگاه ششم ایستاده است . این آنتی ویروس بیشتر در مرود امنیت شبکه ها تخصص دارد.این کپانی که قبلا با نام Softwin شناخته می شده است در کشور رومانی و در شهر بخارست است. از سال ۲۰۰۱ آغاز به کار کرده است.
McAfee Security software
آنتی ویروس McAfee با حدود ۱ درصد از ارای کاربران جایگاهی بهتر از ۷ نتوانست کسب کند . این شرکت توسط جان مکافیر در سال ۱۹۸۷ در ایالات متحد در شهر کالیفرنیا به وجود آمده است

fanus86

کاربر vip
vip
کاربر
2012-08-10
206
801
گرمسار
www.pishgaman.org
سلام
دوستان جه قبول کنیم وچه قبول نکنیم نود در ایران کار برهای زیادی دارد ودر ایران معروف شد است چون ما به سرعت سیستم نیاز دارم خود سیستم من رم 2gسی پی یو 5200 هست انتی ویروس دیگر سرعت سیستم را خیلی پایین می آورد ولی نود خوب هست
در یک نظر سنجی در بین حدود ۳۰ هزار نفر از کاربران اینترنت در ایران که انجام شده است . در این نظر سنجی در بین هفت آنتی ویروس برتر انجام شده است که در ادامه ما به توضیح کامل به هر کدام خواهیم پرداخت
جایگاه اول در این نظر سنجی را ناد (نود) ۳۲ با تقریبا نیمی از آرا (۴۱٫۹ درصد ) به خود اختصاص داده است . ESET Smart Security یکی از محصولات کمپانی ESET است که کاربران ، امروزه آن را با نام Nod32 می شناسند. در سال ۱۹۹۲ این کمپانی که مجموعه اصلی این آن در کشور چک اسلواکی و در شهر براتیسلاوا قرار دارد اولین آنتی ویروس خود را با نام ESET NOD 1.0 وارد بازار کرد .
Avast Internet Security
ین آنتی ویروس با کسب رتبه دوم با درصد رای در حدود ۲۱ درصد یکی از بهترین آنتی ویروس های دنیا است محصول شرکت Avast است که قبلا با نام ALWIL Software شناخته می شد.در سال ۱۹۸۸ اولین محصول شرکت خود را که قسمت اصلی این شرکت در کشور جمهوری چک و در شهر Prague است را وارد بازار کرده اند
Kaspersky Internet Security
در رده سوم محبوب ترین ها آنتی ویروس Kaspersky با حدود ۱۲ درصد آرا قرار گرفته است . خانم Natalia Kaspersky و آقای Eugene Kaspersky ،شرکت Kaspersky Lab را در سال ۱۹۹۷ در کشور روسیه و در شهر مسکو بیان گذاشتند. این شرکت یکی از بزرگترین شرکت های امنیتی مجازی است در کشورمان ایران ، روسیه و چین Kaspersky بیشترین فروش را دارد.

Norton Internet Security
رده بعد با ارای تقریبا مساوی آنتی ویروس Norton به خودش اختصاص داده است . Norton یکی از قوی ترین آنتی ویروس ها دنیا محسوب می شود این شرکت که در آمریکا و شهر کالیفرنیا قرار دارد . این کمپانی توسط Gary Hendrix و Denis Coleman و Gordon Eubanks در سال ۱۹۸۲ شکل گرفت این کمپانی قدیمی ترین شرکت در این ضمینه است و بیش از ۵۰۰ شعبه مختلف در سراسر دنیا دارد.
Avira Internet Security
با فاصله نه چندان زیاد Avira با حدود ۸ در صد آرا قرار میگیرد. یکی از محصولات کمپانی Avira GmbH می باشد که H+BEDV Datentechnik GmbH نام نخستین آن به هنگام پیدایش بود. این شرکت در کشور آلمان است. موتور آن با نام Luke Filewalker در سال ۱۹۸۸ آغاز به کار کرد. این آنتی ویروس از معدود آنتی ویروس هایی است که در سپتامبر ۲۰۰۹ بیش از ۱۰۰ میلیون کاربر را تحت پوشش خود داشت.
Bitdefender Internet Security
نتی ویروس Bitdefender ا فاصله نسبتا زیاد و رای در حدود ۲ درصد در جایگاه ششم ایستاده است . این آنتی ویروس بیشتر در مرود امنیت شبکه ها تخصص دارد.این کپانی که قبلا با نام Softwin شناخته می شده است در کشور رومانی و در شهر بخارست است. از سال ۲۰۰۱ آغاز به کار کرده است.
McAfee Security software
آنتی ویروس McAfee با حدود ۱ درصد از ارای کاربران جایگاهی بهتر از ۷ نتوانست کسب کند . این شرکت توسط جان مکافیر در سال ۱۹۸۷ در ایالات متحد در شهر کالیفرنیا به وجود آمده است

دوست عزیز
معمولا ما ایرانی ها اسم هایی که بیشتر رو زبون هست رو میشناسیم و به خودمون اجازه نمیدیم که اسم های دیگه رو هم امتحان کنیم
شاید این نظر سنجی درست باشه اما به نظر متخصص ها(اونایی که بیشتر با کامپیوتر سر کار دارن) نود 32 اصلا انتی ویروس خوبی نیست
درسته سرعتش بالاس خوب این به خاطر اینه که
اولا بیشتر ویروس ها رو نمیشناسه
دوما خوب وقتی برنامه ای کاری انجام نده از سی پی یو و رم کمتر استفاده میکنه . یکم منطقی فکر کنید. اگر از مرور گر فایر فاکس استفاده کنید همیشه خدا 15 درصد از سی پی یوتون و 250 مگ از رم رو میگیره ، اما نود 32 در حال اجرا 2 درصد مصرف سی پی یو داره با 50 مگ مصرف رم.
خوب اگر این بخواد فایل ها رو چک کنه باید یکم بیشتر از این حرفا مصرف داشته باشه یا نه؟

بعضیا به خاطر این که کاسپر یا بیت دیفندر سرعت کامپیوتر رو میارن پایین میرن سراغ نود و امثال اون ولی این کار اشتباه هست.
من دوسالی که تو کار موبایل بودم خیلی با این آنتی ویروس ها ور میرفتم خوب موبایل کاریه که همیشه توش ویروس هست ، نود32 بیخیال مینشست من خودم دستی ویروسا رو پاک میکردم.
اونایی که فکر میکنن نود خیلی قویه پیام خصوصی بدن براشون ویروس بفرستم ببینم اصلا حال میکنه بشناسه یا نه :nevreness:
نود فقط واسه اینه که خودتون رو گول بزنید که من آنتی ویروس دارم چه لایسنس دار چه تریال چه فری.

ajamee

VIP+ افتخاری
کاربر
2009-09-14
1,727
4,739
دوست گرامی از بابت ویروس تشکر می کنم نود من ورژن 6 هست می خواهستم دانلود کنم که نود اجازه دانلود ندادوقطع کرد و وریروس را شناخت اگر ویروس داشتی به ایمیل ارسال کن تا تست بزن

بالا