آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

پروگرام کنود 3107 وموتورلا 777

BraveKnight

کاربر
2009-04-27
9
6
سلام قیمت کابل پروگرم777وکنود35-40هزارتومان است البته همراه باسی دی نرم افزاربرلی پروگرام کردن که برنامه آن دراینترنت هم پیدامیشودبرای دانلود.
بنده درخدمتم
دوست من شما که در این کار وارد هستید لطف میکنید سوال من در پست 35 رو پاسخ بفرمایید؟
ممنون

emadhajs

کاربر
2014-05-06
1
1
دوستان سلام. من یک جفت موتورولا 777 خریدم هر دو اصل هستند. حالت فابریک هم 30 کانال داشت که رو بعضی کانالها بردش بیشتر بود. من دوباره همه کانالها رو خودم فرکانس دادم کاش نمیکردم که بردش خیلی کمتر شد. حالا شما میدونید فرکانسهای 30تا کانال حالت فابریک دستگاه کودوما هستن؟ رو چه کانالهایی (فرکانسهایی) بذارم که بردش بیشتر باشه؟ راستی کد فرکانسی ctcss چیه؟ یا کدهای dcs چی هستند و به چه دردی میخورن؟
ممنون.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: am_omid
2014-11-29
3
7
با سلام دیتا شیت موتورولا777 رو کسی داره .کسی هست اطلاعات فنی بشه بگیرم.درمورد اشکالات فنیش

dezbluestar

کاربر
2015-08-12
2
2
سلام
من یه بار تمام فرکانس ها رو پاک کردم تا بیسیم(3207) به حالت پیش فرض دربیاد !!!
الان بیسیم دیگه حالت Read کار نمی کنه ! ): دوباره هم Write رو انجام نمی ده !؟؟؟؟؟
راهنمایی کنین لطفا ؟

germanyboy

کاربر
2013-02-23
14
6
سلام
این ویژگی فقط در بیسیم های موتورولا اورجینال و همچنین در بیسیم ویر- وی و یکی دو مدل دیگر دیده شده مثل مدل دوآل باند بائوفنگ
و در کنوود وجود ندارد.
به آن DTMF Tone گفته میشود. یا کد اعلام آی دی

germanyboy

کاربر
2013-02-23
14
6
سلام-میخواستم بدونم میشه برای بیسیم های کنوود 3107 و 3207 بوق خاتمه ی مکالمه گذاشت؟
اگه میشه گذاشت،لطفا روشش رو بهم بگید...مرسی.

سلام
این ویژگی فقط در بیسیم های موتورولا اورجینال و همچنین در بیسیم ویر- وی و یکی دو مدل دیگر دیده شده مثل مدل دوآل باند بائوفنگ
و در کنوود وجود ندارد.
به آن DTMF Tone گفته میشود. یا کد اعلام آی دی

germanyboy

کاربر
2013-02-23
14
6
سلام
من یه بار تمام فرکانس ها رو پاک کردم تا بیسیم(3207) به حالت پیش فرض دربیاد !!!
الان بیسیم دیگه حالت Read کار نمی کنه ! ): دوباره هم Write رو انجام نمی ده !؟؟؟؟؟
راهنمایی کنین لطفا ؟
مدل 3207 و مدلهای مثل اون ، فرکانس پیش فرض ندارند ، فقط با پروگرام کاربر فرکانس میگیرند، وقتی شما دیتای فرکانس رو پاک کردین ، چیزی باقی نمونده که خونده بشه
نگران نباشید ، برنامه پروگرام رو اجرا کنید ، فرکانسهای مورد نظر رو در جدول تکمیل کنید و write رو بزنید . تمام

germanyboy

کاربر
2013-02-23
14
6
دوستان سلام. من یک جفت موتورولا 777 خریدم هر دو اصل هستند. حالت فابریک هم 30 کانال داشت که رو بعضی کانالها بردش بیشتر بود. من دوباره همه کانالها رو خودم فرکانس دادم کاش نمیکردم که بردش خیلی کمتر شد. حالا شما میدونید فرکانسهای 30تا کانال حالت فابریک دستگاه کودوما هستن؟ رو چه کانالهایی (فرکانسهایی) بذارم که بردش بیشتر باشه؟ راستی کد فرکانسی ctcss چیه؟ یا کدهای dcs چی هستند و به چه دردی میخورن؟
ممنون.
با فشردن کلید منو و سپس عدد 4 وارد بخش تنظیم توان ارسالی می شوید ، آن را روی H یا High قرار دهید و کلید Enter را بزنید.
تمام
کدهایی که فرمودید برای گروه بندی یا اصطلاحا کانال بندی روی یک فرکانس و جلوگیری از تداخل صوتی استفاده می شوند.

germanyboy

کاربر
2013-02-23
14
6
سلام دوستان
من تو چند تا سایت خارجی خوندم از اونجایی که در حال حاضر تمام کنوود 3207 های موجود در بازار همگی کپی هستند با پروگرم کردن مشکل دارند و تعدادی از قابلیت هاشون با پروگرم فعال نمیشن یا اگر هم بشن دستگاه با مشکل روبرو میشه!
میخواستم از عزیزان سوال کنم که آیا کسی تا به حال با پروگرم کردن 3207 مشکلی داشته؟ آیا این مطالبی که در سایت ها خوندم واقعیت داره؟
ممنون میشم پاسخ بدید.
خیر واقعیت ندارد ، با پروگرام هیچ مشکلی ندارند.

germanyboy

کاربر
2013-02-23
14
6
با سلام یه سوال داشتم کسی راجع به پروگرام کردن بییسیم موتورولاGP300
اطلاعاتی می تونه به من بده طریقه پروگرام کردن بدون خرابی دستگاه بسیار سپاسگذار می شم

پروگرام جی پی 300 به این سادگی نیست و رابط مخصوص می خواهد.
چنانچه رابط مخصوص را در اختیار دارید باتری دستگاه را باز نموده ، دستگاه را روی رابط سوار نموده و کلید پاور آن را در حالت روشن قرار دهید.
معمولا نرم افزار آن با ویندوز 98 یا تحت داس کار میکند و در اکس پی خطا می دهد.

بالا