آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

پشتيباني و رفع اشکال پروگرامر هاي شرکت طراحان نوين مدار TNM

TNM

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2008-11-08
826
3,752
برای SST25Vf040B با توجه به سریال بودن آی سی ، یعنی اینکه مدار کنترلر آیسی کارهای مربوط به پروگرام و خواندن را انجام داده و اطلاعات را به پروگرامر منتقل میکند در صورت سالم بودن آی سی احتمال بهم خوردن کالیبره ولتاژ پروگرامر در اثر ضربه وجود دارد . با اینحال ما این قطعه را بزودی تهیه میکنیم و در 2 هفته آینده تست خواهد شد و در صورت مشکل در نسخه بعدی اصلاح خواهد شد. توصیه های آقای زراع در مورد اشکال ایجاد شده کاملا صحیح است و سوختن آی سی در هنگام قطع برق ممکن نیست ولی پاک شدن برنامه آن در آی سی های فلش قدیمی ممکن است.
با تشکر

Service Manual

D e b u g g e R
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-06-19
13,682
176,849
iRanTK.iR
سلام

يک آي سي به شماره F49L004BA با بسته PLCC32 بود که به صورت خودکار F49L004BA شناسايي مي شد .

بنده اين آي سي را هم با همين شماره و هم باشماره

F49L004BA(PLCC32)

پروگرام کردم ، اما موقع وريفاي اخطار ميداد .

به ناچار مجبور شدم آي سي را با نمونه

A29040BL(PLCC32)

پاک پروگرام و وريفاي کنم ، که با اين مدل بدون مشکل اينکار انجام شد و آي سي هم روي دستگاه تست شد و بدون مشکل کار کرد .

فقط اشکال اينجاست که آي دي A29040 با F49L004 يکي نيست و موقع برنامه ريزي با پنجره تاييد پروگرام مواجه مي شويم .

فکر مي کنم بهتر است در مشخصات پروگرام و وريفاي آي سي F49L004BA مشخصات آي سي A29040BL را وارد کنيد .

فايل Detect.txt هم ضميمه شد .

با تشکر

پیوست‌ها

Service Manual

D e b u g g e R
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-06-19
13,682
176,849
iRanTK.iR
باسمه تعالی
باسلام
از اساتید محترم درخواست میشود که طریقه گذاشتن قفل بر روی ای سی های فلش به وسیله پروگرامر tnm2000+را اموزش بدهند
با تشکر

سلام

آي سي هاي فلش با بسته هاي TSOP32 , TSOP48 TSOP56 تا اونجايي که من ميدونم نميشه روشون قفل گذاشت تنها ميکروکنترلها هستند که قابليت قفل شدن دارند ، البته آي سي هاي فلش SPI هم قابليت Lock شدن براي پاک نشدن اطلاعات رو دارند و اون هم بيشتر براي نوسانات ولتاژ هست تا اطلاعات آي سي از بين نره ولي نميشه جلوي کپي شدن رو گرفت ، در مورد آي سي هاي SPI در اين تاپيک توضيحاتي هست :

alimoradi2

کاربر
2011-04-30
13
25
ATMEGA16
سلام
برای انتقال فایل فلش به این نوع ایسی چی کار کنم
با پروگرم 20000

ایا پاک کردن و فلش جواب میده یا فیوز لوک هم میخواد... من تازه خریدم بلد نیستم
یکی راهنمایی کنه..
منون

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: pc-isar

Service Manual

D e b u g g e R
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-06-19
13,682
176,849
iRanTK.iR
ATMEGA16
سلام
برای انتقال فایل فلش به این نوع ایسی چی کار کنم
با پروگرم 20000

ایا پاک کردن و فلش جواب میده یا فیوز لوک هم میخواد... من تازه خریدم بلد نیستم
یکی راهنمایی کنه..
منون

سلام

ظاهرا شما هنوز با اين پروگرامر کار نکرديد ، بهتره سي دي نصب پروگرامر رو بگذاريد و فايل هاي آموزشي شرکت رو با دقت تماشا کنيد يکي دو تا آموزش هم در انجمن موجود هست . بعد از اون اگر مشکلي داشتيد سوال کنيد .

موفق باشيد .

Service Manual

D e b u g g e R
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-06-19
13,682
176,849
iRanTK.iR

alimoradi2

کاربر
2011-04-30
13
25
سلام

ظاهرا شما هنوز با اين پروگرامر کار نکرديد ، بهتره سي دي نصب پروگرامر رو بگذاريد و فايل هاي آموزشي شرکت رو با دقت تماشا کنيد يکي دو تا آموزش هم در انجمن موجود هست . بعد از اون اگر مشکلي داشتيد سوال کنيد .

موفق باشيد .
بله همین طور هست
میشه لینک اموزش رو بدین تو سایت
حالا همین جا هم جواب بدین ممنون میشم نیگا کردم!!! تازه کارم#$V686

Service Manual

D e b u g g e R
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-06-19
13,682
176,849
iRanTK.iR
بله همین طور هست
میشه لینک اموزش رو بدین تو سایت
حالا همین جا هم جواب بدین ممنون میشم نیگا کردم!!! تازه کارم#$V686

سلام

دوست عزيز آموزش هايي که شرکت در سي دي نصب قرار داده جامع و کامل هست مشکل شما چيه ؟

من ميتونم يک آموزش کلي درست کنم و در انجمن قرار بدم اما باز هم مي گم آموزش هايي که شرکت در داخل سي دي هاي نصب قرار داده بهترين وسيله يادگيري کار با اين پروگرامر هست .

موفق باشيد .

بالا