آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

پروگرام کنود 3107 وموتورلا 777

zkatod

کاربر
2013-06-30
1
2
tehran
سلام دوست عزیز از نقشه مدار پروگرام کنوود سپاسگزارم از روی ان ساختم با 3207 وبرنامهkpg87مشکلی نیست ولی روی برنامه kgp55&56وبیسیم3107موقع read کردن کانکت نمیشود لطففففا راهنمایی کنید::smiley_on_tredmi::روی 25% قطع میشود

hamid_a20

کاربر
2013-07-12
4
7
سلام به همگی من هم دنبال پروگرام کردن بیسم های 3107 هستم

من در جایی هستم که با بیسیم های کنوود 3107 کار می کنیم همیشه برای مچ کردن اون ها مشکل داریم چون چند تا گروه هستیم هر گروه هم یک فرکانس خاص دارند
خواهشا ساده و روان تو ضیح دهید همچنین برنامه خاص رو هم برای دانلود بزارید
حتی الامکان تو ضیحات با تصاویر باشد
نحوه چند کانال کردن یک دستگاه رو هم می خوام

مرسی یا علی

j.aral

کاربر vip
کاربر
2010-07-16
26
90
سلام دوست عزیز بیسیم های 3107 چند باید read بزنید تا کانکت شود یا اینکه صحفه برنامه باز کنید وتمام کارها وتغییراتی که می خواهید انجام دهید write انجام دهید
اگر بیسیم مشکل سخت افزای داشته با شد در این صورت بیسیم را باز کنید و قسمت هندز فری وسوکت ان را تمیز کنید ولحیم سردی ان اطراف را بگیرید
یا علی

hamid_a20

کاربر
2013-07-12
4
7
سلام دوست عزیز بیسیم های 3107 چند باید read بزنید تا کانکت شود یا اینکه صحفه برنامه باز کنید وتمام کارها وتغییراتی که می خواهید انجام دهید write انجام دهید
اگر بیسیم مشکل سخت افزای داشته با شد در این صورت بیسیم را باز کنید و قسمت هندز فری وسوکت ان را تمیز کنید ولحیم سردی ان اطراف را بگیرید
یا علی

مرسی دوست عزیز

ولی باور کن هیچی نفهمیدم خواهشا از ابتدا توضیح بدید برنامه اش چیه چه جوری باید انجام بدیم و یا چه جوری چند تا کانال رو باهم رو یه بیسم بریزم
مرسی ممنون

یا علی

j.aral

کاربر vip
کاربر
2010-07-16
26
90
سلام دوست عزیز بعد از ساخت کابل وتهیه برنامه . بیسیم رابه کابل برنامه ریزی وصل کرده وبرنامه را باز کنید ودر برنامه از بیسیم یک readبگیرید و هر کدام از فرکانس های هر شبکه که شامل فرکانس فرستنده وگیرنده میشود درهر ردیف بنویسید برای مثال کانال یک فرکانس (433.000مگاهرتز )هم در گیرنده وهم در فرستنده بنویسید .در هر ردیف یک کانال تعریف میشود وهر کانال مخصوص یک شبکه است.بعد از اتمام کار write رابزنید .
دوست گرامی از صحفه اول تا سوم توضیحاتی در رابطه با برنامه ریزی بر روی بیسیم ها نوشته شده است .مراجعه بفرمایید.
یاعلی

قورتان

کاربر
2010-10-15
2
4
سلام من به تازه گی بی سیم کنوود3207 گرفتم خواهشا جواب بدید1.تشخیص اصل یا تقلبی بودن دستگاه چیه؟2.روش کارش یه توضیحی بدید دو دکمه کوچیک3.برای تست کردن دستگاه در شهر چه مقدار برد داشته باشه نشون میکنه که دستگاه سالمه4.روی دستگاه شارژیه دکمه هست کارش چیه5.موقعی که دستگاه شارژمیشه چه مشخصی داره دمتون گرم یا علی

j.aral

کاربر vip
کاربر
2010-07-16
26
90
سلام دوست عزیز
اگر منظور شما بوقی است هنگام پیج میاید ان بوق id ان بیسیم است که همراه پیج میاید در بیسیم کنود وجود ندارد ؟اگر منظورشما چیزی دیگه است بیشتر توضیح دهید

ali3494

کاربر
2014-01-05
1
3
سلام-میخواستم بدونم میشه برای بیسیم های کنوود 3107 و 3207 بوق خاتمه ی مکالمه گذاشت؟
اگه میشه گذاشت،لطفا روشش رو بهم بگید...مرسی.

بالا