آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک Amiric تکشو

پشتيباني و رفع اشکال پروگرامر هاي شرکت طراحان نوين مدار TNM

infoshinfo

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2010-02-07
820
1,383
سلام و خسته نباشید خدمت پشتیبان پروگرامر تی ان ام من امروز به یه آیسی ایپرام به شماره ثبتT25DF011 برخورد کردم پروگرامر شناسایی نکرد تو لیست انتخابی هم این شماره نیست به نظر شما چی انتخاب بکنم جواب بده؟

سلام
پروگرامر شما چه مدل هست؟
در حال حاضر این برند آیسی تنها تو مدل ۷۰۰۰ پشتیبانی میشه ولی پارت‌نامبر نزدیک به T25DF011 شماره‌ی AT25DF021 هست که هم از لحاظ پکیج و هم از لحاظ ولتاژ VCC ، همینطور ترتیب پایه‌ها و موارد دیگه همخوان هست.
و اگر اشتباه نکنم می‌تونید با تغییر تنظیمات و حذف خطای شناسایی (نادیده گرفتن خطای شناسایی آیسی)، آیسی رو بخونید و اگر انجام شد مابقی مراحل رو انجام بدید. (قبلا تغییرات عدم اعلام خطا رو تو مدل ۲۰۰۰ انجام دادم و نمی‌دونم ۷۰۰۰ هم چنین قابلیتی داره یا خیر)

دیتاشیت هر دو مدل ضمیمه شد.

پیوست‌ها

آخرین ویرایش:

mohamad d

VIP PLUS
کاربر
2009-01-02
215
1,546
تهران
سلام
پروگرامر شما چه مدل هست؟
در حال حاضر این برند آیسی تنها تو مدل ۷۰۰۰ پشتیبانی میشه ولی پارت‌نامبر نزدیک به T25DF011 شماره‌ی AT25DF021 هست که هم از لحاظ پکیج و هم از لحاظ ولتاژ VCC ، همینطور ترتیب پایه‌ها و موارد دیگه همخوان هست.
و اگر اشتباه نکنم می‌تونید با تغییر تنظیمات و حذف خطای شناسایی (نادیده گرفتن خطای شناسایی آیسی)، آیسی رو بخونید و اگر انجام شد مابقی مراحل رو انجام بدید. (قبلا تغییرات عدم اعلام خطا رو تو مدل ۲۰۰۰ انجام دادم و نمی‌دونم ۷۰۰۰ هم چنین قابلیتی داره یا خیر)

دیتاشیت هر دو مدل ضمیمه شد.
17144540130754828178404022109601.jpg

ببخشید مهندس جواب نمیده

infoshinfo

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2010-02-07
820
1,383

سلام
خوب، الحمدلله این برند و پارت‌نامبر به ۵۰۰۰ هم اضافه شده.

قبلا عرض کردم؛ ابتدا باید:
با تغییر تنظیمات و حذف خطای شناسایی (نادیده گرفتن خطای شناسایی آیسی)، آیسی رو بخونید
ظاهرا این کار رو انجام ندادید.
از منوی: عملیات فایل و تنظیمات/تنظیمات عمومی/ادامه‌ی عملیات در صورت عدم تطابق کد شناسایی آیسی
را تیک بزنید.
این عمل را تنها و تنها برای همین آیسی اجرا کنید؛ در غیر اینصورت آیسی‌های دیگر به مشکل می‌خورند. پس از پایان کار تیک مربوطه را حذف نمایید.

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: mohamad d

infoshinfo

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2010-02-07
820
1,383
مهندس این کار رو انجام دادم به نظر شما این فایلی که با این روش ذخیره میشه فایلش درسته بعدا میشه تو آیسی دیگه پرگرام کرد

این مطلب رو از مهندسین TNM برای کاری که متاسفانه اصلا حضور ذهن ندارم سوال کردم.
الان هم چیزی دم دست ندارم که تست رو انجام بدم.

شما دقیقا بفرمایید چه کاری می‌خواید انجام بدید؛ شاید بتونم راهنمایی کنم.

• Like

mohamad d

VIP PLUS
کاربر
2009-01-02
215
1,546
تهران
مهندس این آیسی برای یه کنترل هوشمند سامسونگه میخوام یه کپی ازش بگیرم داشته باشم که بعدا دوباره مصرف کنم

infoshinfo

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2010-02-07
820
1,383
مهندس این آیسی برای یه کنترل هوشمند سامسونگه میخوام یه کپی ازش بگیرم داشته باشم که بعدا دوباره مصرف کنم

در حال حاضر آیسی مشابه برای کپی کردن دارید؟
منظورم T25DF011 هست.

• Like

infoshinfo

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2010-02-07
820
1,383

الان که فکر می‌کنم؛ بخاطر نبود قطعه در لیست با TNM تماس گرفتم؛ محبت کردن و گفتن آیسی فلان که مشخصاتش با این یکی هست رو انتخاب کن و همین مسیر (که عرض کردم) رو انجام بده.

به نظرم سه راه حل وجود داره:
اول اینکه با پشتیبانی TNM تماس بگیرید و درخواست معرفی آیسی جایگزین که تو لیست هست و مطمئنه بکنید.
دوم منتظر اظهار نظر همکاران باشید.
و سوم برای اطمینان یه نمونه آیسی T25DF011 تهیه کرده و بعد از کپی، با آیسی اصلی تعویض‌ش کنید و تستهای لازم رو انجام بدید تا از صحت کار اطمینان پیدا کنید.

• Like
بالا