آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

پیشنهاد یک انتی ویروس

mojtaba00

کاربر
2012-01-02
236
938
38
خراسان رضوی مشهد
الان انتی ویروس نود 32 روی سیستمم نصب است مشکل اینه که نود 32 ویروس رو نمیکشه قرنطینه میکنه و بیشتر ویروس ها رو شناسایی نمیکنه ولی نود 32 سرعت سیستم رو کاهش نمید لطفا یک مکمل این انتی ویروس که در کنار نود 32 نصب بشه پیشنهاد بکنید

farzad_yousefi

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2011-02-01
829
4,580
سراسیاب ملارد(کرج)
سلام دوست عزیز. Nod 32 بهترین انتی ویروسه .

همون طور که میدونید شرکت های مختلفی انواع انتی ویروس رو تولید کردند . اما فرق اون ها تو چیست ؟

فرق آنها تو شیوه ی شناسایی و رفع آنها میباشد . و هر کدوم الگوریتم های خاصی داره برای این کار .

به عنوان مثال کسپر اسکای ابتدا فایل رو پیدا میکنه سپس طی الگوریتم مشخصی اون و تست میکنه . به این صورت که با درواست هایی از اون فایل جواب های دریافت میکنه که با جواب هیی که خودش تو آرشیو داره مقایسه میکنه . اگه جواب غلط باشه اون رو به عنوان ویروس میشناسه .

اما NOD 32 اینگونه رفتار نمیکنه . شیوه بررسی این انتی ویروس بدین گونه میباشد : زمانی که به فایلی شک میکنه سریعا فایل رو قرنطینه میکنه . اگه با مخالفتی نسبت به قرنطینه این فایل از ویندوز رو به رو بشه چک میکنه این قسمتی که مانع شده از کدوم ناحیه هست . سپس با اطلاعات خود مقایسه میکنه که ایا این ممانعت درست هستش یا نه . اگه درست نبود اون قسمت رو هم از کار میندازه .

پ در این حالت ویروس ریشه ک میشه .

اگه توجه کنید ویروسی به نام NEW FOLDER توسط هر دو ویروس شناخته میشه . اما کسپر اسکای نیو فلدر های ساخته شده رو پاک یکنه . و اگه فلشی به سیستم وصل بشه نیو فولدر توش ساخته میشه و سریعا حذف میشه .

اما تو ند فایل اصلی هم حذف میشه .

باید بگم که شما احتمالا از انتی ویروس های دانلودی یا شرکتی غیر ارجینال استفاده مکنید . بدونین که اگه سریال ارجینال نداشته باشید انتی ویروس علارقم اپدیت شدن کامل تنها 40 درصد کارایی رو استفاده میکنه .

اقای حیدری نود بهترین انتی ویروس هست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نود بدترین انتی ویروسی هست که با هاش کار کردم و ضعیفتریی انتی ویروس

من با نسخه لاینسس هم کار کردم ولی انگار نه انگار

بنده ویروس regsver.exe رو با انتی ویروس های کسپر و اویرا به راحتی میکشم ولی نود اصلا عین خیالش هم نیست

این مطلب رو با دلیل میگم اگر شما یک درایو ویروسی رو با نود ویروس کشی کنید مثلا 10 تا فایل رو ویروس میشناسه ولی اگر بر فرض با Avira یا کسپر ویروس کشی کنید مطمئن باشید 60 هفتاد تا ویروس می شناسه

باز هم نظر شما قابل احترام ولی نود کلا خودش هم گذاشته سرکار

علی علی دادی

VIP+ افتخاری
کاربر
2011-08-04
401
3,653
سرزمین مفرغ
سلام.همه رو نصب کردم و تست گرفتم و از روی تستهای دروغین سایت های خارجی نمیگم.نود خیلی خوبه اما اگه آپدیتش کنید!!به همه پیشنهاد میکنم بیتدفندر رو امتحان کنید.حتما.و انتی ویروس مایکروسافت که خیلی خوبه و مطمئنن نمیتونه بد باشه نکته جالبش اینجاست که رایگان هست دوستان تست بفرمائید

farzad_yousefi

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2011-02-01
829
4,580
سراسیاب ملارد(کرج)
یک نقل قول از اقای بهروز کمالیان ( اولین گروه هک و امنیت در دنیا ) بکنم که میگفت شرکت نود انتی ویروسش رو از روی سرگرمی و بچه بازی درست کرده واقعا هیچ خاصیتی نداره این نود شما اگر دیده باشید هر سیستمی که انتی ویروس نود روش نصب باشه دارای تعداد زیادی تروجان هست

ajamee

VIP+ افتخاری
کاربر
2009-09-14
1,727
4,739
دوست گرامی من هم از نود اسفاده میکنم و تاحالا سیستم ویروسی نه شده است فلش مموری را به سیستم وصل می کنید بدون اسکن صد در صد سیستم ویروس می شود ما همیشه عادت دارم مقصر را کسی دیگر را بدانیم این بار نوبت نود هست مثل این است که بهترین ماشین در دست یک نفر باشد ولی رانندگی بلد نباشد صد در صد مقصر سازنده ماشین هست در کشور ما
البته من نمی گویم نود عالی است هر برنامه ای مزایا و معایب خود را دارد نود انتی ویروس است کمتر ین فضا را از سی پی یو را مشغول میکند
انتی ویروس کاسپر دوم آنتی ویروس جهان بهترین عمل کرددر شاختن ویروس و تروجان ولی خیلی زیاداز فضا سی پی یو را می گیرد و سرعت کامپیوتر می آید پایین
با کمال تشکر

آخرین ویرایش:

Yek.Doost

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-04-07
1,976
32,477
اهواز
نظرات همه دوستان رو خوندم
آویرا یکم از فضای رم رو میگیره ولی صد شرف داره به نود
شما هم دنبال خدایی و هم خرما
آویرا هیچ
چرا سمت بیت دیفندر - آواست - نورتون که سرعت بیستی داره نمیرید
شما دوست عزیزی که میگید تقصیره مشتریه که ویندوزش ویروسی شده
خدایی این چه حرفی بود که زدید
از این پس هر کی کیسش رو آورد برا سرویس
یک ساعت هم بشینم بهش یاد بدم که چطور با نود کار کنه و هر روز یه کول دیسک بیاره و مدام براش آپدیت بزنم
آخه مگه مریضم
وقتی نورتون و آویرا 60 روزه رایگان موجوده و هر 60 هم یک بار آپدیتش میکنم
وقتی که خودش اتوماتیک ویروس رو پیدا میکنه و اصلا لزومی نداره ویروس کشی بکنید
دیگه چرا برم نود نصب بکنم
آپدیت اصلا معنایی نداره
این همکاران هستن که قضیه آپدیت رو سره زبون مشتری راه اندختن
وقتی مشتری یه لپ تاپ سه میلیون تومنی میاره و نود رو نصب کرده و ویندوز پر ویروسه
اون موقع اومده پیش من میگه آقا آپدیتش کنید
ای بابا ؟؟؟؟؟؟
اون همکاری که میگه من نود نصب کردم و سیستمم ویروس نداره
شما از کجا فهمدید که دستگاهتون ویروس نداره
شما یه زحمت بکش و نسخه تحت بوت آویرا رو دانلود کن و بذار یه اسکن بکنه
ببین چه چیزهایی که نشونت نمیده
اون روز برای یه اسکن کاغذ A4 رفته بودم یه کافی نت مشهور شهر
خلاصه برام اسکن گرفت و نگذاشتم کول دیسک رو باز بکنه
بهش گفتم فایل رو سند بکنه
تا اومدم مغازه دیدم بلهههههه
70 تا ویروس ناقابل EXE تمام فایل های اجرایی بنده رو خراب کرده
بسوزه پدره سازنده این لعنتی رو

آخرین ویرایش:

ajamee

VIP+ افتخاری
کاربر
2009-09-14
1,727
4,739
دوست گرامی من همین همکار هستم که می گویم سیستم ویروس ندارد چون جند روز بیش انتی ویروس اکسپر را نصب کرد بود برای امتحام چون دوستانم گفت بود بهتر شد راست می گفتند من انتی ویروس اکسپر را قبول دارم هیچ ویروس پیدا نکرد به غیر از پاک کردن کرک نرم افزار ها که معمولا همه انتی ویروس این کار میکند ضمن دوست گرامی گفتم هر انتی ویروس مزا یا و معایب خود را دارد من گفته دوستان رابرای آپدیت قبول دارم و هر روز نود را آپدیت میکنم وتا حالا مشکلی برایم پیش نه آمد

fanus86

کاربر vip
vip
کاربر
2012-08-10
206
801
گرمسار
www.pishgaman.org
سلام.همه رو نصب کردم و تست گرفتم و از روی تستهای دروغین سایت های خارجی نمیگم.نود خیلی خوبه اما اگه آپدیتش کنید!!به همه پیشنهاد میکنم بیتدفندر رو امتحان کنید.حتما.و انتی ویروس مایکروسافت که خیلی خوبه و مطمئنن نمیتونه بد باشه نکته جالبش اینجاست که رایگان هست دوستان تست بفرمائید

دوست عزیز منظورتون رو از تست های دروغین متوجه نمیشم !
این سایت طرفدار هیچ آنتی ویروسی نیست و اینم بگم خوب چرا اینکارو میکنید.یک فایل ویروس رو بدید به این آدرس
ببینید کدوماشون میشناسن و کدوماشون نمیشناسن
اینجا
این سایت کلیه آنتی ویروس ها رو داره و فایل ما رو با تمامی این آنتی ویروس ها چک میکنه و میگه کدوم چی شناخته

jaxtor

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2008-06-29
1,664
18,383
دوستان عزیز شما به نظر من میتوانید از انتی ویروس avast ورژن 5 استفاده کنید
انتی ویروس نود 32 ورژن 4 باید به همراه برنامه usb security disk استفاده شود تا صد در صد جواب دهد

بالا